Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] V zlot - wrażenia debiutanta


Recommended Posts

Najsampierw wielkie dzięki organizatorom za przygotowanie tak fajnej imprezy w tak krótkim czasie i w tak fajnym miejscu. Drugie dzieki dla guys z Gęsi i Yelnetu za "przygarnięcie" (nie za dużo było ze mnie pożytku, następnym razem będzie lepiej - repetitio is mater studiorum). Trzy wszystkim maniakom za wspaniałą atmosferę. To naprawdę jest klimat!!!

Tiepier uwagi (nie śmiem krytykować, to tylko moje luźne spostrzeżenia)

1. Pogoda.

Szkoda, że Wit nie ma znajomości w niebie. Przydałyby się, szczególnie moim gazowym Berettom.

2. Czas scenariuszy.

Jako, że często padałem relatywnie szybko, cholernie długo musiałem (inni też) czekać na następną rozgrywkę. Dobrze, że było ognisko, mogłem rozmrozić d..sko. Dobrze, że byli koledzy, pomogli ustawić hop-upa (dzięki Andy!!), ale....... (patrz p.3)

3. Co w tzw. międzyczasie?

Może możnaby następnym razem zorganizować jakieś zajęcia in between, np. konkursy snajperskie lub quick kill połączone z poradami???

4. Dlaczego k....a nie mogłem zostać do niedzieli!!

Omineła mnie przyjemność wspólnej konsumpcji napalmu, C4, semtexu itp, jak również bitwa w zimowej scenerii i potencjalne przeziebienie. Bardzo żałuję i mam zamiar odegrać się następnym razem.

 

Na koniec jeszcze raz gratulacje organizatorom i dzięki wszystkim Maniakom!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...