Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NIEDRZWICA 8-9 V 2010! DZIKI ZACHÓD 2 'WIETNAMSKA WIOSKA'


Recommended Posts

Ograniczenie FPS dotyczy tylko karabinków z ogniem automatycznym i wynosi 450FPS!

Jeżeli chodzi o karabinki wyborowe to posiadaczy RAMów proszę o kontakt na PW karabinki te są dopuszczone do rozgrywki warunkowo i muszę mieć listę posiadaczy!

Edited by pawlaczyskis
Link to post
Share on other sites

KAW:

 

ALFA1:

BOJOWEMOTYLKI

ZEUS

SWIT

GROS

 

ALFA2:

PAT

 

ALFA3:

NAWE

 

SOW:

 

BRAVO1:

HATE

CATS

SRT

 

BRAVO2:

SZOP

PŁOT

 

BRAVO3:

NIEZRZESZENI

 

 

PROSZĘ O WYZNACZENIE OSÓB DOWODZĄCYCH POŚRÓD CZŁONKÓW DRUŻYN:

Motyle

PAT

NAWE

SRT

SZOP

I SPOŚRÓD OSÓB KTÓRE ROBIĄ REKO Z NAM'U

 

Będą to osoby odpowiedzialne za dowodzenie oddziałami. Proszę informacje wysyłać do mnie na PW! Kody radiowe dostaniecie na odprawie :)

Link to post
Share on other sites

Jak trafić? ;)

 

http://mapa.szukacz.pl/?&n=51.133181&a...=Kliknięty

 

Jadąc od strony Lublina mijamy tablicę Niedrzwica Duża i jeszcze przed wiaduktem kolejowym po lewej stronie drogi ukarze się naszym oczom klimatycznie ubrany człowiek, który wskaże nam dokładną drogę ;) Żeby nie było wątpliwości - tak trzeba skręci w lewo ;)

 

W razie problemów z dojazdem dzwońcie 508-390-23sześć

Link to post
Share on other sites

Do dowódców oddziałów zostały wysłane mapy i kanały komunikacji!

Wszelkie pytania ww sprawach proszę kierować właśnie do nich!

 

Jeżeli są jakieś inne pytania zapraszam do odpowiedniego działu lub na PW!

 

Zlot już za 6 dni! :D

Link to post
Share on other sites

Jeden z lepszych zlotów w jakich miałem przyjemność uczestniczyć.

 

S.N.O.T.- wielki szacun. Naprawdę nie było się do czego przyczepić :) Odwaliliście kawał porządnej roboty. To była jedna z imprez, dzięki którym uświadamiam sobie dlaczego kocham airsoft.

 

Bardzo miło było spotkać wszystkich znajomych (przepraszam, że nie wszystkich poznałem od razu, ale tak jak mówiłem- problemy z pamięcią w tym wieku :) ).

 

Z niecierpliwością czekamy na następną edycję. N.A.W.E. stawi się na pewno.

Link to post
Share on other sites

A kto nie był niech żałuje, gdybyście wiedzieli co was ominęło, to w tym momencie byście się załamali.

 

 

PAWLACZYSKIS, S.N.O.T - Całe NAM-68 ogromnie Wam dziękuje!!

Edited by Dżordż
Link to post
Share on other sites

Niesamowity klimat. Jeden z nielicznych zlotów z taką atmosferą. Duże wrażenie robił udział statystów. Jestem pod wrażeniem pracy wykonanej przez organizatorów. Wielkie dzięki za wszystko i mam nadzieje , że już wkrótce się spotkamy.

 

 

 

Ps. kolega któremu wymieniłem tłok niech się do mnie odezwie na PW :)

Link to post
Share on other sites

To teraz ja od siebie i w imieniu S.N.O.T'u ;) Sami widzieliście jak było, ile włożyliśmy w zlot pracy i serca. Chciałem serdecznie i bardzo szczerze podziękować całej ekipie, która przygotowała ten cały zlot. Naprawdę masa wyrzeczeń z Waszej strony, kupa pracy fizycznej w deszczu zimnie. Niewyspani, nieumyci, wycieńczeni - daliście radę i środowisko doceniło to co zrobiliście ;) !! Myślę, że jest to największa nagroda za trud jaki włożyliście w organizację! Szczególne podziękowania dla ludzi spoza ekipy którzy nie ustępowali kroku w przygotowaniach! Wielkie podziękowania dla statystów którzy poświęcili swoją wolną niedzielę na bieganie z kurami po jakimś bagnisku ;) Naprawdę nadaliście klimatu tej rozgrywce!

Podziękowania nie mniej ważne dla:

 

- TheWolfe i Jack'a za zdjęcia do antyramy ;)

- dla Kaśki, Pawła i Maślaka za to, że nam pomogli

- dla Namowców, którzy pomogli nam przy tworzeniu świetnej atmosfery i pomogli przy składaniu bajzlu! Dzięki za tabliczkę i zproszenie ;)

- dla PŁOTu za pomoc przy organizacji i zbieraniu obozu!

- dla wszystkich tych którzy zaufali nam i pojawili się na naszym zlocie. Mam nadzieję, że nie żałujecie ani chwili spędzonej u nas! To dzięki Wam rozgrywka odbyła się bez zgrzytów, miała wspaniały klimat - czuliście to co robicie! Jeszcze raz wielkie - DZIĘKUJEMY!

 

Podsumowując to co udało nam się osiągnąć:

- przede wszystkim nie było alkoholu przed i w trakcie imprezy i mimo to integracja była znakomita - prawda? :D

- podczas rozgrywki nie było terminatorki, ludzie zachowywali się odpowiedzialnie i 'po ersoftowemu'!

- udało się wybudować wioskę i postawić obóz mimo, że było bardzo ciężko z pogodą :P

- wprowadziliśmy do rozgrywki element statystów i wyszło to chyba całkiem sympatycznie ;)

- nie zatłukliśmy Was setkami 'klimatycznych' wiadomości, dzięki temu wyszedł nam fajny efekt zaskoczenia - cel zamierzony

 

To co nam na pewno nie wyszło:

- ludzie - część osób nas olała i po prostu nie przyjechała - a szkoda bo było chyba warto

- wynikająca z wyżej wymienionego - różnica rozłożenia sił pomiędzy stronami konfliktu

- zbyt mało punktów scenariusza przez co musieliśmy trochę skrócić rozgrywkę

 

I chyba tyle podsumowania! Jeszcze raz wielkie dzięki tym którym należą się podziękowania! Mam nadzieję, że za rok znów będziecie mile zaskoczeni tym co prawdopodobnie uda nam się przygotować ;)

 

POZDRAWIAMY! S.N.O.T

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...