Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bron dla snajpera


Recommended Posts

tą VSR faktycznie odradzam bo zdaje się że nawet wiem co to za "egzemplarz" był już u paru gości i tak chodzi z rąk do rąk a skopany jest doszczętnie... Co do S9 (którą miałem, żeby nie było ze się wypowiadam a shit wiem) to może i tam moc jakaś i zasięg jest ale CO Z TEGO? jeśli lufa jest taka, jak juz ktoś to ładnie określił w innym topicu "że można by drugą kulkę przepchnąć". średnica tragiczna i powiem szczerze miałem problem z trafieniem w baniak 5l na 20m (!!). Nie wiem może miałem wybrakowany egzemplarz ale złożony był poprawnie lufa dociśnięta no i miał stockowo HopUp (nie wiem czy jeszcze są takie bez). Także to również odradzam szczerze... Jeśli chcesz być skutecznym snajperem to musisz wydać trochę kasy, inaczej będziesz mógl się zmierzyć z krótkimi sprężynkami bo z elektrykami nie ma szans. Zresztą co by był za sens jakby goście wydawali po 1500zł za AEGi a ty byś nawet 800zł nie dał i miał lepszy zasięg i celność od nich? ... mówcie sobie że każdy chwali swoje ale ja miałem porównanie i najlepiej zbierać na VSR (nową ze sklepu!) i to jest świetny start, a może coś więcej bo to nawet baza na świetny karabinek snajperki.

Link to post
Share on other sites
na Sauerze 90 jest 'szyna', a wlasciwie dwie wypustki, ktore bez problemu przyjmuja celowniki na montazach 11mm.

 

czyli nie trzeba montazu zmieniac :D

 

Co do S9 (którą miałem, żeby nie było ze się wypowiadam a shit wiem) to może i tam moc jakaś i zasięg jest ale CO Z TEGO? jeśli lufa jest taka, jak juz ktoś to ładnie określił w innym topicu "że można by drugą kulkę przepchnąć". średnica tragiczna i powiem szczerze miałem problem z trafieniem w baniak 5l na 20m (!!).

 

nic dziwnego. za taka kase to mozna rasowego kota poglaskac a nie dobra snajperke qpic :wink:

Link to post
Share on other sites

Przepraszam że tak późno ale nie mogłem wcześniej. Co do sprężyny to kosztowała mnie 50zl, kupiona w firearms więc wydaje mi sie że koszt nie jest za duży a osiągi znaczne.

Co do HU to jest ale...hmmm jest to kawalek gumki PORAŻKA!! kożystajac z WMASG zrobilm HU regulowany <sruba>i jest to znaczne ulatwienie.

W wersja stockowa S9 nie jest najmocniejsza a w moim wypadku po poł roku HU<fabryczny> sie wytarł.

Całkowity koszt "ubgradu" wyniósł 70zl -> zasieg wiekszy 2 razy

Link to post
Share on other sites

No to nie mam co sie zastanawiac.. 2x wiekszy zasieg ze stockowego 20-25m (chociaz w opisach jest 40) ... mi wystarczy 40m zasiegu w zupelnosci..lubie lezec w poblizu np na dachu jakiegos budynku w nieduzej odleglosci a silna snajperka z takiej odleglosci moglbym skrzywdzic kogos a ja mam ochote sie bawic i strzelac.. BEZPIECZNIE

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...