Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Posiadam replikę M4A1 AGM 032.

Trochę z niej już strzelałem, ale jak dla mnie zasięg i celność, mogłyby być trochę lepsze.

Nie chce wymieniać sprężyny, bo wtedy musiałbym wymienić baterie itd. wolę najpierw "wycisnąć" wszystko co się da z tej repliki.

Nie zaglądałem do środka i nigdzie w internecie nie znalazłem żadnych informacji, z jakiego materiału są wykonane części w GB.

Na forum też nie znalazłem odpowiedniego tematu.

Gumkę HU wymieniłem przy zakupie eM-ki.

Wiem także, że muszę wymienić lufę na precyzyjną.

W związku z tym proszę o pomoc w przygotowaniu listy części do wymiany.

Chodzi mi np. o: cylinder, głowice cylindra, prowadnice sprężyny itp.

 

z góry dziękuję za pomoc

 

pozdrawiam maniek620

Link to post
Share on other sites

W środku masz zębatki XYT. Tłok standardowy jak w P&J,Boyi itp. Ostatnio w HK416 AGM zrobiliśmy doszczelnienie teflon fix na głowicy cylindra i zrobiliśmy własne podkładkowanie. Smary oczywiście poszły nowe ponieważ..i tu uwaga... w stocku dany był smar miedziany, który zamiast smarować dosłownie kleił wszystko w środku. Do tego było tyle tego smaru, że nawet znalazł się na zewnątrz GB pod płytką selektora. Na zbitej stockowej sprężynie wynik na chrono - stabilne 440 FPS i o wiele lepsza kultura pracy. Właściciel po ostatniej strzelance, bardzo zadowolony :-P

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...