Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabury " Strike Systems "


Recommended Posts

Jak w temacie. Kontaktował się ktoś z tym? Dostępne na machinegunie w dość niskiej cenie. Z podziałem na małe/średnie i duże pistolety. Udowe, na pas i zszelkowaciałe.

 

Jeśli wiecie coś o tym podzielcie się bo na polsko znaczkowych stronach informacji o tym nie ma, a jest trzecia w nocy i mój angielski ogranicza się do wypisywania "cu" ludziom na gg.

 

 

... :wink:

Link to post
Share on other sites

ehehe :mrgreen: , dobra chłopaki nie syfcie mi w temacie. Idźcie na podwórko czy coś.

 

O tych kaburach tematu nie było i nigdzie nie ma o tym informacji, dlatego pytam się. A jestem zbyt leniwy, żeby szukać gdzieś specjalnie daleko.

 

Mantiz, wszelkie obserwacje mile widziane.

 

Asatku, mógłbyś coś niecoś więcej powiedzieć o tym? Materiał z jakiego wykonano to włókno syntetyczne. Jednak neiwiele mi to mowi prawdę mówiąc. Jakiej jakości jest, jak oceniasz jego trwałość i wykonanie całej kabury? Masz kabure udową? -najpopularniejsze chyba.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

heya

 

Panowie ja mam dokładnie taką kaburę (na średni pistolet). Noszę w niej Berettę M9 Tactical z metalowym zamkiem i 2 magami. Za cholerę mi nie pasuje. Jak te dwa boczne paski poluzuję - to mi się macha na boki. Jak z kolei ścisnę - to odcina mi dopływ krwi i noga mi drętwieje...Jak to do cholery mam ścisnąć? Motyw jest taki, że nie mogę ustawić tego pośrednio...Albo mi się macha albo ściska żyły... :| Może jakoś ją przerobić albo coś do spodni doszyć?? (mój kumpel doszywał jakieś paseczki, a nie mam z nim kontaktu teraz...)

 

pozdro, Rash.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Jestem w posiadaniu kabury udowej na duzy pistolet i nosze w niej dosc ciezkiego gaziaka (Desert Eagle TM). Musze przyznac, ze jestem w miare zadowolony z tego wyboru za takie pieniadze. Uzywam DE jako broni glownej, kabura przydaje sie wiec tylko na dluzsze marsze, ew. sytuacje wymagajace uzycia obydwu łapek :). Jednak kabura udowa Strike Systems przy znacznych gabarytach broni do biegania sie nijak nie nadaje. Z reszta nawet nie ma co od niej wymagac - kosztuje w koncu 50 pln... :D

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...