Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Elo, zakupiłem repkię golocka17 (R17) firmy Army Armament. I od razu pojawił się problem z magzynkiem. Gaz wylatuje bokami przy ładowaniu. Ładuję tak, jak się powinno robić. Rozkręcałem i skręcałem, ale nadal to samo jest, uszczelka jest mokra. Psikany silikonem do środka też był. Prosze o pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Takkk... nasunął się kolejny problem z tym gaziaczkiem. Dziś sobie strzelałem ładnie w domku do tarczy, a tu nagle przestał mi strzelać. Myślałem, że to kulkami się zapchał, a tu jednak nie... Gdy wyjmowało się magazynek i chciało się strzelać, to mechanizm "Rolling Hammer" czy jakoś tak wydawał taki metaliczny dżwięk i spust wracał na miejsce, a teraz nie ma tego dźwięku i cyngiel nie wraca na swoje miejsce. Macie jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Co się dzieje, jak przeładujesz gloczka bez magazynka? Jest klik, czy go nie ma? Zdejmij zamek i sprawdź, czy wszystko siedzi tam gdzie powinno. Szczególnie przyjrzyj się po prawej stronie mechanizmu młotka, czy żadna blaszka się nie odgięła. Może po prostu coś się zacięło i tyle... jak masz spust, to popatrz, czy nic nie wyskoczyło z mechanizmu.

Link to post
Share on other sites

Panowie mam problem z magiem, a mianowicie z zaworem od napełniania maga. Po nabiciu ulatnia się z niego gaz. W drugim magu podobna sprawa. Wystrzelałem z nich jedna butle gazu przez cały rok.

 

Wie ktoś może czy można jakoś tanio kupić te zaworki, bo w jednym ze sklepów rzucili sobie cenne 35 zł za szt. :???:

 

Nie wiecie może, czy zaworki z innych magów są kompatybilne z tymi z Army ??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Mam podobny problem, tyleże założenie nowej uszczelki na tą rurkę, gdzie sie ładuje gaz wciąż nic nie daje, ponieważ uszczelka pod wpływem ciśnienia "wystrzeliwuje" mi z tego zaworka. Co można na to poradzić? Nie wiem, przykleić uszczelkę Kropelką?

Prosze o pomoc, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zdaję sobie sprawę, że to jest replika na Green Gas, ale czy istnieje możliwość wprowadzenia do niej magazynku na CO2? Jeśli tak to prosiłbym o link.

Z wszystkimi usterkami się już uporałem :)

Nie da rady, nie ma magazynka na Co2 na rynku...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...