Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z kolbą SF, M4 CQBs G&G


Recommended Posts

Witam. Mam mały problem. Posiadam replike M4 CQBs G&G z kolba Special Forces. Problem polega na tym iż nie mogę zsunąć kolby do końca gdyż ciągle przeszkadza mi bateria.. macie jakąś metode jak dobrze umieścić kable i baterie by wyeliminować ten problem ?? Dodam że nie interesuje mnie przekładanie baterii do puszki an/peq itp.

 

Proszę o poważne porady :)

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

By nie tworzyć nowego tematu zapytam tutaj. Posiadam replikę G&G m4 cqbs i mam takie pytanie, czy jest możliwość założenia do niej lufy zewnętrzna??Jeśli tak to jak będzie pasować ??

 

Każda pomoc i celna wskazówka się przyda :)

Link to post
Share on other sites
(...) czy jest możliwość założenia do niej lufy zewnętrzna??Jeśli tak to jak będzie pasować ??

Po pierwsze pisz poprawnie, bo z Twojej wypowiedzi wynika, że nie masz lufy zewnętrznej i pytasz się jak takowa będzie pasować, no to odpowiadam, że dobrze...

 

Napisz jeszcze raz i o co Ci chodzi, bo naprawdę nie pojmuję, czy chcesz w ogóle założyć, bo nie masz, czy chcesz inną, czy chcesz przedłużyć?

Link to post
Share on other sites

No tak wkradło się kilka błędów ;/ mój błąd. Wracając do tematu, chcę założyć lufę zewnętrzną do M4 CQB-s gdyż w orginale jej niema. Lufa wew. schowana jest w tłumiku. Moje pytanie brzmi czy jest możliwość założenia lufy zew. do tej emki i jaka będzie pasować ??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Miałem ten sam problem- do wyboru masz kilka rozwiązań:

a) znaleźć przedłużkę- tutaj wybór zostawiam Tobie, choć szansa że znajdziesz dobrą przedłużkę na gwint 14+... za drogo.

b) montaż lufy zewn. do klasycznego M4 - korpus G&G posiada mocowanie lufy z dziurami na trzy trzpienie, więc powinno pasować prawie wszystko. Szyny trzymają się na pierścieniu przymocowanym do body, więc tutaj również nie ma problemów. Jedynym mankamentem jest długość szyn- są o ok 1-1,5 cm ZA długie. Więc albo odrobinę dłuższa lufa, albo rezygnacja ze stałej muszki na rzecz ewentualnego bloku gazowego (również radzę przymierzyć, przy lufie zewn. PJ 10' rowki mocujące blok gazowy znajdują się wewnątrz foregrip'u. Niestety eliminuje to z użycia wszelkie bloki ze składanymi muszkami, byłem zmuszony zamontować sobie blok Low Profile by Norske, nie pamiętam wykonawcy. Ewentualne rzezanie risów...). dodatkowy bonus to zamiana gwintu na lufi na 14-, ale zostaje nadprogramowy tłumik...

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem- do wyboru masz kilka rozwiązań:

a) znaleźć przedłużkę- tutaj wybór zostawiam Tobie, choć szansa że znajdziesz dobrą przedłużkę na gwint 14+... za drogo.

b) montaż lufy zewn. do klasycznego M4 - korpus G&G posiada mocowanie lufy z dziurami na trzy trzpienie, więc powinno pasować prawie wszystko. Szyny trzymają się na pierścieniu przymocowanym do body, więc tutaj również nie ma problemów. Jedynym mankamentem jest długość szyn- są o ok 1-1,5 cm ZA długie. Więc albo odrobinę dłuższa lufa, albo rezygnacja ze stałej muszki na rzecz ewentualnego bloku gazowego (również radzę przymierzyć, przy lufie zewn. PJ 10' rowki mocujące blok gazowy znajdują się wewnątrz foregrip'u. Niestety eliminuje to z użycia wszelkie bloki ze składanymi muszkami, byłem zmuszony zamontować sobie blok Low Profile by Norske, nie pamiętam wykonawcy. Ewentualne rzezanie risów...). dodatkowy bonus to zamiana gwintu na lufi na 14-, ale zostaje nadprogramowy tłumik...

 

 

Dziękuje za podpowiedź :) , jednak udało mi się naprawić tłumik, w sumie to skleiłem go klejem do metali i ich stopów, problem był z wyśrodkowaniem tłumika, ale się udało :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...