Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mossberg i połamane bebechy


Recommended Posts

Po pierwsze chciałem się przywitać na forum.

 

Mam problem z repliką shotguna mossberg.

Kupiłem ją w zeszłym roku i po 10 minutach zabawy padła. Podczas gwałtownego przeładowywania urwał się kawałek czegoś co (wybaczcie nieznajomość nazw bebechów) jest na zdjęciu po lewej. Urwała się część połączona z szyną pompki.

 

 

 

image002qt.jpg

 

 

 

 

I tu moje pytanie. Czy można gdzieś (gdzie) dostać taką część metalową? Jeśli nie to mogę zanieść to tokarzowi i zrobi mi z metalu ale czy będzie działać?

 

Z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam jeśli temat był ale nie znalazłem

 

 

dżdżj

 

ps. a i z chęcią się dowiem jak ta część się nazywa :KEK

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

O ile dobrze wiem.. to raczej nie dostaniesz, no chyba ze od kogoś z resztek repliki :D Moim zdaniem jest to do zrobienia.., powiem więcej.., Tutaj powinieneś znaleźć : http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=39833

 

Temat jest długiiiiii.., ostatnio (jakieś 2-3 miechy było 32 stron, teraz to nie wiem).. i to jest obszerny temat.. jest tam dużoo.., właśnie na temat napraw i było coś o takowej sprawie..:D Lecz ręki nie dam sobie uciąć...:D

 

P.S To po prawej jak Ty to ujmujesz to jest tłok.., a po lewej cylinder ;D

P.S2 Widzę.., że trochi odkopałem go.., i sorry za to.. ale odpowiedź już dałem nie patrząc na datę ulokowania tematu.

 

Pozdrawiam..,

Patryk

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...