Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]M15A4 czy VSR-10 G-Spec


Recommended Posts

Jezli interesuje Cie klimat sniperki bierz VSR + sprezyne 120-130SP (75zł) + prec lufe 6,03 225zł. Czyli VSR za 950+300zł -> 1250zł masz przyzwoita sniperke. Do tego luneta z allegro jakas za 90-120zł+pierscienie z MG za 50zł. Sniperka za 1400zł z lunetka (od niedawna mam taki zestawik)

 

Osiagniesz ok 370-390 FPS, nie podam Ci dokladnej wartosci bo nie mam jak zmierzyc. Moj VSR G-Spec ze sprezyna 120SP ciagnie dalej od stockowych AEGow moze o jakies 4 metry? moze 7? nie mierzylem dokladnie. Jutro dojdzie do mnie prec lufa, dam jakis dokladniejszy opis w piatek-niedziele jak z celnoscia i zasiegiem.

Link to post
Share on other sites

sam wlasnie nie wiem.

Jezli interesuje Cie klimat sniperki bierz VSR + sprezyne 120-130SP (75zł) + prec lufe 6,03 225zł. Czyli VSR za 950+300zł -> 1250zł masz przyzwoita sniperke. Do tego luneta z allegro jakas za 90-120zł+pierscienie z MG za 50zł. Sniperka za 1400zł z lunetka (od niedawna mam taki zestawik)  

no przydalby sie jeszcze dwojnog :wink:

mysle ze gdybym kupil snajpere to bym musial zakupic

bron boczna. jakis pistolet-elektryk albo gaziak

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Wilku, kochanie Ty moje! :wink: :P musze sie z Toba nie zgodzic... ja latam z VSR PS (jak wiesz, bo przeciez kilka razy po lbie dostales :P) i wcale nie narzekam... tak jak sie strzelamy z PAT'em i ASG Kielce czyli full AEG'ow, ze dwa gazy i kilka sprezynek, ja z moim vsr (120% + kilka bonusow w najblizszym czasie) czuje sie jak najbardziej spelniony :) troche taktyki, troche cwiczen i mozna naprawde fajnie bawic sie w snajperstwo... kwestia biu... yyyyy :) gustu.. zalezy co kto lubi i co sie komu podoba...

Link to post
Share on other sites

dopisze jeszcze ze chodzi zapewne o sprzyne 170% Classic Army ktora w tabelce na MG jest rownowazna z 150% PDI

 

no chyba ze wetkneliscie 170% PDI ale wtedy nie uwierze ze nawet classikowy gearbox to wytrzyma (przynajmniej w dluzszym czasie) bez dodatkowych wzmocnionych bebechow

 

wetkniecie mocniejszej sprezyny (chodzi o 170% CA) daje naprawde duzo

 

o wiele stabilniejszy lot kulki i dobre kilka metrow skutecznego zasiegu

 

niestety moj m15a4 nie doczekal upgrejdu ale w porownianiu z kumplem ktory to zrobil efekt byl niezly

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

-ja mam w stockowym GB CA z modelu ris wsadzone obecnie 300%

-miałem przez półtora roku 270% celowo pisze w % co by nikt nie musiał sprawdzac w tabelkach.:]

 

-ale musze zrewidowac polądy na temat GB z CA ostatnio zrobiły sie jakies takie łamliwe:/. tzn. miałem doczyynienia z jednym SPC z CA i po wsadzeniu 210% "na goło"* ... GB sie posypał :/ czyzby masówka? a moze poprostu już mają zjechane formy ...nie wiem sam co sądzić o tym fakcie ... moze poprostu fartu brak i wadliwie frezowany GB

 

*na goło = sprezyna+prowadnica z łożyskiem+głowica z łozyskiem

 

 

http://www.pat.kgb.pl/1.jpg

jakos nie moge sie zebrac do zakupu optykiale bedzie bo kolitube musze pzrełozyć na broń boczną.

Link to post
Share on other sites

Nic nie przysłania - jak przekonywał mnie Viper- optyka jest jakoś tak zrobiona, że nawet jak cos blisko przesłania obiektyw, to nie bedziemy tego widzieć w obrazie...mimo wysokiej muszki, obraz w lunecie jest czysty i klarowny - widac tylko cel i krzyż, a montaż (z allegro) jest super, pozwala na błyskwiczne zamontowanie i demontaż lunety bez narzędzi, w 2 sekundy, podobnie jak rączkę transportową...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...