Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polskie maskowanie miejskie


Recommended Posts

to sa takie - gdzie krok sie w kostkach konczy, aby polechtac ego osoby noszacej - ze niby tyle sie miesci  :twisted:

No i nadal nie wiem, dlaczego one sa hip hopowe. Przeciez takie spodnie moze nosic kazdy, nawet osoba nei sluchajaca tej muzyki. Pozatym one wcale nie sa znacznikiem tego, ze ktos slucha tej muzyki... dobra, oftopic robie, soraweczka...Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

Ja mam 32 lata i spodnie z krokiem między kolanami/kostkami :D ZAWSZE będą mi się kojażyć z HiPHopem i Stejtami. :D :D

Wiem, że uogólniam, ale jakoś tak nie lubię HipHopu. :D :D

 

Kamuflaż miejski ? Widziałem na bazarku spodnie i bluzy z plamami jak w M65 czy BDU ale w kolorach :

 

Czerwień, pomarańcz, szarości i czerń - idealne do ceglanych/betonowych budynków pokrytych grafitti :D

 

Różne niebieskości, szarości - idealne do walki w nocy na basenie (kolor wody i kafelek idealnie oddany) :D

 

Biele, szarości, czernie - paradoksalnie fajne na zimę, niestety jakość wykonania marniutka - właściwie jedyny bazarowy kamuflaż nadający się do czegoś.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...