Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 CQB BI-3981M D|BOYS


Recommended Posts

Witam,

 

zakupiłem ostatnio replikę M4A1 CQB Full Metal BI-3981M D|BOYS i mam pewien problem. Kiedy przyszła do mnie replika po jej otwarciu zauważyłem, że jest mały problem ze stykami od baterii. Dałem więc do znajomego kolegi serwisanta, aby je wymienił i przy okazji sprawdził replikę. Dodam, że przed oddaniem replika strzelała normalnie, a problem był tylko ze stykami. U kolegi okazałol się, że jeszcze do wymiany są styki silnikowe więc je wymienił, wymienił również gumkę HU na czarną Guardera i uszczelnił komorę HU taśmą teflonową. Po otrzymaniu repliki spowrotem zdziwiłem się, gdyż dwie kulki leciały normalnie, a natomiast kolejne trzy wylatywały naraz i na bardzo bliską odległość. Kolega podejrzewał, że to taśma uszczelniająca mogła wejść do komory więc ją zdjął, lecz to nie pomogło i dalej problem się pojawia, ze stykami nie ma już problemów, lecz po powrocie z serwisu zauważyłem, że podczas strzelania serią i kiedy puszczam spust na koniec towarzyszy temu dziwny dźwięk jakby odciągania sprężyny, taki specyficzny i dosyć głóśny. Nie mogę potwierdzić, że to dźwięk sprężyny, ale tylko tak przypuszczam. W czym mogą leżeć problemy w tych sprawach? Proszę powiedzcie czy to coś poważnego czy raczej drobiazg?

 

P.S Gerabox u kolegi nie został rozbierany.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Oddałem replikę do znajomego i fachowego serwisanta i do zrobienia jest:

 

 

1.Uszczelka głowicy tłoka- do wymiany

2.Podkładkowanie zębatek- do poprawki

3.Doszczelnienie głowicy cylindra (brak szczelności)

4.Gumka Hop up (raczej do wymiany) założe co prawda używkę ale systemę (długo jeszcze Ci posłuży)

5. Ogólne przesmarowanie i wyregulowanie repliki (silnik,komora itd.)

 

Wtyki silnikowe są przecież w chwycie pistoletowym i stykają się tam z blaszkami od silnika. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...