Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, kolega ma do wydania ok. 1600zł na m4 . Myślałem nad tym :

 

M4 1149.00 zł

+

Tuning 1 Lvl. (m120) 125.00 Zł

 

Razem 1274 zł

 

Ten akumulator będzie dobry ? NiMH 8.4V 1100mAh Mini

 

Plus ta ładowarka ?Ładowarka

 

Jeżeli tak to mamy 1464zł + wysyłki ok. 1500zł. Coś zmienić lub dołożyć za te 100-110zł ? Może precke Guarder ? Chce żeby wszystko robił sklep, przyszło już poskładane itd. Zamówić to co podałem czy jest jakaś lepsza możliwość ?

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

Myślę, że lepiej zainwestować w baterię Li-po. Ładowarka mikroprocesorowa z balanserem w podobnej cenie- ok 120 zł. A cena batki, też oscyluje w tych granicach 100zł. A teraz Capri ma maniakalną promocję na Li-po. Jaszcze nie sprawdzałem bo nie chcę się denerwować, że może przepłaciłem za swój zestaw. O ich zaletach jest art. na wmasg. A jeśli wystarczyłoby na prec lufę to czemu nie.

Pozdrawiam Ramzi

Link to post
Share on other sites

I się zdenerwowałem - sporo taniej niż kupiłem, ale cóż chociaż teraz pomogę. Uciągnie na bank. Montowałem M120 do AUG CA. i śmiga bez problemu. Miernik jest dobrą i tańszą opcją niż chociażby Lipo alarm. Jeśli bateria wystarczy na powiedzmy 2000 cykli na M120, to kolega musi mieć barrrdzo ciężki palec aby na jesdej strzelance rozładować baterię. A jeśli nie ma pewności to zawsze może sprawdzić na respie napięcie.

Link to post
Share on other sites

No problemo, jak mogę to pomogę. A zapytaj się w sklepie czy ten akumulator mieści się w front greepie M4. Niby powinien ale... jak pisząje do większości replik z stałą kolbą , a w tej M4 co dałeś link bateria jest z przodu a nie w kolbie.

Pozdrawiam Ramzi

Link to post
Share on other sites

Według mnie to tak. Lipo są o wiele bardziej wydajne. I mniej problemowe w użyciu,a co jest bardzo ważne to nie rozładuje się sama, a NiMh tak.

Niech kolega kupi Lipo- będzie zadowolony. Używałem baterii NiMh 9,6 3300 mAh ,a teraz lipo. I wracać do NiMh nie ma mowy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...