Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Evolution airsoft bolt catch


Recommended Posts

Witam kupiłem tą replikę https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-br-stealth-pistol-lone-star-edition-1152215292.html i niestety nie dział Bolt catch (nie zamyka się) 

Mam kilka pytań. 

Czy jest możliwość kupienia zamykającego się  Bolt catch? 

Czy nie zamykający się  Bolt catch ma jakieś znacznie? Czy jest bardziej podatny na zabrudzenia itp.? 

Jakie są dobre m4 z taką kolbą oraz z metal body i innymi częściami oraz z szybką wymianą sprężyny? Do 1500 zł 

Link to post
Share on other sites

Czy chodzi Ci o niezamykający się Dust Cover, a nie Bolt catch?

Czy się zamyka czy nie to zależy od producenta, nie ma to większego znaczenia poza wizualnym.

Co do wyboru M4 to masz:

Kolbę zawsze można zmienić, wszystkie lepsze M4 są metalowe. A co do szybkiej wymiany sprężyny to coraz więcej producentów idzie w tą stronę. Do 1500 zł można kupić prawie wzystko jak akurat będzie promocja. VFC, G&P, G&G, ICS, Krytac, Ares, EMG, CA, Dytac, po prostu wszytko.

Link to post
Share on other sites

Mówisz o klapce wyrzutnika łusek?

To jest EA/DYTAC i ten typ tak ma. Okienko się nie zamyka => bolt cath nie działa. Body jest tej replice jest bardzo wąskie, a blaszka maskująca tak skonstruowana, że nie da się tego zamknąć. W zasadzie to jest jedna z bardzo nielicznych wad zewnętrznych tych replik (mam już jakiś czas wersje URX 12.5 cala, i na tym froncie nieco się przeciera ten magiczny "cerakołt"). Być może dałoby się to urzeźbić, żeby się zamykało, ale ja osobiście nie odbieram to jako wady. Bardziej to, że ta klapka jest z średnio prezentującego się tworzywa.

A tak dodam jeszcze, że nie polecam jakiś szerszych cylindrów, czy jakiś prążkowanych z zewnątrz (dla lepszego chłodzenia :D:D:D) bo wtedy ta blaszka, co się ją odciąga dźwignią przeładowania do regulacji hopa, ociera o cylinder i się blokuje. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...