Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1602
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. FN2000 od G&G nie ma v3, tylko jakiś swój specjalny. Nie jest to tak że jest niedostępny sam GB, jest po prostu w opór drogi ;) Można znaleźć w europejskich sklepach. Co do podniesienia do limitu 1,88J to raczej nie ma się czym przejmować. A miałeś tą replikę w rękach? Przed zakupem warto trochę ją potrzymać, jest dość specyficzna.
 2. Nie to forum. Poszukaj/popytaj na forach o wiatrówkach. To chyba normalne, nie?
 3. Stockowy silnik powinien sobie z tym spokojnie poradzić. Zawsze warto ustawić AOE. Prawda. Samodzielne grzebanie w replice to duża część tego hobby, ale ciężko bez chrono coś konkretnego zrobić. Skąd masz wiedzieć co Ci tak naprawdę wyszło.
 4. Niestety za 300 zł nie zajdziesz nic nie tragicznego. Najtańsze AK (CM28), G36 (JG608), P90 do CYMY czy MP5 do JG to koszt około 400 zł. Przejdź się na strzelankę gdzie można wypożyczyć sprzęt. Zobacz co mają inni gracze. Na pewno nie będzie problemu z wzięciem do ręki i złożeniem się do strzału czy sprawdzeniem zmiany magazynka. Większość replik będzie na początek dobra dla osoby leworęcznej ponieważ selektor często ustawia się raz na strzelankę, a magazynka typu hi-cap też za często nie zmieniasz.
 5. Kurde miałem kiedyś taki, nawet podobnie pomalowany. Tamtą replikę z tłumikiem sprzedałem już ze 4 lata temu :P Z jaką to było repliką? Używany pewnie warty 30-40 zł. http://www.asiaairsoft.com/index_eproduct_view.php?products_id=145
 6. Ja bym reklamował. Nie po to się tyle płaci za replikę żeby miała luzy.
 7. Chodzi Ci o to: https://www.taniemilitaria.pl/pl,g36c-d68-well,0,1,2,13,6273.html#.YNj9cej7QuV ? To niestety z tym nic się nie da zrobić.
 8. Pewnie to samo co tutaj: https://wmasg.com/pl/forum/topic/170364-problemzacinająca-się-replika/
 9. Jak mikrostyk występuje w V3 to jest inny niż standardowy szkielet GB. Do tego jest inny ten element, który popycha spust. A i tak taka sytuacja zdarza się, może faktycznie rzadziej niż w standardowej kostce, ale jednak. Problemem jest tutaj sposób działania przerywacza.
 10. To że czasem się przytnie na semi to jest częsta przypadłość standardowych kostek stykowych. Po prostu zębatka tłokowa zatrzymała się w takim położeniu w którym odcina semi. Trzeba raz strzelić na auto i znów semi trochę podziała. Można zmniejszyć występowanie tej przypadłości zakładając mosfet z AB, ale i tak będzie to czasem występować. Aby całkowicie się tego pozbyć trzeba wstawić bardziej zaawansowany mosfet zastępujący kostkę stykową, najlepiej optyczny. A to że tłok staną w tylnym położeniu i nie idzie go ruszyć, to pewnie silnik nie ma siły naciągnąć sprężyny. Użyj baterii 11
 11. Żeby nie było. Specna to nie jest zła replika. Trzeba tylko sprawdzić po zakupie czy wszystko jest proste. Sam mam jednej do CQB, tylko mówię że jest różnica w jakości, ale jak komuś to nie przeszkadza to można śmiało brać Specne. W Specnie zazwyczaj nic nie lata bo upper jest z takiego giętkiego metalu że się wręcz dopasowuje do twardszego lowera.
 12. Nie miałem styczności z Arcturusem, ale z tego co słyszałem to taki poziom Specny. Według mnie Specna też ma dobry stosunek ceny do jakości ;) Nie rozumiem stwierdzenia że topowi producenci robią brzydkie eMki. Przecież to wszystko wygląda prawie tak samo, a topowi producenci różnią się od takiej Specny jakością materiału i kontrolą jakości. Często jest tak że Specna dobrze strzela w stocku, ale przy próbie tuningu wszystko zaczyna się kipeać. Nie ma czegoś takiego przy replikach twz. Pierwszej Klasy, ale z roku na rok różnica jakościowa między "Chińczykami", a topowymi markam
 13. To już sobie musisz sam odpowiedzieć. Niektórzy całymi latami latają z CYMĄ za 700 zł, inni kupują replikę za 4k i wsadzają na to optykę za 14k. Ceny wszystkich replik (jak i wszystkiego) przez ostatnie dwa lata poszły ostro w górę. Taki mamy klimat.
 14. Ten producent nie produkuje swoich replik. Zleca różnym producentom jakieś serie lekko udziwnione. I na przykład mają kiepskie glocki bo robi je APS i dobre Colty 1911 bo robi je KJW. Trzeba poszukać w Internecie kto robi im te SRki, bo to nowość jest, a cena dość wysoka. http://www.secutorarms.com/
 15. "Standardowy standard" to TM (Tokyo Marui) AEG (Airsoft Electric Gun). Część standardowa będzie miała to zazwyczaj napisane, albo i nie :) np: https://azteko.pl/modify-sprezyna-s130-sp130-o-nieregularnym-zwoju-p-15478.html https://azteko.pl/guarder-sprezyna-sp130-sp-130-m130-p-377.html https://azteko.pl/prometheuslay-lax-sprezyna-glowna-ms135-p-12175.html Ale jak coś jest w innym standardzie to raczej będzie to napisane np: https://azteko.pl/shs-sprezyna-glowna-m130-ptw-p-11957.html ICS już trochę odchodzi od standardu TM, a WE Katana to taki mix pomiędzy TM i PTW.
×
×
 • Create New...