Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1367
 • Joined

 • Last visited

About Huba_lbn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najlepiej kupić wersje z Asterem, wtedy kupa miejsca w buffer tube
 2. Jak nie będziesz chciał regulować kolby po podłączeniu to będzie ok.
 3. Ta ładowarka to kopia Imax B6. Jest dostępnych wiele klonów / kopi w mniejszych pieniądzach. Poszukaj na Allegro "Imax B6", "Redox Alpha", "Redox Beta". Specna z serii Edge ma mosfet z końcówką Dean (T-connect), więc nie ma co się cofać do Tamiyi. Ale jak bardzo chcesz to przelotka jest dołączana. Ja w eMce używam baterii Turnigy 11,1 1200 mAh, mieści się cała w buffer tube. Co do RK-01 to jak się długo kurzył na szafie to warto oddać na jakiś mały przegląd. A żeby używać lipo nie trzeba koniecznie mosfetu. Jak masz lutownicę to za kilka złotych można zmienić wtyki na Dean (T-Connect).
 4. Madbull czy Madball? Spróbuj na G&G lub BLS. Jak to nie problem kulek to można by wsadzić opóźniacz, nie wiem czy tam jest w stocku.
 5. Pierwsze pytanie: Jakich kulek używasz?
 6. Specna za 700 jest ok. Za 1000 już gorzej. Są wersje z Asterem za ~930 zł i to też ma sens bo sam taki mosfet to ~300 zł.
 7. Ciężki temat. Z jednej strony plastikowe G&G, wszystko fajnie, tylko że plastikowe... raczej nie będziesz tego modyfikować. Z drugiej strony metalowa Specna edge jakością nie powala, ale można coś z tego zrobić o ile trafisz na w miarę osiowy egzemplarz. Masz już replikę. Ja bym poradził dozbierać trochę i kupić G&G w metalowym body, ale to najtaniej ~1200.
 8. 120 m/s to to ma na stalowym śrucie który waży 0,30-0,50g. Wątpię żeby jakiś Organizator to dopuścił. A wśród znajomych to się strzelaj z czego chcesz.
 9. Trzeba przenieść temat. CM.045 jest obecnie za +500 zł, RK-01 od dawna nie widziałem dostępnej. Nie mówię o używkach, bo nie polecę używki na pierwszą replikę.
 10. Instrukcja do gen 5, pewnie dużo się nie zmieniło: http://www.airsoftsystems.com/manuals/ASCU2Gen5.pdf Nie ma takiego lipo. Jakie napięcie ma Twoja bateria w tym momencie? Upewnij się że wszystkie baterie są poprawnie naładowane.
 11. Bateria naładowana? Co to za bateria? Jaka pojemność, jakie V, jakie C? Co mówi o tym pikaniu instrukcja do ASCU? Kiedy ostatnio replika działała? Kable z silnika nie spadły?
 12. Bateria naładowana? Co to za bateria? Co mówi o tym pikaniu instrukcja do ASCU?
 13. Jak nie wiesz czy Ci się spodoba to przejdź się na strzelankę, gdzie można wypożyczyć sprzęt. To chyba najlepsza opcja. Do 400 zł to masz AK od CYMY - CM.028, G36 od JG - JG0608, MP5 od JG JG067/68/69/70/
 14. To Allegro Lokalne to nie jest przypadkiem jak OLX? To jest chyba od osoby prywatnej. Za 404 zł masz w sklepie. Nie "taktyczną" wersję za 370 zł.
×
×
 • Create New...