Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1247
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie moje środowisko, ale niby przed czym miałby ich ktokolwiek bronić, jak nie zrobili nic złego? Mieli pewnie wszystko dogadane z Dyrekcją. No może kwestia rzucania petard w szkole, ale nie wiemy co było dokładnie dogadywane. A to że Dyrekcja nie poinformowała żadnych służb i nauczycieli, a Ci rodziców i uczniów to zupełnie co innego. Wiem że w Lublinie Airsoftowcy chodzą do szkół na szkolenia/pokazy i jest to postrzegane jako pozytywne promowanie Airsoftu.
 2. A to jakieś zwykłe magi mają problem z cięższymi kulkami?
 3. Dla limitu 450 fps (na 0,2g) czyli około 1,88 J optymalne są kulki o wadzę około 0,30g. Ja osobiście używam 0,32g. Przy 1,88 J: kulka 0,32g leci ~355 fps, 102 m/s, a kulka 0,25g ~402 fps, 122 m/s. Czyli kulka 0,32 70m przeleci w 0,69 sekundy, a kulka 0,25 w 0,57 sekundy. Oczywiście jest to duże uproszczenie, bo kulka zwalnia w locie, cięższa zwalnia wolniej itp. itd. Ale różnica 0,12 sekundy jest ciężko zauważalna. Wybieram dalszy i stabilniejszy lot ponad mniejszą ilość czasu dla przeciwnika na unik.
 4. BU jest fajne, ale jest o tyle problematyczne że jest o wiele mniejszy wybór części i ciężej zrobić coś co do siebie dobrze pasuje. Nie ma się co w to bawić, chyba że masz lufę 650mm.
 5. To jest łożyskowanie sprężyny. Te metalowe części powinny się kręcić w środku tłoka, może nie całkiem luźno ale przy lekkim docisku już tak. Włóż sprężynę i sprawdź.
 6. Jest ok. Głowica tłoka ma się stykać z tłokiem. To co zaznaczyłem na zielono ma do siebie pasować.
 7. Nie kupiłeś przypadkiem lufy do M14? Ona ma rowki w innym miejscu.
 8. Do czego potrzebny jest Ci taki pistolet? Nie jest to dobra konstrukcja. Łącząca idealnie wady elektrycznych i gazowych pistoletów, pomijając ich zalety ;)
 9. To bierz G&G z gear box'em G2
 10. Mogę poprosić o źródło informacji o gównianych nowych LCT? Czy CYMA lub Arcuturs mają wszystko stalowe? Są jeszcze kałachy od E&L. Dużo zależy od aktualnych promocji, gdzie ceny replik mogą się wahać +/- 20%
 11. Chyba z tym adapterem można by wyciąć kawałek tylnego body i mieć dostęp do wymiany sprężyny bez wyjmowania GB, nie? Jak takie coś byłoby możliwe to za sam adapter mógłbym dać 100-150 zł.
 12. To raczej zrób ogłoszenie na giełdzie.
 13. Dużo zależy od ceny. Jak potem do tego kolbę M4 zamontować? Czy po prostu trzeba miec taka co się wkręca?
 14. Po prostu stare konto jest zbanowane i pisze na nowym. Dlaczego stare jest zbanowane, a nowe nie, to trzeba my pytać o Moderatorów.
 15. Twoje pieniądze i zrobisz z nimi co chcesz. Ja jakbym widział np. CM045 za 540 zl to bym nawet nie spojrzał na CM028 za 420 zl. Z wymienionych przeze mnie wahałbym się miedzy Gieta i eMką z SAEC. Może w innych sklepach są teraz lepsze promocje. Nie wiem, nie chciało mi się sprawdzać. Jak masz na replikę chociaż 500 zl to nie bierz CM028.
×
×
 • Create New...