Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1711
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z kupowaniem używanych replik jest jak z kupowaniem używanego samochodu. Kupił byś używany samochód bez sprawdzenia go na stacji diagnostycznej chyba że sam jesteś mechanikiem)? Można oczywiście trafić dobrą okazję, ale też można się naciąć. Po samych ogłoszeniach to ciężko cokolwiek powiedzieć.
 2. Trzeba szukać części które są dedykowane do 1911 na CO2 od KWC/RWA/Cyber Gun/Elite Force. Miałem tą replikę kilka lat, części tuningowych było bardzo mało lub czasem w ogóle brak.
 3. GB V2 może nie są tak wytrzymałe jak V3, ale bez przesady. Pękają jak się w nie pakuje SP 130/140 Guaredra, które faktycznie są sprężynami mocniejszymi niż by oznaczenie wskazywało i to tego bez żadnych sorbo itp. Zrobienie ~450 fps do lasu w V2 to żadne problem i nic nie będzie pękać, tylko trzeba użyć słabszej sprężyny np. Modify 120, po wcześniejszym sprawdzeniu szczelności.
 4. Dozbieraj do czegoś takiego: https://www.taiwangun.com/pl/celowniki-kolimatorowe/celownik-kolimatorowy-maverick-gen2-1x22-black-vector-optics https://wojski.com.pl/pl/p/Kolimator-Red-dot-Buckler-Dexter-/396
 5. Budżet ~700 zł. To ja bym zrobił tak: - Bateria LiPo 11.1 - Ładowarka do LiPo - lufa Steel Bull - Gumka Super Macaron + Dystanser Omega - Uszczelniona dysza (nie wiem czy w nowszych wypustach jest stockowo) - Mosfet optyczny Aster V3 lub Perun Optical V3 Zchronować i dobrać sprężynę do limitu, ale pewnie będzie ~450 fps.
 6. Te droższe mają metalowe body. Które konkretnie to patrzeć w opis.
 7. W tym budżecie Ja bym wolał jakąś eMkę od DE.
 8. Najlepsze są te które zastępują kostkę stykową, ale jak chcesz tańszą i prostszą opcję to brał bym coś możliwie małego żeby nie zajmowało miejsca na baterię. Czyli Gate Pico lub Perun Mosfet.
 9. Prawie oplułem monitor ;) Najprościej jest duże gogle i okulary, ale takie połączenie nie jest zbyt wygodne i często paruje. Okulary marki ESS też mają wkładki korekcyjne, ale nie znam cen. Najwygodniejsze jednak soczewki. Są organizowane strzelanki gdzie można wypożyczyć cały sprzęt i to na początek jest najlepsza opcja. Pozwala za ~50 zł sprawdzić czy to hobby Ci się spodoba. Tokyo Mariu NGRS (z ebb) jest bardzo niestandardową (wewnętrznie) repliką. I przy tuningu trzeba by szukać części specjalnie pod tą konkretną replikę. HK416 do VFC uznawana jest za najlepsz
 10. Ten nie. Nie zauważyłem że szukasz na GG. Jeżeli mam racje i jest to kopia KWC, to nie ma magazynków na GG. A sklep bez znaczenia, tam gdzie jest dostępne. np: https://azteko.pl/kwc-magazynek-do-m1911-co2-p-26307.html
 11. Wygląda mi na kopie KWC, ale pewności mieć nie mogę. Możesz kupić magazynek 1911 KWC/Cybergun i zobaczyć czy działa, jak nie to odeślesz. WELL robi kopie KWC, ktoś wie?
 12. To trzeba poszukać gdzie indzie. Albo Redox Alpha lub Beta. Jeszcze pół roku temu można było dorwać za ~120 zł. Teraz po minucie googlowania nic nie widzę, ale może trzeba poszukać dłużej ;)
 13. Rozumiem że 417 na 0.20g czyli ~1,6J, czyli ~350 fps na 0.28g? Kiedy ostatnio była zmieniana gumka? Kiedy ostatnio była czyszczona lufa? Zrobienie flata nie jest łatwe. Bez chrono to można gdybać. Kulki BLS są bardzo dobre, do Specny/BLS jakoś nie jestem osobiście przekonany, ale nie mam dowodów że są gorsze od BLS.
 14. Najtańsza aby była jest za 40 zł: https://allegro.pl/oferta/mikroprocesorowa-ladowarka-lipo-gfc-energy-9605944578 iMax B6 który Ci starczy na wszystko w ASG i nawet w małym RC za 150 zł: https://allegro.pl/oferta/ladowarka-rc-imax-b6-ac-b6ac-dual-power-lipo-nimh-11788209321
×
×
 • Create New...