Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1,884
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Huba_lbn

  buty lowa

  Ta strona i inne reklamy na FB to jest scam. Nawet przy wchodzeniu na stronę antywirus wywala ostrzeżenie.
 2. Klamka nada się jako główna tylko do CQB z konwersją HPa, a adapterem pod magi od MP5/M4. Ale przecież ludzie biegają z replikami gazowymi z magazynkami po 30 kulek i jakoś się dobrze bawią ;) Więc rób jak uważasz, ale zwiększa to poziom trudności.
 3. Huba_lbn

  Bateria

  Najmocniejsza czyli moc ;) Moc czyli W = V * A. V mamy podane na baterii. A obliczamy z C*Ah. Nie wkładaj tam baterii która ma więcej jak 8,4V bo styków Ci starczy na kilka strzelanek.
 4. Może to ten sam temat co przy magazynkach od CYMY. Ten zaczep jest trochę za gruby, wystarczy lekko podszlifować. Maybe it's the same issue as with CYMA magazines. This hook is a bit too thick, just sand it down a bit.
 5. Jak dobra farba to zejdzie dopiero z oryginalnym lakierem. Repliki to nie zniszczy. Jak replika plastikowa to uważać z silniejszymi rozpuszczalnikami (np. nitro) i zostać przy benzynie ekstrakcyjnej. Łatwiej zamalować z powrotem na oryginalny kolor.
 6. Jak replika jest nowa to możesz też oddać na gwarancji. Może wystarczy wyregulować silnik. Jak chcesz to naprawić sam to nakręć filmik bo 'skrzeczący głośny dźwięk' to może być wiele rzeczy.
 7. Ja do CQB używam ICS Captain. Nie zamienił bym na żadną inną replikę, ale to dlatego że do lasu używam po prostu innego uppera od ICS ;) Jakbym miał wybierać replikę tylko i wyłącznie do CQB to by to pewnie była jakaś MP5 lub MP7 od VFC (nowa wersja aeg, nie aep). Chociaż pewnie by stało na MP5 ze względu na to jak tragiczna w serwisowaniu jest MP7 AEG od VFC. Tutaj masz trochę taniej ICSa: https://redberet.pl/1152307709-ics-replika-cxp-uk1-captain-mtr Przykładowa MP5: https://allegro.pl/oferta/cm-041g-upgraded-version-cyma-asg-karab-n-15189171678 https://allegro.pl/ofert
 8. Tutaj wystarczy naprawdę ruch 0,1 mm. Magazynek robi dźwignię i może ty ręką nie czujesz ruchu, ale magazynek przesuwa. W którym miejscu jest o-ring? Czasami fabrycznie są oringi na magazynkach/komorach, zależy od producenta. Masz jeden magazynek do testowania? Tak, przez co dysza wchodzi krzywo w kołnierz gumki i jest nieszczelność.
 9. https://allegro.pl/oferta/karabinek-szturmowy-aeg-rk-01-w-14845247069 https://allegro.pl/oferta/double-bell-replika-ak-74su-rk-01-14952142664 50/60% ceny nowego za sprawną używkę. A biorąc pod uwagę że ceny poszły przez ostatnie kilka lat mocno w górę to się może okazać że sprzedasz za tyle ile kupiłeś. Replika po paru latach w szafie nie jest sprawna, może strzela jak się podłączy baterię, ale pewnie nie ma szczelności, gumki i smary do wymiany.
 10. Może magazynek przesuwa komorę. Spróbuj podczas strzelania przyciągać magazynek do Siebie lub odpychać i zobacz czy jest różnica. Oczywiście to nie jest rozwiązanie, ale pokazuje to czy magazynek ruszą komorą. Rzadko, ale zdążał się midcap syndorm na hicapach. Można po chamsku załadować takie hicapa, nakręcić i zostawić na kilka dni. Może to zepsuć magazynek jak się okaże że to nie to było problemem ;) A próbowałeś na jakimś midcapie z załadowanymi ~40 kulkami?
 11. https://wiedza.domowy-survival.pl/Zestaw_ucieczkowy
 12. Polecam dołożyć troszkę i kupić o wiele lepszą replikę np: https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/m904e-fire-control-system-edition-de
 13. Huba_lbn

  Producent PJ

  PJ'ty to były BOYI od TaiwanGun czy coś przekręciłem?
 14. A sprawdziłeś jaka jest energia na stockowej sprężynie? Możliwe że poniżej 1,5J, a z tą M90 będziesz miał około 1J. Podwójne strzały są najprawdopodobniej spowodowane połączeniem mocnej baterii i słabej sprężyny. Ten mosfet nie ma AB, więc silnik siłą rozpędu zrobi dwa cykle.
×
×
 • Create New...