Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1431
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdejmujesz kolba, odkręcasz zatyczkę i już. Nie wiesz jak ściągnąć kolbe? Przycisk do regulacji kolby odciągasz w dół i trzymając go w takiej pozycji zdejmujesz kolbę.
 2. Jeżeli replika ma mosfet to spalony mosfet. Jeżeli nie ma mosfetu to zablokowana kostka stykowa.
 3. Były takie tematy, można też użyć szukajki na forum nie tylko googel np: https://wmasg.com/pl/forum/topic/169425-wiatrówka-jako-asg-bersa-thunder-pro-9?tab=comments W skrócie: Żaden organizator nie dopuści wiatrówki do rozgrywki, nawet jak jakimś cudem będzie to się mieściło w limitach dżuli ASG. Pójdź na strzelankę gdzie można wypożyczyć replikę. A czy słyszałem o takich rozwiązaniach? Tak, w Rosji się z wiatrówek strzelają, w Polsce może to się skończyć donosem na policję.
 4. Kiepsko pewnie trafiłeś. ICS ma jedne z najlepszych body. Ja za ~1500 brał bym ICS (tylko wersje z EBB) lub G&G (ale tylko z gear boxem G2).
 5. Masz opóźniacz założony? Trochę duży rozrzut. Jaka to w ogóle replika? Ile ma lat? Jak jest body rozklekotane to dobrych wyników nie osiągniesz.
 6. Ja na pewno bym się nie bawił w bore upy. Za mały wybór części. Jak masz na stanie dwa cylindry to sprawdź fpsy na obu.
 7. Poszukaj lokalnych grup Airsoftowych na FB lub lokalnych for. Tam są ogłaszane imprezy. Wybierz się na strzelankę i dalej jakoś pójdzie.
 8. Może trochę więcej szczegółów?
 9. Na pierwszy rzut oka to może byś sprężyna na komorę hu. Czy tam jest przykręcana komora?
 10. Spróbuj dokręcić silnik. Skąd wiesz że selektor nie działa jak piszesz że replika w ogóle nie strzela?
 11. Tłok poleciał mi w stocku po 2 czy 3 strzelankach, czyli po ~3k kulek. Słyszałem też o kilku innych takich przypadkach. Potwierdzam, można wstawić mosfet z AB, bo semi potrafi się przyciąć. Jak ktoś używa repliki do lasu i wali ciągle na auto to pewnie nawet nie zauważy ;) Jak planuje się większe inwestycje w replikę to polecam Peruna lub Tytana. Wolny silnik oszczędza kulki ;) Jak dla mnie to osobiste preferencje, niektórzy lubią ROF na poziomie 10-15 k/s inni 20-30 k/s.
 12. Tutaj jest temat: https://wmasg.com/en/forum/topic/144134-ak-el/ W skrócie: Możesz na początku wymienić tłok, i tak pewnie dość szybko poleci. LiPo 11,1 można używać. Potencjał na tuning mocowy jest.
 13. To samo na stockowym hicapie? Weź jakiegoś mida i załaduj max 20 kulek i zobacz jak strzela.
 14. Jakie kulki? Ile ma fps na 0,20, a ile na 0,28? Zobacz czy jest jak kręcisz hopkiem to czy w lufie widać powiększającą się "wypukłość". Na maksymalnym hopku raczej powinny kulki się blokować, a nie podkręcać słabo/w ogóle. Może zapomnieli wsadzić dystanser.
 15. Jeżeli mosfet nie pomógł to może być problem z przerywaczem.
×
×
 • Create New...