Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1569
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo w replikę trzeba też włożyć trochę miłości :P A tak serio to stockowa głowica cylindra jest kiepska. Miałem też kiedyś dyszę retro, ale miałem z nią jakieś problemy, nie pamiętam już co dokładnie to było. Chyba jest jakaś zadra na o-ringu, ale nie bardzo widać. Nie idź w bore upy za mały wybór części. W skrócie: Wymień głowicę cylindra i oring na głowicy tłoka i zobacz co wyjdzie.
 2. Coś źle złożyłeś, albo na przykład dysza za krótka. Co mówi test papierka? Jaką ma długość stockowa dysza, a jaką a uszczelniona? A na jakim magazynku sprawdzasz? High-cap? Mid-cap?
 3. Ja mam replikę ICS MK3 PAR: Lufa 363 Steel Bull Komora HU ICS Stock Gumka Maple Leaf Super Macaron 60 Dystanser Maple Leaf Omega Dysza ICS M4 Aluminiowa Głowica Cylindra G36 Long Type, ze skróconą rurką Cylinder ICS Stock typ 2 Głowica Tłoka ICS Stock Tłok ICS Stock Reszta już nie powinna mieć wpływu na fpsy: Zębatki 13:1 SHS Mosfet Titan Gate Silnik SHS HT
 4. Napisz dokładnie jakie masz wszystkie części. Ja w moim ICS tylko z krótszą lufą 363 mam tak: SP130 Guarder ~520 fps na 0.20 G&G ~2,51J SP130 Guarder ~395 fps na 0.36 BLS ~2,61J SP140 Guarder ~538 fps na 0.20 G&G ~2,69J SP140 Guarder ~403 fps na 0.36 BLS ~2,72J Później napiszę jakie ja mam dokładnie części.
 5. 0.2J? Masz chrono czy po prostu kulki lecą na 10m? Przy zbyt długiej dyszy jest problem z podawaniem kulek. Przy zbyt krótkiej dyszy jest brak szczelności, czasami podwójne strzaly. Co pokazuje test papierka?
 6. Jakich używasz kulek? Na innych magazynkach działa? Spróbuj ustawić komorę HU na 0.
 7. Długość repliki jest to bardziej kwestia preferencji osobistych jeżeli chodzi o strzelanki w lesie, choć przy przedzieraniu się przez krzaki czy robienie wielu kilometrów to mniejsza i lżejsza replika będzie wygodniejsza. Duże znaczenie długość ma w CQB, ale to też dużo zależy od miejscówek CQB, bo przecież są różne i w niektórych z długim kałachem można biegać, a w innych MP5 wydaje się za duże. W kwestiach technicznych długość repliki nie ma większego znaczenia. Lufa ma znaczenie dla celności, ale nie tak duże jakby się mogło wydawać i nie ma się co nad tym rozwodzić na początku.
 8. Tak, różnią się tylko sprężyną. Gearbox G2 ma szybką wymianę sprężyny, więc najlepiej by się opłacało kupić na Azteko i dokupić mocniejszą sprężynę, np. Modify 120+, powinno wyjść około 440-450 fps. Jest to dość długa replika, ale jak nie będziesz chodził na CQB to nie jest to żaden problem. Wszystkie G&G z GB G2 z krótszą lufą gdzieś wcięło i nie ma. Do 1800 zł brał bym z eMek G&G lub ICS, z AK LCT lub E&L.
 9. Naprawdę nie polecam na siłę wybierania czegoś innego na początek niż AR15/M4/G36/MP5. Są to sprawdzone platformy i o porady czy części nie trudno. W innych może Ci się zepsuć jakaś pierdoła, która jest nie do dostania. Dlatego do 500 zł to był brał MP5. Jak chcesz jeszcze coś innego to AUG lub P90.
 10. W którym sklepie kupowałeś? https://grey-shop.ru/Combat-Union/AK-Metal-Hop-up Da się gdzieś dostać taniej? Nie chce mi się za bardzo Internetów przeglądać. Trochę droga, ale jeżeli faktycznie coś daje to czemu nie. Zawsze mnie to w AK wkurzało że np. na SP130 Guardera w AR15 mam 520, a w AK mniej niż 500.
 11. Najdroższe i najlepsze są AK i pochodne od LCT i E&L. Jak chcesz taniej to kupujesz CYME, tak jak pisał wyżej sledz: Można do tego dodać jeszcze serię CM077. Są jeszcze w miarę nowości do Specny czy Arcturus, ale ja nie miałem ich osobiście w rękach, więc nie wiem na jakim są poziomie. Taniej od CM045 to już bym nie schodził. ~550 zł. Konkretny model z danej serii to już dobierasz pod siebie bo zazwyczaj różnią tylko wyglądem, długością lufy czy rodzajem kolby.
 12. Jakie kulki? Jakie magazynki? Mid cap? High Cap?
×
×
 • Create New...