Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1296
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A spadająca dysza z popychacza to już w ogóle jakiś kosmos. Albo zwalona dysza albo popychacz. Albo po prostu do siebie nie pasują, bywa, ale to powinno zostać sprawdzone przy montażu nowych części.
 2. Jak nie będziesz składał sam to poszukaj serwisanta w okolicy i on już Ci doradzi z częściami. Jak nie chcesz zeby tłok stawał w różnych pozycjach to wsadź mosfet z AB, a najlepiej taki z kontrolą położenia zębatki. 480 fps na SP150 to za mało. A ile masz na kulkach 0.36? Trzeba sprawdzić szczelność, znaleźć i usunąć problem. Nie wymieniać części na oślep. Tlok zostaw. CNC bywają problematyczne. Głowica tłoka. Trzeba zobaczyć czy jest potrzeba wymienic tak samo jak z resztą części. Wymiana dyszy z 24mm na 24.75 to jakaś przepaść. W dyszach 0.1 mm robi dużą różnicę. Trzeba dobrać odpowiednią dyszę do komory i gumki. Może i 24.75 będą ok.
 3. Trzeba szukać Giety z fajnym body np. od Aresa lub Umarexa, dla Umarexa kiedyś robiło S&T teraz nie wiem jak to jest. WE też ma fajne body. CA też, tylko jest w standardzie TM a to dla mnie minus. Jak to za drogo to Specna.
 4. Dobre wyniki przy S150 i beznadziejne przy S140. Ciekawe, ale nie ma co wnikać. Przy elektrykach DMR już tyle rzeczy ma znaczenie że szkoda czasu. Skróci troszeczkę sprężynę S150 i tyle.
 5. Jakiś problem z przerywaczem, co dokładnie to trzeba wyjąć Gear Box i zobaczyć. Replika ma jakiś mosfet?
 6. Z tych trzech bierz Dytaca albo CYME. Zależy czy wolisz AK czy eMki.
 7. Ta śruba wchodzi w prowadnicę sprężyny, bez wykręcenia nie wyjmiesz GB. Ciekawy problem... postukaj może lekko młotkiem w śrubę. Zobacz czy wszystko robisz ok: https://www.youtube.com/watch?v=lJtDeHdmTYk&feature=youtu.be&t=409
 8. Nie jest to takie czarno-białe. G36 od JG to stary dobry chińczyk, nic specjalnego, działa. Konstrukcja Giety jest przystosowana do bycia z plastiku. Specna Core ma trochę lepsze części wewnętrzne, ale konstrukcja AR-15 w plastikowym body ma kilka słabych punktów i nie jest trudno rozwalić body upuszczając replikę lub się wywracając.
 9. Kup Gietę JG lub eMkę Specny Core i zbieraj na lepszą replikę. Potem sprzedasz za ~60% ceny. Jak zdecydujesz się na eMkę to uważaj zeby nie połamać body.
 10. Spokojnie używaj cięższych. od 0.25-0.30. Ja teraz coraz częściej używam 0.30 w replice która ma ~340 fps na 0.20 i sobie chwalę.
 11. Większych gogli niż x800 nie znam. Innym wyjściem są wkładki korekcyjne do okularów/gogli. Wpisz "ess wkładka korekcyjna" w google. Co do maski siatkowej na okulary korekcyjne to nie wiem czy to jest dobry pomysł. Kulka przy walnięciu w siatkę często rozpada się i choć kawałki, które lecą dalej mają o wiele mniejszą energię to są ostro zakończone. Zdarzało mi się że taki kawałek kulki rozciął mi policzek. Nie martwił bym się że taki odprysk kulki przebije okulary korekcyjne, ale okulary są często dość małe i odprysk może wpaść w oko z boku, dołu czy góry.
 12. A ile masz fps na 0.20g?
 13. Spróbuj na początek na kulkach BLS lub G&G i daj znać działa.
 14. Jakiś problem z popychaczem lub anti-reversalem, który ustępuje po serii? Sprężynki się "odcinają". A jakich kulek używasz?
×
×
 • Create New...