Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1178
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jeszcze zależy na jakie CQB chodzisz, są takie gdzie bez problemu można biegać z klasyczną eMką (lufa wew 363mm), są takie gdzie tylko z pistoletem. Dobierz tak replikę żebyś mógł jej swobodnie używać. W lesie można biegać z każdą repliką, tylko że z takiej o lufie poniżej 200 mm będzie trudniej wyciągnąć większe fpsy i może zabraknąć skupienia i tych kilku m zasięgu, ale nie jest to tak że się nie da.
 2. Po producentach domyślałem się że chodzi o repliki M4, inne nie wchodzą w grę? Jak budżet nieograniczony to bierz Systeme PTW :) ale raczej nie chcesz wydać kilku tysięcy, nie? Bardziej tak około 1500 zł, tak? Ja bym wybierał pomiędzy ICS, G&G i Evolution-Dytac (poprawione EA). Z G&G brać te z gearboxem G2, z ICS brać te z nowszych wersji, tylko metalowe body (mają EBB, ale można łatwo wyłączyć), z Dytaca te z szybką wymianą sprężyny. Bierz to co Ci się podoba z wyglądu. Z każdej będziesz zadowolony. Co do konkretnych modeli to przydała by się informacja czy to CQB czy Las czy do wszystkiego.
 3. Chyba bardziej coś z selektorem. Trzeba wyjąć GB i zobaczyć albo lepiej - odesłać na gwarancji.
 4. CXP-APE ma problem z dyszą i komorą, bo są dość niestandardowe, przez co jest problem z tuningiem. Stockowo będzie działać długo i bezproblemowo. LCT robi najlepsze AK. To jest raczej wybór co Ci się bardziej podoba z zewnątrz, a gusta różne.
 5. Projekt na razie leży i czeka na więcej czasu z mojej strony. Wkradła się też literówka "Ja obecnie używam ICSa z lufą 323 do CQB i Lasu ", powinno być 363 - standardowa długość eMkowa. Na zdjęciach zewnętrznie to wszystko ICS MK3 PAR. Cała replika to średnia długość, a długi upper jest od najdłuższej wersji. Im dłużej projekt leży tym bardziej myślę żeby sprzedać długi upper i zostawić sobie tylko skróconą o ~3 cm średnią wersję.
 6. M4 od ICS w nowej wersji z EBB na pewno tak. A który model to kwestia budżetu i gustu.
 7. Tak. https://www.icsbb.com/productdetail_en.php?id=4273&model_id=4274
 8. Obie klamki (KWC i KJW) są fajne. Na Army nie patrz. KWC jest chyba tylko na CO2, ale mimo to ma poniżej 350 fps. KJW może być i na CO2 i na GG, ale wersja na CO2 ma wystający magazynek. Z KWC problem z częściami polega na tym że trzeba je zamówić z Taiwanu i tyle ;) Ja mam KWC od dawna (już chyba z 5-6 lat) i jeszcze działa, choć jest już rozklekotana. Jak padnie to myślałem czy nie kupić ponownie 1911 od KWC tylko że w wersji z RISem lub CZ P-09, które robi KWJ dla ASG. Ale paść nie chce ;)
 9. Żadne okulary nie mogą mieć klasy wyższej niż F, ponieważ są okularami. Jak się chce kasę B to trzeba gogle, jak się chce klasę A to trzeba maskę. Najlepszym przykładem jest ESS, okulary wytrzymują nawet strzał z 22lr. Nie ma to znaczenia bo maksymalna klasa wytrzymałości dla okularów to F. Bolle do airsoftu całkowicie wystarczają. Bolle < Pletor < ESS
 10. Dla jasności, jeżeli jest ta sama cena i mamy do wyboru Specne z serii Edge i Plastikowe G&G to ja bym brał Specnę, oczywiście przegląd zerowy po zakupie i odesłanie jeżeli coś by było nie tak. Oczywiście lepsze wersje G&G biją na głowę Specne. Seria z GB "G2" może uchodzić ja jedną z najlepszych replik stockowych.
 11. Może dałem się zwieść marketingowi GF, ale ja bym wolał metalową Specne Edge, niż plastikowe G&G
 12. Ta tańsza jest nawet lepsza wewnętrznie. W droższej płacisz za wygląd HK416. Jaki masz budżet? Może coś ciekawszego się znajdzie, ale jak to jest 750 zł i musi to być M4 to raczej nic lepszego od Specny nie będzie, tylko że od 700 zł są już podstawowe modele wersji EDGE, która jest lepsza. https://gunfire.com/pl/menu/karabiny-i-karabinki-311.html?filter_traits[6471]=&filter_traits[10]=&filter_traits[34]=&filter_traits[20]=&filter_text=edge&filter_price=&filter_new=&filter_promotion=&filter_instock=y&filter_producer=1208513650
 13. Można przyjąć że 1 mAh idzie na wystrzelenie jednej kulki. Oczywiście jest to spore uproszczenie. Też używam 11,1V /1200mAh. Mi starcza właśnie gdzieś na 1200 kulek. Jak jest dłuższa lub bardziej intensywna zabawa to zdarzą się że muszę wymienić batkę, ale dwóch 1200 jeszcze nie zdarzyło mi się wyczerpać. Takie rzeczy to tylko jak latałem z SAW'em i tam 2400mAh bywało mało :P
 14. Najlepiej spytaj się tych osób które miały te kolimatory, też jestem ciekawy. Miałem kilka chińskich "Eotechów", ale nawet jak miały jasny punk to miały za dużego ducha. Jak duch był w miarę ok, to miałem problem z ustawieniem zera itp. itd. Używam teraz różnych replik Aimpointa Micro T1 i jestem zadowolony. Długo miałem od G&P, wersja tylko z kolorem czerwonym z 11 stopniami, ale mam już ten kolimator z 4 lata i powoli zaczyna szwankować, więc kupiłem nowy, a ten poszedł na replikę zapasową. Na głównej replice używam teraz Dexter Buckler z Gunfire, za 180 zł jestem bardzo zadowolony. https://gunfire.com/pl/products/kolimator-dexter-1x20-1152219017.html
 15. Moja propozycja: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-g12-ebb-tan-1152220969.html
×
×
 • Create New...