Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content Count

  1464
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W większości replik gwint jest lewoskrętny, więc odwrotnie niż normalnie. Często też jest mała śrubka imbusowa zabezpieczająca przed samo-odkręceniem. W tańszych replikach tłumik jest często dodatkowo przyklejany lub nawet jest atrapą.
 2. https://azteko.pl/maple-leaf-540mm-602-lufa-precyzyjna-do-aeg-p-21569.html
 3. A można spytać od czego body? W pewnym zakresie można to poprawiać, ale ograniczają nas właśnie piny.
 4. KJW robi dobre klamki. https://www.taiwangun.com/pl/magazynek-green-gaz-co2/magazynek-na-green-gaz-do-replik-kjw-serii-1911-kjw?from=related&campaign-id=6 https://www.taiwangun.com/pl/magazynek-green-gaz-co2/magazynek-z-miejscem-na-naboj-co2-do-kjw-1911-kjw?from=related&campaign-id=6
 5. Colty 1911 dla Cyberguna robiło między innymi KWC, więc jeżeli Twoja replika ma taki magazynek jak ta: https://wmasg.com/pl/forum/topic/17034-colt-1911a1-kwc to szukaj magów od KWC.
 6. Kiepsko szukałeś: https://www.wgcshop.com/products/action-army-aap-01-assassin-gbb-pistol?variant=31916622020689 Pierwsza partia się skończyła, następna w przyszłym roku. Można składać preordery. Pojedyncze sztuki są w sklepach zagranicznych, w polskich raczej nie.
 7. Jest luz jak dysza na głowicy cylindra jest w przednim położeniu? To może prowadzić do różnych problemów. Położenie dyszy zależy od zębatki tłokowej, więc niekoniecznie będzie ona w przednim położeniu po złożeniu. Były różne wersje mosfetów, musisz się dowiedzieć co ty masz ;) To jak sprawdzasz czy dobrze złożyłeś? Chyba że na dworze mierzysz miarką zasięg. Spróbuj G&G lub BLS. Miałem kiedyś problemy z Guarderami.
 8. Jakich używasz kulek? Tak się nie dzieje, chyba że pierwsza kulka utknie w lufie lub wejdą dwie kulki. O jakim luzie między dyszą i popychaczem mówisz? Dysza w przednim pomożeniu powinna oczywiście dotykać lub lekko wchodzić w gumkę. Na zdjęciu jest gdzieś w połowie. Jak weźmiesz na safe to powinna się wysunąć. Bez mosfetu z AB dysza będzie się zatrzymywać w różnych położeniach. Jak fpsy są poprawne to ja bym wsadził opóźniacz.
 9. Rozumiem że przeskok to strzelanie na pusto tak? Ale strzeli raz dwa na pusto i znów jest ok? Jakich kulek używasz? Magazynek to stocowy hicap? Masz założony opóźniacz? Co do silnika to z metalowymi częściami są większe drgania. Jak konektory się wypinają to znaczy że są za luźno :) Jak nie można bardziej zacisnąć to wymień.
 10. Z eotechem nie ma problemu. Chińskie magnifiery do niczego się nie nadają. A najtanszy do broni to +900 zł.
 11. Żeby Ci muszka zasłaniała cel to byś musiał zamontować Micro T1 bez podwyższenia. Zdejmuj uchwyt i zakładaj co chcesz. A niskie kolimatory typu Micro T1 z podwyższeniem.
 12. Wszystkie ICSy z nowej serii (te z EBB) są bardzo dobrą bazą, a nawet nie trzeba w nich dużo zmieniać. Ale co do używania tego jako DMR to już w gestii organizatora. Serii YAK nie przerobisz na mk12 SPR, ponieważ górne body jest wyższe, podobne do HK. Trzeba by brać model który ma "klasyczne" body eMkowe. Ale na 95% strzelanek M4 tylko z singlem przejdzie jako DMR.
 13. ICSy to moje ulubione repliki, sam mam jednego. Ale jak z repliki DMR do 1000 zł, zrobił się temat o M4 do 1700? A CXP-YAK R SR to nawet i więcej ;) Do 1700 ja bym brał ICSa. Jak chcesz robić M4 pod mk12 mod1 spr to trzeba brać wersje z klasycznym body i jeszcze dodatkowe koszty na front itp. itd. ICS ma swoje zalety, ale nie pozostaje bez wad. Poczytaj temat o ICSach. Bierz tylko wersje z EBB, jak nie lubisz EBB to można to usunąć, ale wersje bez EBB to starsze, gorsze konstrukcje.
 14. Prawie każdą replikę można zrobić tak aby strzelała tylko ogniem pojedynczym. Najlepsze bazy pod SR25 to CA, G&G czy Ares, ale to już repliki po 1500+. Zwykłe eMki za ~1300 to już można kupić fajną, popatrz na przykład na te od Evolution-Dytac.
 15. Zakładam że chodzi Ci o repliki nowe. Pierwsze i najważniejsze pytanie: Czy chcesz żeby to była replika która ma ~550 fps, czy chcesz mieć replikę DMR? Różnica jest mała, na niektórych większych zlotach po prostu nie dopuszczą np. Repliki M4 czy AK jak ma więcej niż 450 fps. Żeby mieć +500 trzeba mieć coś co w pierwowzorze jest na większy nabój, np. SR25. Przechodząc do konkretów. Jak nie interesują Cię większe zloty, lub wystarczy Ci na nich 450 fps to bierz M4 (do 1k zł to pewnie Evolution Airsoft, choć jestem trochę nieaktualny z sytuacją na rynku). Jak chcesz mieć DMR zawsz
×
×
 • Create New...