Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Huba_lbn

Użytkownik
 • Content count

  1169
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla jasności, jeżeli jest ta sama cena i mamy do wyboru Specne z serii Edge i Plastikowe G&G to ja bym brał Specnę, oczywiście przegląd zerowy po zakupie i odesłanie jeżeli coś by było nie tak. Oczywiście lepsze wersje G&G biją na głowę Specne. Seria z GB "G2" może uchodzić ja jedną z najlepszych replik stockowych.
 2. Może dałem się zwieść marketingowi GF, ale ja bym wolał metalową Specne Edge, niż plastikowe G&G
 3. Huba_lbn

  Specna Arms SA-H03 czy SA-B02

  Ta tańsza jest nawet lepsza wewnętrznie. W droższej płacisz za wygląd HK416. Jaki masz budżet? Może coś ciekawszego się znajdzie, ale jak to jest 750 zł i musi to być M4 to raczej nic lepszego od Specny nie będzie, tylko że od 700 zł są już podstawowe modele wersji EDGE, która jest lepsza. https://gunfire.com/pl/menu/karabiny-i-karabinki-311.html?filter_traits[6471]=&filter_traits[10]=&filter_traits[34]=&filter_traits[20]=&filter_text=edge&filter_price=&filter_new=&filter_promotion=&filter_instock=y&filter_producer=1208513650
 4. Huba_lbn

  Jaka bateria do tej repliki?

  Można przyjąć że 1 mAh idzie na wystrzelenie jednej kulki. Oczywiście jest to spore uproszczenie. Też używam 11,1V /1200mAh. Mi starcza właśnie gdzieś na 1200 kulek. Jak jest dłuższa lub bardziej intensywna zabawa to zdarzą się że muszę wymienić batkę, ale dwóch 1200 jeszcze nie zdarzyło mi się wyczerpać. Takie rzeczy to tylko jak latałem z SAW'em i tam 2400mAh bywało mało :P
 5. Huba_lbn

  Jaki replika EOTech?

  Najlepiej spytaj się tych osób które miały te kolimatory, też jestem ciekawy. Miałem kilka chińskich "Eotechów", ale nawet jak miały jasny punk to miały za dużego ducha. Jak duch był w miarę ok, to miałem problem z ustawieniem zera itp. itd. Używam teraz różnych replik Aimpointa Micro T1 i jestem zadowolony. Długo miałem od G&P, wersja tylko z kolorem czerwonym z 11 stopniami, ale mam już ten kolimator z 4 lata i powoli zaczyna szwankować, więc kupiłem nowy, a ten poszedł na replikę zapasową. Na głównej replice używam teraz Dexter Buckler z Gunfire, za 180 zł jestem bardzo zadowolony. https://gunfire.com/pl/products/kolimator-dexter-1x20-1152219017.html
 6. Huba_lbn

  Replika na start do 500pln

  Moja propozycja: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-g12-ebb-tan-1152220969.html
 7. Huba_lbn

  Cyma 127 oraz 030

  Tak jakby to im kiedykolwiek przeszkadzało :)
 8. Huba_lbn

  Zrzucanie sprężyny

  Te replika nie ma funkcji "zwolnienia" antireversala. Możesz strzelić raz na semi i tłok powinien być mniej więcej w przedniej pozycji, ale overspin to częste zjawisko, więc najlepiej po strzelance wyjąć sprężynę, skoro jest taka opcja.
 9. Huba_lbn

  Jakie buty wybrać? Jakich unikać ?

  No tak przecież buty mają fajnie wyglądać, a nie być wygodne i trwałe ;)
 10. Huba_lbn

  Jakie repliki są ok - stan na rok 2019

  Poczytaj tematy z działu: https://wmasg.com/pl/forum/forum/145-jak-zacz%C4%85%C4%87/ Na pewno Ci się trochę rozjaśni. A jak będziesz miał jakieś konkretniejsze pytanie to pisz.
 11. Zróbcie to dla ludzkości, a przynajmniej jej małej części. Kupicie Specne Core i Sprężynę M140, najlepiej Tornado bo to product GunFire. Podepnijcie baterie i zablokujcie spust trytką przy auto. A po teście odeślijcie do GF, bo przecież macie prawo zwrotu :P Oczywiście nie zapomnijcie nagrać i wrzuć YouTuba ;) https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-c01-core-tm-half-tan-1152215717.html https://gunfire.com/pl/products/sprezyna-tornado-m140-1152203414.html
 12. Coś jest nie tak. Ruch spustu nie powinien powodować ruchu zwalniacza zamka. Jak to nowa replika, kupiona w sklepie to się w to nie baw tylko odeślij na gwarancji. W 49 sekundzie filmu widać że możesz zwalniacz podnieść i nie opada. On chyba powinien być na sprężynce, dociskany do dołu.
 13. Huba_lbn

  Porównanie AKSU pozornie bez sensu

  Magazynek E&L próbowałem tylko raz jak kupiłem replikę, żeby sprawdzić czy wszystko działa. Działało, ale nie podobał mi się z wyglądu, więc gdzieś tam leży w którymś pudle.
 14. Wszystko wydaje się działać poprawnie. Nie pchaj zamka ręcznie do przodu i nie spowalniaj jego ruchu. Jak przeładowujesz ręcznie to ciągniesz na maxa do tyłu i puszczasz. Jak zwalniasz zamek to powinien wrócić sam. Te "zacięcia" powodowałeś Ty ;) Napisz jak będzie problem przy strzelaniu.
×