Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

supermichi4444

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki dzięki, jednak wziąłem CM 0.48. Mimo różnych opinii porozmawiałem zarówno z użytkownikami tej repliki na moich strzelankach jak i dopytałem się tutaj i koniec końców wyszło na to, że replika jest warta swojej ceny. Te nowe CYMY od starszych z wcześniejszych lat róznią się jakością wykonania na Plus. A ponadto ten gearbox jest naprawdę świetny i to mnie najbardziej podkusiło :). Tak czy inaczej bardzo dziękuję wszystkim za wszelką udzieloną pomoc a w szczególności SirHawk - owi.
 2. Ale np. jak wsadzę guardera SP120 to mechanizm wytrzyma ? akurat miałbym te 430 fps z preclufą tylko właśnie boję się tego gearboxa. a w cm 0.48 mam już znany mechanizm i sprawdzony :/
 3. A jak z bebechami ? Czy warte jest to kupna czy już ta cyma lepiej ?
 4. Witam, wiem, że stworzyłem już podobny temat poniżej z E&L ale teraz wybór padł już dobitnie między te 2 repliki. Moje pytanie brzmi która z nich będzie lepsza tzn. zarówno pod względem wykonania jak i niezawodności i tiuningu. Wiele fps mi nie trzeba, w granicach 430 bo w terenie biegam. Bardzo zależy mi na opinii względem gearboxa i użytych weń komponentów. Dla przykładu - cyma ma w stoku 430 fps i to jest naprawdę fajne bo nie trzeba już dla mnie nic wymieniać oprócz gumki i lufy które de facto mam. Z kolei w Forcecore wypadałoby wymienić springa na mocniejszego i teraz pytanie, czy wytrzyma on takiego sp120 guardera lub sp130 aby ten próg fps osiągnąć czy trzeba coś jeszcze wymieniać ?
 5. A warte te forcecory coś w ogóle ? nic w necie nie znalazłem o nich :/
 6. Ale jest to 1 generacja i w dodatku używka, czy napewno warto się w to pakować ?
 7. Może i porównanie dobre ale jest to 1 generacja i to mnie martwi, czy aby nie jest słabsza lub nie ma jakichś rażących wad ? :/
 8. Witam serdecznie. Mam prośbę do osób które były/są posiadaczami repliki E&L AKM pierwszej generacji i do znawców tych replik o opinię czy lepiej zakupić używkę w dobrym stanie od E&L czy nową Cymę 0.48. O ile znam cymkę dobrze i wiem, że to w miarę porządny sprzęt dla średniaka jak ja, o tyle nie wiem czy nie lepiej jednak brać E&L gdyż jest to ponoć świetna firma robiąca genialne repliki jak się naczytałem. Tak więc która z nich jest po prostu lepsza.
 9. Witam serdecznie, mam mały problem z wyborem repliki. Chcę tą replikę już na stałe i dlatego zwracam się do was z zapytaniem o waszą opinię i doświadczenie. Jestem rusofilem i wybór padł między AK74 CM 0.48 nóka a AKM od E&L używany ale w świetnym stanie z 1 generacji. Cena bardzo podobna, oscylująca w granicach 820 zł. Moje pytanie, co lepiej wybrać ? Z 1 strony niesamowicie podoba mi się AKM, wykonanie, spasowanie, drewno, komora stalowa a z drugiej strony AK 74, świetny styl, wykonanie, tłumik płomienia co mi się bardzo podoba, szyna boczna na jaskółkę, ale niestety kilka części ZNaL owych. Co sądzicie, co brać ? :)
 10. O ciekawe, dziękuję bardzo za fachową pomoc. Generalnie mi to nie przeszkadza, ale czasami podczas szturmu mam mało zonk :P ale reszta jest ok więc skoro to nic niebezpiecznego to zostawię jak jest. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :)
 11. Witam, posiadam ww. replikę i mam taki dziwny problemik. Nie przeszkadza w użytkowaniu, ale czasami irytuje a mianowicie gdy przełączę z blokady na ogień automatyczny to wszystko gra, gdy przerzucę z auto na pojedynczy również jest ok, ale gdy wrzucę z pojedynczego na auto to nadal ''szczela'' pojedynczym ogniem. Muszę więc wrócić na blokadę a nawet nie całkowicie na blokadę i wbić na auto i wsio gra i śmiga. Więc w czym może być problem ? :icon_confused:
 12. No to już nie wiem, co do ostatniej odpowiedzi to silnik jest w porządku, to raczej coś z zębatkami. Tak czy inaczej kolega zabiera go do shotguna i tam go sprawdzą. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
 13. Ale replika w ogóle nie strzela i jest taki ciągły dźwięk, czy to napewno hop up ?
 14. Próbowałem, efektem było to że gdy to trochę odkręciłem to owszem był jakiś naciąg, lecz kulki leciały na odległość max 2 metrów :/
 15. Witam serdecznie, na wstępie pragnę przywitać i podziękować wszystkim zainteresowanym tematem oraz powiedzieć iż użyłem wyszukiwarki google i szukałem podobnych tematów :icon_smile:. Tak czy inaczej pragnę prosić o wypowiedź ekspertów. Mój dobry przyjaciel zakupił ostatnio RK 02 od BOYI. Spodobała mu się gdy pozwoliłem mu z niej postrzelać. Replika zakupiona z OLX, rzekomo w dobrym stanie, na początku strzelała dobrze, podobnie jak moja, lecz po około 40 kulkach zaczęła rzęzić niczym wiertarka w remontowanej łazience :icon_razz:. Przypuszczam, że to zębatki poszły ale nie jestem pewien. Prosiłbym o pomoc i ewentualną podpowiedź czym taka usterka mogła być spowodowana. Co do części raczej problemu nie będzie bo moje RK jest na serwisie i będzie parę części wymienianych więc mu oddam moje stare :icon_razz:. Proszę o pomoc i dziękuję jeszcze raz wszystkim zainteresowanym :icon_smile:
×
×
 • Create New...