Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Foxrox

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak, to aktor grający w serialu "Rodzinka.pl", jednak poprzez to się zastanawiam, czy to dobrze, że airsoft staję się coraz popularniejszy? Bo z jednej strony to fajnie, że będzie z kim pograć, no ale z drugiej mogą nastąpić jakieś regulacje prawne, albo po prostu trafi się więcej dzieciaków, którzy repliki nie powinni w ręce dostawać. Jednak to tylko moja osobista opinia, nie wiem jak Wy myślicie.
 2. Najwyraźniej ktoś z "gwiazdek" też gra w ASG... http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19280132/nietypowa-pasja-adama-zdrojkowskiego Co o tym myślicie?
 3. @Refresh Jak już kiedyś pisałem, bateria ciężko wchodzi. To teraz mam do was drugie pytanie. JAK BATERIĘ WYJĄĆ? :) Cóż, krótko mówiąc utknęła, a ciągnąc za zamek ( tak się wyjmuje baterie ) boje się, że go po prostu wyrwę, a baterii jak nie wyjąłem tak nie wyjmę, więc po co? ( Próbowałem, szło opornie i bez skutków ). Jakieś pomysły?
 4. Też się właśnie zastanawiałem, jak to wszystko będzie wyglądać podczas mrozów. Tak przy okazji, wracając do wcześniejszego tematu, replika strzela, tylko raz za kiedy zdarzy mi sie że nie strzeli 1-2 kulek ( pewnie zacinki "pejotek" niestety ), a potem znów jest gites, myśle, że to wina kulek w magazynkach, ale chciałem kupić sobie z 2-3 takie magi http://www.taiwangun...&campaign-id=19 oraz kulki ... chciałem już "nakarmić" replikę czymś lepszym niż "pejotkami", a też chciałbym zachować naturalność magazynków, gdyż to grzechotanie i podkręcanie hicapów jest z deka nużące :icon_razz: Te m
 5. Okej, trochę postrzelałem, ponakręcałem mocniej i już nie ma żadnego problemu ;) Teraz druga sprawa, ładuje aega z baterią w środku, aeg sam w pudełku od spodu wyłożonego folią bąbelkową, pudełko otwarte. Plastik wokół baterii robi się ciepły, sama bateria nie jest aż taka gorąca, ładowarka tak delikatnie "pierdzi" podczas ładowania. Tak ma być? Nie przejmować się tym? Ogólnie chciałbym kupić nową batke ( 8.4v stick ) i ładowarkę mikroprocesorową na mały budżet, coś polecacie?
 6. Cóż, tym bardziej, że mam roczną gwarancje na AEG'a, to raczej nie powinienem się tym przejmować, a uszkodzenie AEG'a raczej nie wchodzi tutaj w grę. Spróbuje skombinować lepsze kulki i zobaczę co i jak. Replika też jest nowa, więc może musi się trochę wyrobić, tak samo magazynek, postrzelam trochę i zobaczę co i jak się będzie to rozwijało. Słyszałem też, że czasem ząbek od magazynka nie działa prawidłowo, coś wiecie o tym? W moim przypadku magazynek nie "pyka" tylko stawia większy opór, staram się podkręcać magazynek właśnie do punktu oporu i jeszcze delikatnie troszkę.
 7. Dobrze panowie, jestem po prostu głupim trepem i nie umiałem ustawić HU. Przy ustawieniu hopka na "0" replika strzela już normalnie, tylko czasem występują zacięcia. Wiecie od czego to może być wina? Kulki używam 0.23 PJ, magazynek zwykły dostarczany w zestawie - hicap. Co tu może być winowajcą? Zazwyczaj po zacięciu podkręcenie maga parę razy pomaga, lecz jeśli po samy, zacięciu wyjmę magazynek wylatuje z 3 kulki. Narazie muszę wystrzelać te pozostałe 2500 kulek i zmienię na Guardery, chociaż nie wiem co zrobić z tym magazynkiem. Jakieś pomysły? Szczerze dociskanie magazynka nie widz
 8. Hejka, mam do Was parę pytań odnośnie G.5 Galaxy oraz z ciekawości. 1. Jak to jest z tym hop-upem w G.5? Zdejmuję front gripa, i tam mam biały suwak od hopupa, strzałka w prawo z napisem "UP", na ile ustawić tego hopupa, w lewo jest mniej, a w prawo więcej? Dając ( od lewej do prawej ) na około 2,5 "kreski", Galaxiaczka nie strzelała, ale po odwróceniu jej do góry nogami strzela bezproblemowo, więc uważam, że coś nie tak z hopupem jest. Dałem za dużo, czy coś innego trzeba tu ustawić? 2. Bateria do G.5 bardzo ciężko wchodzi. Po chwilowym siłowaniu się, zacząłem się zastanawiać "Jak ja to
×
×
 • Create New...