Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KowalDrzo

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 1. Zobacz czasem czy nie ma takiego efektu, że przy naciśnięciu spustu końca masz semi, a nie naciskając do końca auto (przy selektorze na semi)
 2. W innych replikach na tym samym akumulatorze wszystko działa dobrze (mimo mocniejszych sprężyn niż w MP5). Okablowanie naprawdę dobre założone jest. Styki czyste. Silnik zobacze jeszcze dzisiaj po południu. Problem tu jest w tym, że często zębatki zatrzymują się od razu po odłączeniu zasilania zamiast się przekręcić trochę dalej aby było możliwe ponowne połączenie styków na semi
 3. Witam. Chciałbym się spytać jak mogę wyeliminować bardzo częste zacinki na singlu w MP5 TM na batce 7,4 (na 11,1 nie ma problemu)? Gearbox staje w takim miejscu (jakoś co 20-30 strzałów), że możliwy jest strzał tylko na auto. Chcąc to naprawić założyłem mosfet, jednak problem ten występuje nadal. Replika zarówno bez jak i z mosfetem MP5 jest dość prądożerna mimo czyszczenia styków. Czy wszystkiemu winny jest przerywacz, czy może zębatki? A może coś innego? Dodam jeszcze, że w innych giwerach problem występuje bardzo rzadko (nie mają mosfetów)
 4. Cześć. Znalazłem taki tani a według opisu dobry tłoczek: http://www.taiwangun.com/tloki-2/wzmocniony-tlok-z-15-stalowymi-zebami-battleaxe?from=listing&campaign-id=19 Potrzebuję do MP5k TM, bo stockowy stracił zęby :/. Wystarczy taki, czy szukać lepszych?
 5. Chcesz wymienić bo ci się popsuły czy tak po prostu? Bo jeżeli tak po prostu to wymień jedynie oring głowicy tłoka na szczelniejszy (19x2,5mm) i będzie dobrze
 6. https://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_maszynowy_aeg_b_t_bt5_pdw_17522_p39538.xml To ta replika
 7. Dzień dobry. Ostatnio planuję kupić sobie małą, lekką replikę do CQB i znalazłem coś takiego. Co o tym sądzicie i jak to się ma w porównaniu do Galaxy i JG. Nie chodzi mi tyle o jakość wykonania, bo jak dla mnie jest wystarczająca, ale o zasięg i celność w stocku.
 8. Dodam że kostka stykowa była naprawiana przeze mnie i od tego czasu te problemy. Czy gdy wymienię kostkę stykową na nową nie będzie tych problemów?
 9. Witajcie. Posiadam M4 Specny i mam dość nietypowy problem z semi, na który nie znalazłem rozwiązania na tym forum. Otóż wciskając lekko spust replika strzela na full auto, tryb pojedynczy działa dopiero gdy wciskam spust do końca. Drugi problem jest taki, że blokada spustu jest bardzo słaba i z użyciem siły można wcisnąć spust i strzelić przy zablokowanym karabinie. Wiecie może jak naprawić oba problemy? To wina kostki stykowej, przerywacza, czy może płytki selektora ognia?
 10. Dzięki. A równomiernie z każdej strony obwiązać?
 11. Witam. Mam pewien problem z magazynkiem w M4 specny: Gdy go po prostu wsadze nie podaje kulek. Gdy go docisnę aby wszedł parę mm mocniej, działa bez zarzutu. Ma ktoś może pomysł na rozwiązaanie tego problemu, żeby magazynek siedział głębiej bez dociskania go ręką?
 12. Kupiłem jako nową i używam od ponad roku. Problem natomiast mam od kilku tygodni
 13. Witam. Mam pewien problem z moim boyicem Rk-01. Otóż pierwsza kulka, którą wystrzelę od razu po włożeniu maga leci na około 5 metrów (potem każda następna leci normalnie). Problem ten występuje też gdy przez jakiś czas (ok. 15 min) replika jest nieużywana. Wtedy też pierwsza kulka spada od razu na ziemię. Wie ktoś co może być problemem? (Gumka nie była wymieniana od pół roku, czy to przez to?)
 14. Wiem. Ale myślałem że są też prawdziwe repliki z ebb, a nie tylko zabawki :)
 15. Takich pistoletów od Tokyo Marui jest pełno (glock, p99, m9, deagle itd). A zastanawia mnie czy nie ma droższych wersji, które miałyby chociaż zębatki z metalu...
×
×
 • Create New...