Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zaycev

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zaycev

 1. Witajcie ! Mam pytanie odnośnie dobrania rodzaju zębatek do mojego zestawu. Przedstawia on się tak- gearbox Specna Arms z wymienionymi: -sprężyna 120 Guarder (ale i czasem 90 chodź niekoniecznie) -tłok z 7 stalowymi zębami SHS -cylinder typ 2 SHS -dysza do M4 SHS -listwa popychacza SHS Reszta razem z silnikiem stock. Całość będzie hulać na LiPo'lku 7.4 15-25C Turnigy. A więc jakie zębatki byłyby najlepsze do tego zestawu ? Może przydałoby się do tego zmienić silnik ? Z góry dziękuje za odpowiedź ! :icon_smile:
 2. Ani nie pytałem, ani nie stwierdziłem o jakości tych replik, zapytałem tylko która z dwóch wyżej wymienionych będzie lepsza... Mimo wszystko dziękuje za odpowiedź relativy ! :icon_wink:
 3. Witajcie ! Przede mną zakup nowej repliki i spośród wielu wybrałem finalistów: emke od Specna Arms SA-B04 i HK416 od GFC z całym dobrodziejstwem GF czyli mosfet, kable niskooporowe, inne zębatki itp. Interesuje mnie jak wygląda sprawa z porównaniem gearbox'ów tych obu replik oraz jak w pozostałych aspektach prezentują się oba modele ? Linki do replik: Specna Arms; http://gunfire.pl/product-pol-1152200033-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B04.html GFC: http://gunfire.pl/product-pol-1152193609-Replika-karabinu-GFG12-metal.html Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
 4. W takim razie montuje ten z wycięciami. Bardzo dziękuje za pomoc ! :)
 5. Dobry wieczór ! Mam małe pytanie odnośnie tłoków firmy SHS, mianowicie tych: Z wycięciami: http://gunfire.pl/product-pol-1152195319-Tlok-z-wycieciami-14-metalowych-zebow-SHS.html Bez wycięć: http://gunfire.pl/product-pol-1152201755-Tlok-SHS-14-stalowych-zebow.html Pytanie rodzi się następujące, czy wycięcia znacznie wpływają na wytrzymałość tłoka i mniej więcej, który byłby lepszy do GB V3. na M110 robiony pod CQB, ROF (reszta w stocku czyli całe "bogactwo" Boyia i serii RK) ? Z góry dziękuje za pomocne odpowiedzi i pozdrawiam ! :)
×
×
 • Create New...