Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tamerPL

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie mówię, że to co napisał jest sprzeczne z prawdą, ale chodzi mi o "Nie sugeruj się jednak moim wyborem !"... To tak jakby ktoś zrobił dobry obiad i powiedział "Nie jedzcie go!", gdzie więc sens robienia tego obiadu? W tym przypaku jaki sens napisania tej opini skoro mamy się nie sugerować...
 2. Jak pistolet to polecam racazej dobry Tokyo Marui M1911. http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1631
 3. To po co się wypowiadasz?
 4. Za 400 zł polecam CM.011 lub JG-608 z taiwangun.
 5. Hi-Capa mam tylko jednego - tego od producenta. Wróżbita Maciej?! Ok, wiesz lepiej, nie mam pytań. Używam cały czas real i mid capów, a te "lepsze" kulki jakoś nie odstawały od P&J. Wasz problem, że macie plastikowe magazynki i wam źle podają kulki.
 6. Na gogle nie żałuj. Oczy masz tylko jedne. Weź bolle x800, ESS ICE albo Uvex-ivo. RK-01 to bardzo dobra replika, jak wolisz te klimaty to bierz bez zastanowienia. M-ki są za drogie jak na początek, dobre zaczynają się od Cymy (CM.007) wzwyż. CM-011 dokup sobie później do CQB/na hale. Kulki kup 0.25 najlepiej P&J, Z konserwacją nie będzie problemu jak pójdziesz z tym do serwisu krakmanów.
 7. Nie pleć bzdur, już trochę ich wystrzelałem i nie było żadnych problemów z P&J'mi. Przepłacaj dalej za G&G, Madbulle i Gaurdery, ale nie namawiaj na to innych.
 8. Kulki P&J zrobić krzywdę? No jak strzelasz z lufy precyzyjnej, to wiadomo, że lepiej nie ryzykować, ale w stocku? Krzywdę zrobić? Weź się ogarnij... A co? Może jg608 jest jakieś diametralnie gorsze od cm011?
 9. No czyli tradycyjnie napiszą, że do niczego się nie nadaje, ale na pytanie, która lepsza to już nie odpowiedzą... Bo to, że oba stocki i nie grzeszą osiągami to raczej wiadomo, ale pytanie nadal jest...
 10. A Ty jesteś widocznym nabijaczem postów, który na dodatek nie niapisał nic odnośnie tematu... Ten post ewidentnie nic nie wnosi do tematu. Więcej szacunku dla ludzi proponuję coby szybkiego urlopu nie załapać. Szmer
 11. Może guma się zawinęła.
 12. Bundes983 MarekMac Naucz się czytać. Podobno jeszcze jg608 dają radę. Jak Ci szkoda forsy na kulki to możesz rozważyć P&J. Zależy też czy lubisz kałachy czy g36.
 13. tamerPL

  M70

  W sumie nie jest taki zły, ale trzeba brać pod uwagę to co napisałem - to nadal chinol i jeden rozpadnie Ci się po 3 strzelankach, a drugi będzie Ci służyć 10 lat. Ale to nadal shotgun, poza klimatem gardzi skutecznością. W CQB będą Cię jechać z pistoletów, SMG i kbk(
 14. Boole ice? A co to za wynalazek? Może buble ice? A tak serio to chyba chodziło ci o ESS ICE... Może zastanów się nad goglami, bo raczej bezpieczniejsze.
 15. Jak cqb to kup siatkę na zęby, no chyba że ich nie lubisz i chcesz się ich pozbyć...
×
×
 • Create New...