Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aracz

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 1. Specyficzne jest to, że jeśli nie wrzuci się w to grubych pieniędzy, to ma się takie same osiągi jak ludzie z replikami elektrycznymi, ale strzela się dużo wolniej. Jedyną zaletą może by to, że sprężynowe repliki mniej słychać, ale jednak przez fakt, że i tak ma się praktycznie taki sam zasięg i celność jak ludzie z AEGami, to wady są nieproporcjonalne duże do tej jednej zalety. Kulki 0,25 powinny być odpowiednie. RKi mogą mieć od 390, do 400 paru, sklepy często podają inne wartości.
 2. Jeśli chodzi o RK od Boyi - niekoniecznie musi być to 03. Zobacz, która będzie najlepsza w cenie i która Ci się najbardziej podoba z wyglądu. Z tego co widziałem, wnętrze jest takie samo.
 3. (Jednak pomyłka, mam inną gumkę :V Dopiero po chwili się zorientowałem. Tak więc, zostawię tylko zmodyfikowany kawałek poprzedniej wypowiedzi) Niektóre gumki mogą nie pasować bez kombinowania do RKi. To jest plastikowa komora z Tajwanu - w każdym egzemplarzu mogą być milimetry różnicy (przynajmniej ja na taki problem trafiłem). Najlepiej poszukaj, jakie gumku HU mają inni posiadacze tej repliki, by ograniczyć zagrożenie trafienia na coś, co nie będzie pasować tak po prostu.
 4. Zmieniałeś już gumkę i dystanser? Bo jak na razie widzę, że miałeś podane rady w innych postach, a i tak podajesz taki sam zasięg, jak w pierwszym poście, jakbyś nic nie zrobił. Jeśli komora przeszła testy pomyślnie, to nie musisz jej zmieniać, chociaż i tak ze względu na to, że to plastik, w końcu będziesz musiał doszczelnić lub wymienić. Chyba że to na prawdę szczęśliwy egzemplarz. Jeśli kulka leci za wolno, to jak na razie możesz sobie zobaczyć, jak będzie latać na lufie precyzyjnej. Mniej uciekającego powietrza wokół kulki zazwyczaj daje te kilka fpsów więcej, a czasami minimalna warto
 5. Replika jakiejś konkretnej broni, albo z jakiejś konkretnej rodziny? Bo to "byle nie AK" wiele nie mówi ;)
 6. No właśnie, 150 fps gdy nawet przeciętne pistolety mają w okolicach 300. Na karabinek to najlepiej w okolicach przynajmniej 350fps (chociaż większość osób na 400-450), bo 150 to za mała moc, by dobrze strzelać. A to M4 co podałeś to jeszcze większa tragedia, bo jest sprężynowe, więc i tak musisz naciągać co strzał. Już wygodniej strzelbą, która mimo komfortu da lepsze wyniki. Tu nie ma co mówić, co się woli, tylko trzeba wybrać coś swoich możliwości. Ostatecznie, jeśli spotykasz się tylko w gronie osób mających podobne repliki, to tak źle Ci z tym nie będzie. Jednak gdy jest ktoś, kto ma rep
 7. W takiej cenie nic nie znajdziesz, a po kupnie tej repliki, szybko zechcesz zmienić ją na cokolwiek innego. Nie będę Ci pisał byś uzbierał na coś lepszego. Tak samo nie polecę żadnej innej repliki, bo to jedyne AK w takiej cenie, a nawet innych replik mało. Jednak wydaje mi się, że lepszym wyjściem od cymy.022 będzie kupno shotguna, AGM 003. Niższa cena i lepsze osiągi zrekompensują brak możliwości strzelania ogniem ciągłym i z taką strzelbą, będziesz mógł uzbierać na coś na lepszym poziomie bez smucenia się o wyrzucone pieniądze.
 8. Takim tańszym środkiem niż wymianą lufy, to możesz spróbować spartaka "zasilić" lepszymi kulkami. Chociaż nie wiem, czy dadzą dobry efekt przy tej replice. Ale zawsze warto spróbować, bo to jest coś, co się i tak kupuje. Nieważne od tego, jaką się ma replikę. Co do długości lufy. W SRT-02, według Gunfire i alledrogich sprzedawców (kto szuka danych, ten znajdzie), powinna mieć długość 290mm. Średnica to już zależy od predyspozycji i używanych kulek.
 9. Z tego co widzę w sklepach, dumnie się określają celownikami holograficznymi (i mają wszystkie ich cechy, takie jak przesuwanie punktu celowniczego i zmiana jego kształtu, oczywiście osiągalne i na inne sposoby, ale cały opis ma nakierować, że jest to celownik holograficzny). Oczywiście nie są to sklepy Polskie, a transport w kilku z nich jest przez pocztę chińską, to jednak figurują tam takie ceny. Jak piszę, nikomu nie polecam kupna czegoś takiego, jednak istnieje kilka dystrybutorów którzy są jakiś czas na rynku i jeszcze nie słyszałem o tym, by ktoś ich pozywał za błędne informacje. Jedna
 10. Montowanie lunety typowo snajperskiej to ogólnie w airsofcie nienajlepszy pomysł, co nie zmienia faktu że z taką lunetą razy 3 czy 4 na standardowym AEGu można się dobrze bawić. Oczywiście nie doradzam takiego rozwiązania, skoro czegoś takiego nie potrzebujesz, no i jest to już dużo wyższa półka cenowa. Jeśli chciałbyś Holo, to można coś nowego wyłapać w okolicach 260 zł. Taniej to już trzeba trafić, raz by trafić w ogóle na coś w takiej cenie, dwa by nie były to pieniądze wyrzucone w błoto przez wątpliwą jakość.
 11. Poradników do poprawy zasięgu i skupienia jest dużo. Podstawa to wymiana gumki hop-siup na lepszą i lufy na precyzyjną. Poza tym to jeszcze zmiana kulek na takie wyższej jakości, lub cięższe dla poprawy precyzji (możliwa nieduża utrata zasięgu), uszczelnienie repliki. Chociaż 48 w stocku powinna mieć całkiem w porządku zasięg, dopiero po jakimś czasie gumka powinna się zjechać i wtedy dopiero pojawiłby się problem (miałem przez pewien czas w rekach stockową 48 i śmigała ładnie, tak że sam się nad zakupem takiej zastanawiałem :S Oczywiście nie cudownie, ale wynik był zadowalający). Tak więc st
 12. Maskałaty z Frontowca jak najbardziej trzymają poziom. Stosunek jakość-cena wypada bardzo dobrze, w przeciwieństwie do niektórych, innych dystrybutorów maskałatów w Polsce, którzy często sprzedają produkty białoruskie. A tam jakość jest po prostu losowa.
 13. Polecam mechaniczne przyrządy celownicze :P Jakiego celownika potrzebujesz? Jeśli potrzeba Ci kolimatora, to taki aimpoint od G&P jest jak najbardziej w porządku. Luneta nie każdemu odpowiada, szczególnie, jeśli miałaby się znaleźć jeszcze w CQB. Chyba że na prawdę potrzebujesz tego "zooma".
 14. Tylko zauważ, że to 380 fpsów według sklepu. Często zasady rozgrywek ograniczają moc w CQB do 350. Chociaż nie wiem jak to w Irlandii Północnej ;)
×
×
 • Create New...