Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mikig24

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

 1. Niestety, ale dobre kamizelki są dla mnie za drogie. Poza tym zarówno one jak i chest rigi jakoś do mnie nie przemawiają. Nie jestem ich zwolennikiem do Zielonej. Nie kupiłbym takiej, ze względu na to, że czołgając się nie chciał bym mieć pod sobą kilku magów, albo padając na ziemię obawiać się, że coś mi "chrupnie". :P Po przeczytaniu dosyć rzetelniej i szczegółowej recenzji jestem za zakupem TCP. Ergonomia jest dość duża, a będę mógł zamontować do tego to czego dusza zapragnie (oczywiście w granicach rozsądku).
 2. Ten podkład co podałeś Powała by mi odpowiadał, tylko pozostaje pytanie, czy jak tam doczepię bandoliere na 6 magów od AK74 i inne kieszenie, to czy to wszystko nie będzie się "majtać" i obijać. Żeby mieć więcej miejsca wziąłbym TCP od Praszki, ale nie wiadomo, czy nie będzie na mnie leżeć jak gorset i czy nie jest wysoki jak PT-4.
 3. Wiem, rozważę. Z tego co wyczytałem na forum to oba sklepy mają praktycznie takie same opinie, jednak niektórzy preferują zakup w Praszce, dlatego chyba tam zamówię. Znalazłem u nich podobne do tych z RedRiver nazywają się TCP. http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,784/Podk-ad-TCP Oczywiście może nie są one tak wygodne jak tamte, ale cieszą się dobrą opinią. Do nich dołączę szelki ST-2, albo ST-3, które są podobne do Jacko Plus z Lublińca i wyposażę się w pas operacyjny. Myślę, że takie połączenie zda egzamin na niedzielnym polu walki :)
 4. Bardziej zastanawiałem się nad zakupem pasa taktycznego pt-4 wraz z szelkami. Pytanie czy lepsze jest Miwo Praszka, czy Miwo Lubliniec? Miał ktoś jakieś doświadczenia? Na pierwszy rzut oka Lubliniec wydaje się być tańszy.
 5. Dobrze, dziękuję za odpowiedź. Moje niedopatrzenie. W takim razie zakupie pasoszelki i oporzadzenie z Miwo we wz. 93. Na dłuższą metę nie zamierzam zmieniać munduru, dlatego chciałem dopasować sobie do tego całe oporzadzenie.
 6. Hej, ostatnimi czasy poszukiwałem pasoszelek do najnowszej "Panterki". Jedyne co udało mi się znaleźć to pasoszelki z Miwo Praszka, jednak posiadają oni w swojej ofercie tylko wz. 93, niestety nie posiadają wz. 2010. Czy ktoś z Was mógłby mnie oświecić, czy takie połączenie będzie dobre, albo zaproponuje mi jakieś lepsze rozwiązanie.
×
×
 • Create New...