Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bycie rusofilem to nie gilgotki

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie rozwodząc się, czy mki p&j są warte polecenia? np taka PJ4?
 2. Strzelałem z oby dwu, strzelałem z wielu replik szczerze powiedziawszy, kałachy też mi leżą ale po prst te najtańsze ciągle się psują (wnioskuję na przykładzie moim i moich 2 kolegów z oddziału ) nie jestem wcale, ale to wcale wybredny, pisząc ten post miałem namyśli że ktoś kto obcował i się zapoznał dogłębnie że tak powiem, opisze mi właśnie w jakimś malutkim stopniu efekty dłuższego użytkowania takowych. ;)
 3. Witam, ostatnio pomogliście mi z pistolem, więc zaufam wam kolejny raz. Mianowicie, nie jestem już takim bardzo początkującym graczem, ale też się za bardzo nie znam. Zastanawiam się nad Replika karabinka szturmowego JG0448A i nad Replika subkarabinka JG0638 V2 - tanczy znacie jeszcze jakiś repliki w tym przedziale cenowym, i z góry mówię że nie chcę żadnych emek, erek i kałachów, chce coś co się wyłamuje z formatu. Dzięki za odpowiedź.
 4. A ja słyszałem wręcz przeciwnie, ale ok dzięki wielkie, skoro nie są to jakieś super złe repliki jak mki dragona, to już jestem przekonany do kupna, dzięki. ;)
 5. Witam, zastanawiam się nad wyborem jakiegoś boczniaka na gg z blowbackiem, jako że będzie to mój pierwszy boczniak gazowy, w dodatku z blowbackiem,chce wydać na niego mało, bo nie wiem, czy w tym zasmakuję. Zastanawiałem się nad REPLIKA G23 Heavy Weight AUTO BACK Gas Pistol [KJW] i REPLIKA M92F/M9 Heavy Weight Gas Pistol [KJW] i pragnę się zapytać czy znacie jeszcze jakieś tanie pistolety na gg w przedziale cenowym 150-190zł? i proszę nie piszcie komentarzy typu, dołożyłbyś te parę złoty i miałbyś o wiele lepszą replikę, bo w oryginale miałem sobie kupić beretkę STTI ;P. Więc jak już nawet n
×
×
 • Create New...