Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gregory1998

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. @lesio&pizeso&marekmac Możecie zrobić osobny temat dla Waszej sprawy a nie offtopowac tutuaj? @Yeneth Taka forma wypowiedzi jest wystarczająca? W odeslanej paczce z lufa dodałem "list" Witam, chciałbym zwrócic lufę 182mm laylax. w pudelku znajduje sie paragon wplaty proszę dokonac na : &&&&& moje dane bankowe dziękuje i przepraszam za kłopot.
 2. @pizeso powiedz coś wiecej o swojej sprawie Możemy sie na realu spotkać, bo widzę Świnoujśćie :) @nitro też mysłałem, że jakis problem maja w sklepie, ale wczoraj nawet mojego nr telefonu nie odebrali..
 3. @taktyczny tricerxd Dużo nie oszczędzałem, pracowałem w wakacje:P @marek mac wysłałem dzisiaj list z potwierdzeniem odbioru, e-maili nie ma co pisać.. Na żadny wysłany e-mail nie otrzymałem odpowiedzi.
 4. nie polecam sklepu, odesłałem lufę miesiąc temu i nadal brak zwrócenia pieniedzy. Multikonto podejrzanego o oszustwa - najprawdopodobniej fałszywy wpis. Szmer
 5. dziękuje za informacje. Kiedy dzwoniłem i pytałem się dlaczego tak długo czekam na przelew od sklepu to sprzedawca odpowiedział mi ze taki przedmiot jakim jest lufa, oni muszą pierw wysłać do producenta żeby stwierdził czy produkt jest bez wad. Czy takie cos istnieje czy jest tylko kolejnym kłamstwem redberet.pl?
 6. Wysłalem kilka e-maili... Pierwszy czy lufa podejdzie do normalnego AEG-a, nie otrzymalem odpowiedzi tak samo jak z innych e-maili.. Odsyłając lufę dodałem, że lufa nie podeszla do mojej repliki i czekam na zwrot pieniędzy. Edit: Przeczytałem w internecie, że mogę wysłać pismo do sklepu. np od daty otrzymania pisma mają 10dni na zwrot pieniedzy, jezeli takowe nie znajda sie na moim koncie to sprawa pójdzie do sądu. Pomógłby ktoś w napisaniu takiego pisma?
 7. Cześć, mam problem kupiłem jakis miesiąć temu lufe laylaxa w sklepie redberet.pl Usuneli ją już ze sklepu http://redberet.​pl/p/180/1152209​222/laylax-lufa-​precyzyjna-nine-​ball-182mm-do-mp​7-marui-lufy-100​-200mm-lufy-wewn​etrzne-czesci-re​plik-elektryczny​ch.html Lufa jest do gaziaków laylax nineball 182mm, było napisane AEG tokyo maru,lecz po otwarciu przesyłki zorientowałem sie, że nie podejdzie do mojego AEG-a, więc zamówilem kuriera i odeslalem lufe do sklepu. Dołączyłem kartkę z nr konta bankowego i czekam już miesiąć na zwrót pieniedzy za lufę. Dzwonie do sklepu to sprzedawca cią
×
×
 • Create New...