Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Login90

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. Proszę zamknąć, już znajomy mi pomógł.
 2. Widać że sami specjaliści na tej stronie, dam sobie spokój z tym przedłużaniem.
 3. Jeśli kupie ten tłumik oraz lufę czy będzie pasować? tłumik 320mm, lufa 550mm i G36c 250mm -/+ 550mm - 250 = 300mm << 320mm tłumiku. (pozostaje tylko 2cm do końca) Może ktoś to potwierdzić, czy dobrze myślę?
 4. Pytanie szybkie! jestem świeży w asg i ktoś mi powiedział że mogę schować lufę w tłumiku :icon_smile: Chciałbym przedłużyć swoją g36c a mianowicie dodać lufę precyzyjną i tłumik dźwięku. Ktoś poświeci mi minutkę i znajdzie mi części do kupienia? Jeśli to ma znaczenie posiadam szkielet od JG a cały GB od Cymy.
 5. Login90

  G36 [JG]

  Pytanie szybkie i przeklinam bo śmierdzą mi nogi! jestem świeży w asg i ktoś mi powiedział że mogę schować lufę w tłumiku :icon_smile: Chciałbym przedłużyć swoją g36c a mianowicie dodać lufę precyzyjną i tłumik dźwięku. Ktoś poświeci mi minutkę i znajdzie mi części do kupienia? Jeśli to ma znaczenie posiadam szkielet od JG a cały GB od Cymy. Nie używaj wulgaryzmów.
 6. Jeśli kupie ten GB do jakiego serwisu mam go wysłać? Ile będzie to kosztować taki serwis?
 7. http://gunfire.pl/product-pol-1152201556-Kompletny-gearbox-do-replik-typu-G36-wraz-z-silnikiem.html#tabs_58676 Takie coś może być? Szkoda że nie można zakupić gotowego GB z większą ilością fps.
 8. Nie ma jakiego gotowego GB? Nie znam się na tuningu... Proszę zapodajcie dobrego linka do GB.
 9. Chciałem minimum 360fps - Czy jest możliwość zakupu z 420fps?
 10. Siema, niestety ostatnio coś mi się zacięło i postanowiłem rozebrać replikę. Sprężyna wystrzeliła wszystkie części rozjechały i zgubiły. Stary GB był dojechany i teraz nowego potrzebuje. Niestety nie znam się i pytam się was, który najlepszy gearbox do mojej g36c? 400zł max.
 11. Wielkie dzięki już zamówienie leci xD
 12. Wielkie dzięki, jutro zapytam się go czy zwiększy mi fps koleś siedzi tym parę lat.
 13. Siema, jestem nowy w asg i chciałbym zwiększy trochę FPS ale niestety nie znam się zbytnio na tym. Posiadam G36c od JG i moje pytanie brzmi czy wejdzie ten gear box? http://www.taiwangun.com/kompletny-gearbox-v-3-cm-3?from=listing&campaign-id=19 http://www.taiwangun.com/kompletny-gearbox-v-3-cm?from=listing&campaign-id=19 Moja G36c jest używana i posiada może 360fps, te które podałem gearboxy mają 430fps. Piszcie lepiej kupić nowego GearBoxa ze wszystkim czy składać samemu, mogę dać znajomemu żeby złożył.
 14. Podczepiam się, ja poszukuje całego munduru miałby ktoś jakiś link do sklepu. Ciężko znaleźć coś w tych barwach.
×
×
 • Create New...