Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

=Berserker=

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Jestem obecnie w posiadaniu GFG12 i bardzo polecam. Replika sprawdza się fenomenalnie zarówno latem jak i w zimie. Nie zapycha się, nie ma problemów z hopkiem (na początku trochę wykręcała w prawo, ale po wystrzelaniu iluśset kulek wszystko wróciło do normy). Mogą pojawić się problemy z płytką selektora, raz już była w serwisie, ale po tamtej wizycie nie było potrzeby, żeby wracać :icon_wink: Wsadziłem do niej przedłużkę lufy zewnętrznej i lufę precyzyjną 6.02 Guarder. Ma bardzo przyzwoite skupienie i tnie jak kosiarka :icon_wink: musisz uważać na stopkę kolby bo już raz ją zgubiłem i nie wyni
  2. Dzięki wielkie Panowie :D Problem leżał w bezpieczniku. styki bezpiecznika się zanieczyściły pyłem, bo replika przez jakiś czas nie miała pełnoprawnej stopki kolby. Wyciągnąłem, wyczyściłem i śmiga jak nowa ;)
  3. Witam, Zwracam się do Was z pewnym problemem, którego nie potrafię rozwiązać. Posiadam replikę karabinu HK 416 produkcji GFC Guns (GFG12). Ostatnio podczas strzelania zaczął mi się on zacinać i nie reagował na pociągnięcie za spust. Nie wydaje żadnego odgłosu i nie porusza silnikiem. Obecnie chodzi na akumulatorach 9.6V i (oczywiście kiedy działa) strzela pięknie... Kiedy się tak zatnie muszę poruszać kablami (są w kolbie, więc po prostu ją zsunę i rozsunę) i wtedy mogę strzelać dalej, Nie zmienia to jednak faktu, że czasami to nie wystarcza i przez ok 1-2 minuty jestem skazany na boczniaka.
×
×
  • Create New...