Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BateaU

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. U mnie w CM 045A żeby wyciągnąć gear boxa trzeba wyjąć klocek dociskający, odkręcić komorę hop up od klocka który jest od spodu w gnieździe magazynka i po wybiciu głównego kołka w przypadku AKMa z podstawy szczerbinki wysunąć cały zespół lufy z komorą. Dopiero w tedy da się wydobyć gear box który nie zawadza dyszą o komorę HU.
 2. Dexterkrak a strzelałeś z 1911 KSC System 7? Trochę wyższa cena a masz full metal i doskonałe osiągi :)
 3. BateaU

  CM.045 / A

  Dzięki za odpowiedź, tulejka zostaje 8-)
 4. BateaU

  CM.045 / A

  Hmm to już sam nie wiem. Tuleje można zastąpić nakrętką z podkładką więc ten problem jest do obejścia, pytanie tylko jak bardzo to wpływa na gear box. Ale chyba zostawię w takim razie.
 5. BateaU

  CM.045 / A

  Mam takie pytanie. Wymieniam sprężynę na M130 i zastanawiam się czy usuwać metalową tuleje z tłoka? Chodziły głosy, że lepiej ją usunąć.
 6. Ja do swojego AKS-74U CYMY musiałem przerobić zaczep w magazynkach PJ. Może to ten sam problem, że tylny ząb zaczepu jest za cienki i trzeba go pogrubić o około 1mm od spodu by przestały latać niemiłosiernie?
 7. No tak zapomniałem o CA. Niestety ich cena a wygląd moim zdaniem daje trochę do życzenia i jak ktoś np. ma ochotę wsadzać mechanizm w skorupy od ostrego to zaczyna się robić ciężko ze względu na kasę i ich budowę ;)
 8. Jak dla mnie jednorzędowe niezawodne low-capy to by było najlepsze rozwiązanie ale niestety nikt nie produkuje takich magazynków 5,45 :/
 9. Dokładnie dobre kulki do midów to podstawa. Można jeszcze kombinować trochę ze szlifowaniem kanałów itp. ale dobre, gładkie kulki to podstawa.
 10. U mnie PJy się telepały straszliwie w nowym AKS-74U CYMY. Przyczyną okazał się za cienki ząb tylnego zaczepu w magazynku. Pogrubiłem go o około 1mm i trzymają się perfekt. Może z MAGami jest ten sam problem ?
 11. BateaU

  CM.045 / A

  Taki typ jak dają w stocku, choć te hi-capy mają zły kolor. Polecam trochę się dokształcić na temat repliki z którą się biega. Dla ułatwienia: http://www.avtomats-in-action.com/index.html
 12. BateaU

  CM.045 / A

  Hmm no wątek jest o AKS-74U cymki a magazynkami dedykowanymi do tego systemu broni są właśnie plasticzaki :-F . Zęby zatrzasku pogrubiałem wklejając w uprzednio wykonany otwór przez przepalenie gorącą blaszką płytki 1mm aluminium. Klej Bison Epoxy Metal.
 13. BateaU

  CM.045 / A

  SDM nie da się tak zrobić w tych magazynkach do którego instrukcje ;-) pokazałeś bo w plastikach ten element jest stałą częścią zewnętrznej skorupy. Pogrubienie zęba zaczepu sprawdza się bardzo dobrze, większa zabawa jest z naprawą podawania kulek. Tak w ogóle używasz starych magazynków 7,62 x 39 do AK-74 ??
 14. BateaU

  CM.045 / A

  No właśnie co do magów P&J to nie jest za dobrze. Właśnie jestem w trakcie przerabiania mid-capów (pseudo bakelitowe kolor pomarańczowy), prosto z pudełka latają w gnieździe niemiłosiernie. Ratunkiem na to jest pogrubienie tylnego zaczepu od spodu o około 1mm. To samo z podawaniem kulek. Pestki z Capri tną się momentalnie, winą jest tutaj ich matowa powierzchnia. Rozwiązałem tego problemu jest dokładne przeszlifowanie kanałów plus polerowanie pastą polerską. Przy okazji rozkładania warto wymienić śrubki skręcające wkład wewnętrzny magazynka, bo po pierwszym wykręceniu oryginalnych nie nad
 15. BateaU

  CM.045 / A

  Ap ropo selektora można go jeszcze samego trochę dogiąć i nic nie będzie latało.
×
×
 • Create New...