Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VescuASG

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Może i jestem nowy ale wiem jedno, nie ma dobrej m4 do 400zł bo zapewne takim budżetem dysponujesz.
 2. Temat wyczerpany, dziękuję bardzo za okazaną mi pomoc.
 3. To zostaje sprawa wstępu na strzelanki, trzeba mieć ukończone 16 lat czy może być rocznikowo?
 4. Dobra, wezmę G36 w V2, bo zainteresowała mnie ta regulacja 360-400 fps, przy zamówieniu poprosze o wymiany gumki hop-up, orientuje sie ktoś czy na Blacksword.pl to wykonają?. Prosiłbym też o odpowiedź na wczesniejsze pytanie.
 5. Już ostatnia sprawa, czy będę miał szanse na postrzelanie się gdzieś na Śląsku gdy mam 16 lat rocznikowo, czy będę musiał czekać aż do sierpnia 2016 aby mieć już pełnoprawnie 16 lat?\ PS: Moge być pewny co do tych okularów? Raz w życiu miałem wypadek z okiem, zostałem uderzony kijem w oko, 2mm od siatkówki oka, co nie było miłe, więc chciałbym być przekonany.
 6. Okej, rozumiem, dziękuje bardzo za pomoc.
 7. Dobra, powiedzcie mi coś jeszcze o tych parametrach, to znaczy jakie wybrać napięcie do niej, podejrzewam ze 7,4 ale chciałbym się upewnić, również ile MAH powinno być. Z góry dziękuję. PS: Powiedzmy że wybrałbym taką ładowarkę : http://cyber-fly.pl/pl/p/Redox-ALPHA-v2-Ladowarka/1834 to czy byłaby możliwość naładowania mojej stockowej bateryjki?
 8. Podsumujmy, wybrałem giete od JG, do tego kulki G&G o wadze 0,25g, okulary Uvex X-one (lecz chyba wymienię na i-vo). Co do rozpoczęcia może mi się jeszcze przydać? Wyczytałem iż te baterie dołączane do zestawu, są często nie zbyt dobrej jakości, moglibyście mi polecić jakąś bateryjkę razem z ładowarką przeznaczoną do niej?
 9. To może wezmę po prostu starą Cyme 028? Bo tak mi namieszaliście teraz, że już totalnie nie wiem co wybrać. Pytanie drugie dot. nakrycia głowy, otóż zastanawiałem się nad hełmem, ale obczaiłem też boonie hat i teraz nie wiem co wybrać, z jednej strony, gwarancja ze mi łepetynę ochroni, a z drugiej będzie się pocić.
 10. No to ja już nie wiem, co wziąść.
 11. Wybrałem JG ponieważ jak wyżej koledzy pisali, Gieta od BOYI ma niestandardowe części co może mi utrudnić naprawę.
 12. Dobra, przepraszam ze pod post pod postem, jednak zdecydowałem sie kupić poprostu w kolorze olive, temat wyczerpany, do archiwum prosiłbym. Dziękuje wam serdecznie za poświęcony czas aby mi pomóc, dziękuję.
 13. Wolałbym kupić to za jednym razem, bo jak patrze na ceny tych ładownic to bodajże 2x więcej wydam na ładownice niż samą kamizelkę, chyba że ja patrze na jakieś kijowe sklepy, dlatego wolałbym kupić to razem. Budżet to nie duży, wiadomo, 200zł? Edit: Widziałem kamizelki Lubawy na komisie za stówe, coś godnego polecenia?
 14. Dobra, po głębokim namyśleniu wybrałem G36 od JG, podarowałem sobie narazie jakieś kolimatory i inne akcesoria, wybrałem gogle Bolle Defender, ale zastanowię się też na ESS NVG. Teraz nachodzi mnie sprawa dot. munduru itp, mianowicie postanowiłem sie upodabniać a nie odwzorowywać do Wojska Polskiego, mój plan jest taki aby zakupić sobie jakieś spodnie w wz 93, wyżej założe czarny polar, ale tu przychodzą dwie sprawy, czy znajdę jakąś kamizelkę w kamuflażu WZ 93 w miare tanią, druga sprawa to hełm, poczytałem nie co i o ile dobrze wywnioskowałem można kupić MICHA 2000 i na to założyć pokrowiec
 15. Dobra, to juz chyba ostatnie pytania o replike, mam zamiar kupić G36 bo niestety nie ma mojej ulubionej serii w tej cenie tzn. MP5, tylko teraz pytanie którą, mam na oku dwie : 1) http://www.taiwangun.com/608-jg?from=listing&campaign-id=20 2) http://www.taiwangun.com/g-001-boyi?from=listing&campaign-id=21 Możecie mi doradzić która jest lepsza i mniej awaryjna? Drugie pytanie dotyczy gogli, na taiwangunie raczej tam nie znajde, bo jak patrze na producentow to same ACM'owskie, co nie zbyt mnie cieszy, równiez przy zakupie repliki co by wartało juz za jednym zamachem kupić? Lipo? PS.
×
×
 • Create New...