Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zielorukasz

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Dobraaaaa... Czyli tak, zamawiam replikę, okulary, i baterię jak je dostanę, to idę do specshopu po kulki ładowarkę i zmianę wtyku. Potem już mogę strzelać ile popadnie, tak?
 2. Dzięki! Domyślam się, że kulki dostanę w specshopie od ręki? Czy muszę gdzieś zamawiać?
 3. Podsumowując: 1. http://www.taiwangun.com/cm-041j?from=listing&campaign-id=19 2. http://allegro.pl/okulary-ochronne-uvex-i-vo-nieparujace-uv-i4851924298.html 3. http://allegro.pl/akumulator-pakiet-redox-lipo-1800mah-7-4v-30c-i4925315632.html 4. http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_196&products_id=12025&name=iMaxRC_-_Ladowarka_B3_-_LiPo Taki zestaw udało nam się na początek dla mnie ustalić. Jakieś ewentualnie sugestie do tego jeszcze?
 4. Chłopaki, a powiedzcie mi jak z tą baterią, bo tu widzę w standardzie jest 8,4 V, a lipo jest 7,4 V jeśli się nie mylę. Bedzie to działać w takiej konfiguracji?
 5. Rozumim =D O przy tej ładowarce może bym się zamknął w budżecie :P
 6. Okularki na alledrogo znalazłem: http://allegro.pl/ok...4851924298.html A co do repliki, to chyba mnie namówiłeś na tą CM =] edit Zastanawiam się nad tą ładowarką i baterią, bo interes może wyjść ponad to co zamierzałem. Ile mi wytrzyma taka stockowa bateria? Pewnie za miesiąc mógłbym kupić baterię i ładowarkę.
 7. Dziękuję pięknie za szybką odpowiedź. Możecie mi jeszcze powiedzieć co myślicie o tej replice? Da radę?
 8. Cześć Wszystkim, Postanowiłem od nowego roku zacząć swoją przygodę z ASG, od jakiegoś czasu przeglądam forum i kilka tematów przeczytałem =] Na wejście mógłbym zainwestować jakieś 700 zł, i myślałem, o zakupie repliki, ochrony oczu, kolimatora, lufy precyzyjnej i gumy hop-up. Ale później poczytałem, że ważniejsza jest bateria i ładowarka, i tutaj chciałbym was prosić o radę :) Pytanie, czy kupując replikę na taiwangun.com jest możliwość, żeby wymienili mi od razu gumę i lufę? (będzie to moja pierwsza styczność z repliką i nie wiem, czy sam podołam) Z tego co się orientuję,
×
×
 • Create New...