Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PrzemoTerm

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Gratuluję pomysłu! Będzie kolejny profil o tematyce militarnej do kolekcji na facebook'u :)
 2. Wow zazdroszczę możliwości zapoznania z bronią :) Ja jak na razie bazuję tylko na tym co znajdę w internecie. Ale nie ukrywam że MSBS mi się bardzo podoba i jeżeli kiedyś będzie taka możliwośc, to na pewno zaopatrzę się w replikę :D Z innej beczki: ma ktoś pewne informacje jak ma się przetarg dla francuskiej armii?
 3. Niestety, na razie bazowałem tylko na opiniach znalezionych w internecie a nie od znajomych. Budżet nie jest zbyt wielki więc, nad używką bym się zastanowił :)
 4. Serio? Rozczarowałeś mnie teraz bo mocno rozważałem tego guna :( a może istnieją jeszcze jakieś ciekawe alternatywy?
 5. żeby Cię zachęcić opowiem Ci co nieco o mojej historii - przy okazji przywitam się na forum. W wieku 15lat zapragnąłem z kumplem bakcyla na wiatrówkę. Postrzelaliśmy z innym kolegą i poprostu stwierdziliśmy że trzeba kupić sprzęt i zacząć zabawę. Jako że portfel pusty, to trzeba się było wziąć za robotę. Padło na jedno z zajęć które wymienił kolega wcześniej - roznoszenie ulotek. Szybko uzbierałem na sprzęt, ale potrzeby rosły, trzeba było dokupować akcesoria, sprzęt się zużywał. Na szczęście dzięki pracy wszystko się udawało. Dlatego głowa do góry, poszukaj dorywczej pracy i będzie do
×
×
 • Create New...