Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zyziek055

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zyziek055

 1. A co bym musiał wymienić? Sprężyna 130 guardera? Nowe zębatki? Słyszałem, że stockowy gb w gietach nie wytrzymał i popękał. Inni mówili też żeby osiągnąć 450 fps trzba wymieniać prawie wszystko. Dobra, ale nie oszukujemy się, jestem niepełnoletni. A moji rodzice są przeciwni mojemu hobby, i muszę wybierać najprostsze rozwiązania. W mojej okolicy nie ma kto tego zrobić, więc chcę wysłać to do taiwana(za darmo zrobią i gwarancji nie stracę(jeszcze 11miesięcy). Gb v.3 od cymy był by dobry 430 fps na 0.20. Ja nawet średnio wiem co w takim gb sie znajduje, a gotowca wystarczy tylko wstawić i g
 2. Cześć, piszę w sprawie wymiany gearboxa w mojej giecie. Ciekawi mnie czy taki gb: http://www.taiwangun.com/kompletne-gearboxy-2/kompletny-gearbox-v-3-cm?from=listing&campaign-id=19 Wszedłby do środka? Zależy mi na tych 430fps:) Z góry dzięki za odpowiedź.
 3. Siema. Mam mały kłopot, ponieważ chcę kupić shotguna. I polenizuję pomiędzy Replika strzelby GFG26 Tactical http://gunfire.pl/product-pol-1152207123- Replika-strzelby-GFG27-Tactical.html ,A Franchi SAS 12 http://gunfire.pl/product-pol-1152197238-Replika-strzelby-Franchi-SAS-12.html Mam 14 lat ręce mam dość silne (strzelam często z łuku bloczkowego). Czy nie będzie problemu z naciągiem Franchi? 370FPS na sprężynie to dużo. I jeszcze mam pytanie, czy w strzelbie GFG26 przeładowuje się ją do przodu? Bo Franchi przeładowuje się pociągając do siebie. Proszę doradzić, która strzelba j
 4. Witam potrzebuję wymiarów m14 oraz osobno wymiarów magazynka. Gdyby ktoś miał zdjęcie z napisanymi wymiarami bardzo by mi to się przydało ale też nie pogradzę zwyzwykłymi napisanymi wymiarami. Serdecznie dziękuję.
 5. Witam,mam pytanie czy do beretty m9 STTI można zamontować tłumik dźwięku??? Nie chodzi mi oto żeby tłumił a oto żeby przedłużał on replike, jeszcze jakby można było do niej jakąś kolbę doczepić, wiem że to mało realne ale lubię eksperymentować. Serdecznie dziękuje za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...