Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kapiozan

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak dla mnie powinieneś bardziej zainwestować w bardziej sensowną replike niż w szpej. Cm.028 na Taiwanie za 390zł. Dość że taniej zapłacisz to dostaniesz jakąś bardziej sensowną replikę która nie zepsuję się na sam widok i nadal będziesz miał na szpej. W podobnej cenie masz oczywiście też inne repliki do wybrania, to był tylko przykład tego jak mógłbyś lepiej zagospodarować posiadane pieniądze.
 2. Ale ja nie powiedziałem że będę dokupywał Hi-Capów :) Dobrze wiem że grzechoczą. Po prostu czytałem że Hi-capy nie potrzebują dobrych kulek takich jak G&G :)
 3. Wydaję mi się że do Hi-cap'a Rocketsy, czy te jbu by wystarczyły. Zaś do Mid-capów raczej będę używał kulek G&G
 4. To na co patrzeć żeby się czegoś dowiedzieć :)
 5. A mógłby ktoś mnie poinformować dlaczego cm.028A na Gunfirze ma 310fps, a na Taiwangun według statystyk ma 360fps?
 6. Rozumiem. Co prawda i tak będę miał zamiar zakupić wersje A ponieważ ma od razu wbudowane szyny ris. Pytałem czysto z ciekawości jak to mniej więcej w teorii wygląda dodawanie szyn do repliki. Chciałem się jeszcze spytać o kulki P&J co o nich myślisz?
 7. Nie mogłem nic znaleźć na temat montażu szyny ris na CM.028. Czytałem że jest taka możliwość ale jak to wygląda, gdzie najlepiej zamontować taką szynę i jaki jest koszt takiego risa. Przeczytałem że Cm.028A jest bardziej tandetny niż podstawowa wersja cm.028 czy to prawda? (Mam na myśli że ma więcej plastikowych części i ten plastik jest gorszej jakości niż w podstawowej wersji 028)
 8. Będę kupował okulary uvex-ivo bezbarwne.
 9. W takim razie postanowione. Będę zamawiał CM.028A Tactical. Zrobię jak radzisz. Póki co poczytam o tym, bo jak na początek wydaje się to dość skomplikowane Będę też korzystał z rad "LastSniper"
 10. Moje cholerne niedopatrzenie. Miałem na myśli wersje Cm.028A Tactical.... Miałem otwarte 7 kart z róznymi cmkami i kilkoma boczniakami i coś musiało mi się pomieszać. Mój błąd.
 11. W takim razie najpewniej kupię tą cm.028C na taiwanie. (Link do Cm.028C) To chyba wszystko w sprawię repliki, no chyba że ma ktoś, coś ciekawego do powiedzenia.
 12. Problem w tym że i tak Boyi wychodzi poza mój budżet. Raczej wezmę Cm.028 Lub Cm.028C. Czy są jakieś duże róznice (Po za tym że w Tacticalu mamy szyny ris) między tymi dwoma cymkami?
 13. 1. Już mówiłem że około trochę mniej niż 400zł.... 2. Giety nie są najgorsze, ale wolę kałachy. 3. Nie 4. Było by dobrze ją mieć. Ale tak na serio to po co się pytasz skoro masz zamiar robić na mnie pytania pułapki i szczycić się to jak udało ci się wkręcić stosunkowo nową osobę w Airsofcie.
 14. Tylko ta cena mi pasuję.... Nie będę musiał czekać do Marca, tylko kupić 520 od razu (Musiałbym dozbierać do cm.028) a 520 mógłbym kupić od razu :/ Edit: No chyba że tego plastiku jest tak dużo że już lepiej dozbierać niż kupić replikę która zepsuje się od samego patrzenia na nią..
 15. Rozmiarem, wagą, plastikowym magazynkiem.... praktycznie niczym. Mam wrażenie jakby CM.520 był lepszy od Cm.028, albo jakby był jego tańszą "Silniejszą" (Bo ma 420fps) wersją... Tylko nie spalcie mnie na stosie jakbym się mylił...
×
×
 • Create New...