Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szprychu

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Mam kilka gumek, dobiorę właściwą jak temat zostanie rozwiązany :).
 2. Ma służyć do wyeliminowania problemu, nie jest to podstawowa gumka do tej repliki.
 3. Niestety, ale tak. Guarder przeźroczysty, mam jeszcze na stanie promyka fioletowego, przy okazji sprawdzę. No więc tak, zmieniłem oring na coś innego, próbowałem z 8 różnych i wszystkie luźne, oprócz jednego, upchałem i efekt ten sam. Pomiędzy oringiem, a wewnętrzną ścianką głowicy jest odstęp ok 0,7mm (na oko ;) ). Zamówię jeszcze kilka, ponieważ mam wrażenie, że jak szybko pociągnę tłok to lekko zasysa powietrze. Pooglądałem dyszę i komorę hu, są wytarte. Dysza jest nowa, więc ślady są świeże, komora swoje przeżyła, ale nie była na pewno tak zmęczona.
 4. Oringi zakupione, z 6 rodzai i będę działać, dzięki. W czwartek lub piątek poinformuje o sukcesie lub porażce. Próbowałem z inną lufą, komorą oraz gumką. Stabilizowaną za pomocą sprężynki od komory hop-up lub/i oringów.
 5. Możliwe, będę próbować. Test papierka wykonany jako rzecz pierwsza, która przyszła mi do głowy i wydaje mi się, że jest w porządku. Dokładnie tak i obserwowałem położenie dyszy w komorze hu. Zadrapania mogą być, takie coś zauważyłem, ale nie przyglądnąłem się temu precyzyjniej, dziękuje - słuszna uwaga. Próbowałem chronować replike do odwróconą, podając kulki pojedynczo jak i przez magazynek, efekt ten sam. Gumkę zakładam na smarze, próbowałem już teflonować i uciskać, nie wiązałem. Spróbuje w ten sposób dmuchnąć, dmuchałem bez dyszy i jest dobrze. Rocketsy 0,2g i 0,25g, G&G 0,3
 6. Witajcie, mam pewien problem z repliką i nie wiem gdzie szukać rozwiązania. Problem wygląda następująco: na sprężynie sp150 uzyskuje niestabilne 540fpsów skoki o 20fpsów, czasem o 50. Zmiana na sp170 powoduje spadek fpsów do 360 ze skokami o 100fpsów. Pomiary wykonywałem na kulkach z różną wagą, efekt ten sam.Informacje podstawowe: - wydmuszka gp m16 spra- szkielet: retro arms v2- zestaw cylindra bore up systema typ 0, dysza 21,4mm- komora prowin, gumka systema, lufa mało ważne ale promyk 509mm Reszta chyba jest mniej ważna, ale jak coś trzeba podać to pytać. Układ pneumatyczny siedzi ce
 7. Przy SP140 Guardera udało mi się uzyskać 536fpsów. Wątpię, żeby się udało osiągnąć 550. Na sprężynie M140 od Core osiągnąłem w okolicach 460fpsów.
 8. Witajcie :), poszukuje tłoka do szkieletu jak w temacie. Zestaw będzie pracować na zębatkach systema super torque up. Czemu szukam? Ponieważ prawie każdy tłok oprócz Big Dragon z 7 ząbkami stalowymi lata w każdą możliwą stronę. Próbowałem shsy ze 3, systema, lonex i jakieś bliżej mi nie zidentyfikowane. Retro Arms nie produkuje tłoków takich jak potrzebuje.
×
×
 • Create New...