Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AutomaticKalashnikov

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. Na pewno skorzystam, ale tak na wszelki wypadek...bez tego też będzie chodziła repka bez problemu?
 2. Jakiś krótki instruktarz montażu tego ?
 3. http://gunfire.pl/product-pol-1152197404-Przejsciowka-Tamiya-DEANS.html Czy o to?
 4. Da radę kupić samą taką końcówkę ? http://gunfire.pl/product-pol-1152206833-Przejsciowka-do-akumulatora-T-Connect-Tamiya-Large.html Chodzi o to ?
 5. Droga taka wymiana kabli ? I to w serwisie czy do zrobienia samemu ?
 6. Witam, Wiem, że jest multum tematów na temat batek do CM.028, lecz ja chcę spytać o jedną szczególną. Jest nią: http://gunfire.pl/pr...C-scalony-.html Pytanie brzmi: Czy bateria będzie śmigać bez zastrzeżeń i nie będą potrzebne żadne lutowania itp. oraz czy ona w ogóle się zmieści do kolby ? Dzięki za wszystkie uwagi i rady :icon_wink: PS. Ładowarka którą zamierzam kupić do tej batki (jeśli będzie pasowała) to: http://gunfire.pl/product-pol-1152199042-Ladowarka-Redox-BETA.html
 7. Albo po zakupie poproszę speca ze sklepu żeby dopasował mi maga do RK bo sam boję się że go zniszczę.
 8. Możliwe ale ja jestem "zielony" więc nie wiem jak to zrobić, czym to zrobić i w którym miejscu to zrobić.
 9. A jaką masz replikę? A i po czym można poznać że magazynek trzeba piłować ? http://gunfire.pl/product-pol-1152194467-Magazynek-hi-cap-do-replik-typu-AK-.html Znalazłem jeszcze ten. Jest od Boyi tak samo jak replika więc może pasuje ?
 10. Witam. Moje pytanie brzmi: Czy istnieje METALOWY Hi-Cap który będzie pasował bez piłowania ? Osobiście znalazłem tylko ten: http://www.taiwangun.com/metalowy-magazynek-hi-cap-na-500-kulek-do-serii-ak74-cm?from=listing&campaign-id=20 Tylko czy on pasuje bez koniecznego piłowania ? W opisie co prawda piszę że testowano go z replikami RK, ale czy bez zbędnego majstrowania ? Dzięki za pomoc ! (i uwagi jeśli coś napisałem źle)
×
×
 • Create New...