Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dege

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Mam magazynek mid cap do JG G36K od boyi (z tego co pamiętam) i się cały czas zacina w taki sposób, że dwie kulki ustawiają się w środku koło siebie, zamiast jedna nad drugą. Kulki mam z guardera, więc to nie ich wina. Próbowałem rozpychać magazynek kilkukrotnie, ale niewiele to dało. Po oddaniu kilku strzałów i tak się blokuje. Z tego, co mi się wydaje nie jest to wina sprężyny, tylko tej główki co popycha kulki. Jak się z tym uporać?
 2. Jeśli się nie mylę, to 1,5A dla 2200 mAh, to prąd poniżej 1C. Jeszcze go zmniejszyć? do ilu? Prąd na wyjściu oscyluje już przy wartościach 8.38-8.39V Da się ustawić, żeby prąd na ogniwie był nieco mniejszy, aby przedłużyć żywotność baterii kosztem niewielkiej utraty pojemności?
 3. Posiadam ładowarkę: http://gunfire.pl/product-pol-1152200767-Mikroprocesorowa-ladowarka-Smart-Battery-Charger-GFC-Energy.html Oraz baterię: http://gunfire.pl/product-pol-1152198894-Akumulator-LiPo-7-4V-2200mAh-25-50C.html (LiPo 2200mAh, 7.4V 2S 25C) Podpiąłem nową batkę do ładowarki, ustawiłem prąd ładowania na 1,5A, górny limit natężenia jest jako domyśłny, limit pojemności 2200mAh. Podczas ładowania, natężenie mierzone na wyjściu wynosi 8.21 po 30 min ładowania przy przekazanej wartości energii 875mAh. Czy napewno wszystko robię dobrze?
 4. Dziś byłem z nią w serwisie. Na mocniejszych bateriach próbowano ją przestrzelać i to samo. Jeśli docisk silnika reguluje się w rączce, to również było to sprawdzane i nie działa. Bez rozkecenia się nie obejdzie :/
 5. Wsadziłem magazynek. Kulki podawał wg mnie prawidłowo, ponieważ po wyjęciu go jeszcze 3-4 się wysypywały. Próbowałem też do góry nogami strzelać i nie działało.Nie sądzę, żebym przeładował akumulator. Ładowałem 4 godziny zgodnie z zaleceniami dotyczącymi baterii.
 6. Witam, jestem tutaj nowy i dopiero zaczynam zabawę z ASG. Odebrałem replikę g36k, naładowałem baterię, podłączyłem i nie strzela. Przeskakuje coś w środku, lekko grzeje się bateria i uchwyt, nie ma żadnego odrzutu. Co może byc przyczyną? Da radę samemu coś z tym zrobić, czy trzeba zajechać do serwisu?
×
×
 • Create New...