Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wiechu2364

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

 1. Chce sobie kupić karabinek MP5 za ok 400 zł w tym że niewiem czy kupić od PJ czy Galaxy chciałbym dużo rozwiniętych odpowiedzi :) Z góry dzięki pozdrawiam wiechu :P:lol::)
 2. Witam :lol: Czy posiada ktoś którąś z tych replik i mogłby się wypowiedzieć ? CM.508 http://www.taiwangun.com/cm-508-cm?from=listing&campaign-id=19 CM.506 http://www.taiwangun.com/cm-506-cm?from=listing&campaign-id=19 Z góry dziękuję bo chciałem coś używanego za 400 zł ale skoro niepolecacie nowym to postanowiłem zastanowić się czy by nie kupić czegoś z tych 2 replik wiem nie są powalające i mają gearboxa V2 lecz chciałbym kupić c: Może się ktoś wypowiedzieć na ten temat (najbardziej zależy mi na osobach które posiadają którąś z tych replik) z góry dzięki c:
 3. Tylko za leży mi żeby jak najszybciej zacząć :P
 4. Mam 14 lat i chciałbym zacząć zabawe z airsoftem tylko jest problem. Do żadnego klubu mnie nie wpuszczą (+16) niemam ekipy do grania (tylko jeden kolega) a strzelanie do tarczy to żadna zabawa. Opłaca się zacząć czy poczekać kilka lat ? :unsure:
 5. OFF kupuje używaną replike
 6. Nie znalazłem wątków o porównaniu a jak są to przepraszam za zaśmiecanie. Mam ochote kupić replike m4 w tym że nie wiem jakiej firmy prosze o długie odpowiedzi z uwzględnianiem szczegółów z góry dzięki :lol:
 7. shotgun ma tylko gwarancje rozruchową
 8. a ten pistolet ? http://www.taiwangun.com/r27-meu-full-metal-black-army?from=listing&campaign-id=19
 9. Witam mam ochotę zacząć zabawę z airsoftem. krótko i na temat: szukam pistoletu gazowego za ok.200 najbardziej zależy mi na zasięgu, i wytrzymałości z góry dziękuje. Wiechu :icon_lol:
×
×
 • Create New...