Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marekk

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. mam jeszcze jedno pytanie co jest lepsze : glock czy beretta ?? beretta http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=29 glock http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=19 z opisu wynika że beretta jest lepsza o 30 fpsów ale cena mnie dziwi
 2. Wempel czy mógłbyś go dokładniej opisać realny zasięg, czy ma mocnego BB, ile gazu ciągnie (ile magów oprużni na jednym naładowaniu)??
 3. co kupiłeś bo w tym temacie jest opisanych wiele modeli? Mam jeszcze pytanie do właścicieli rugerów oraz glocków: jaka jest ich celność oraz zasięg, czy ciężko wyrególować hop upa i jakie zdarzają się awarie i takie tam pierdoły? chodzi tu o 30 fpsów różnicy czy o wykonanie??
 4. socom z tłumikiem skręca (w którąś strone)
 5. za mocny tzn?? a z tą szczelnością maga to chyba większość gaziaków ma takie problemy
 6. czyli to http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=14 ale słyszałem że po pewnym czasie coś się dzieje z magazynkiem (nie podaje kulek czy coś)
 7. Czy posiada ktoś taki pistolet jak tak to proszę o opisanie zalet i wad. Wcześniej również był opisany Glock 23 tylko że full metal. Zamieszczam linka z pistoletem http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=19
×
×
 • Create New...