Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomekfm

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już się pokończyły promocje, została tylko w TAN: https://www.taniemilitaria.pl/pl,m4-rra-sa-e14-edge-2-0-half-tan-specna-arms,0,5,6,0,31835.html#.Yzm7Vts9fMo Ale i tak wybór stanął na DE, bo ma lepsze spasowane i wykonanie body, a na tym najbardziej mi zależy, bebechy jednak z czasem można wymieniać.
 2. Jak widać (ceny podane w pierwszym poście) są. Gunfire nie jest właścicielem tylko oficjalnym dystrybutorem, więc jak najbardziej jeśli ktoś kupuje u nich hurtowo, albo ma swojego dostawce lub swój import może być tańszy... Sklepu z którego pochodzą ceny nie wkleję, bo jest tutaj nie polecany i zakup robiłbym na własne ryzyko, ale myślę że ta informacja Ci wystarczy, żeby się zorientować o jakimś sklepie mówię, a jak nie to... Wystarczy zgooglować model.
 3. Są inne sklepy z replikami, niż tylko gunfire :D Cały czas mówię o wersji EDGE 2.0. Ale dziękuję za odpowiedź! Czy DE lepsze body, specna bebechy.
 4. Masz ceny w pierwszym poście ta sama półka cenowa Ogólnie to ograniczyłem wybór do Double Eagle M906B - 879,53 zł Specna Arms EDGE 2.0™ SA-E06 - 976,52 zł Więc Specna 100zł droższa i ma lepsze bebechy, ale DE ma zauważalnie lepiej wykonane body, dobrze rozumiem?
 5. No właśnie im więcej czytam tym bardziej zaczynam się zastanawiać między DE, a Specną EDGE 2.0. Mówisz, że Falcoln to duża przewaga DE, ale Specna ma Gate Aster na pokładzie, który wydaje mi się, że jest jednak lepszy od Falcolna, natomiast pytanie jak reszta podzespołów i wykonanie? Double Bell, to nowa nazwa Boyi? Mam od nich RK-10S i jest tragiczny, dalej żałuję, że nie kupiłem CM.048m, ale rzucę okiem
 6. Cześć! Czytając o Mkach od DE dostałem chętki nabycia do swojej kolekcji jakiejś ŁADNEJ (dosyć istotne, lubię ładnie wykonane repliki) do 1000 zł. Replika raczej leśna, ale nie chce przesadzać z długością lufy, myślę, że okolicy klasycznych 363mm będą idealne. Tak, jak pisałem, lubię ładne repliki, więc raczej szukam czegoś metalowego (chociaż np. G36 potrafi być i ładne i plastikowe :D ) Więc mam takich kandydatów: ARCTURUS AR15 CARBINE AT-AR01-CB - 690,01zł (naprawdę kusząca opcja w tej cenie) DOUBLE EAGLE M916G - 685,22zł (bliźniak chwalonego i polecanego wszędzie M9
 7. Witam, a ja mam pytanie bardziej ogólne, jestem idealnie na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, lepiej wybrać mundur większy czy mniejszy? (chodzi o szerokość, ze wzrostem problemu nie ma)
 8. Czytając twój pomysł na myśl nasunął mi się Juggernaut, ale koledzy mnie ubiegli, tak czy inaczej działa to tak, że "terminator", zwany częściej Juggernautem (słowo teminator ma negatywny wydźwięk w naszym środowisku) posiada replikę o dużym rof'ie i jest nieśmiertelny, ale ma na swojej zbroi powieszony dzwonek (np. taki cowbell 20zł w sklepie muzycznym) i tylko trafienie w dzwonek go wyłącza. Żeby ponownie go aktywować członek drużyny która chce go przejąć musi klepnąć Juggernauta w ramię. Można przejąć patent z dzwoneczkiem, do twojego pomysłu.
 9. Gogle parują, ale i okulary parują, ale są na to na tym forum patenty. Mam Locusty i noszenie ich przez te 5h które trwa strzelanka nie jest uciążliwe, a już sama grubość "szybki" daje poczucie bezpieczeństwa. Na pierwszej strzelance, pierwszy strzał który dostałem poszedł właśnie w gogle, więc stwierdzam, że już się zwróciły (na goglach ani śladu) ;) Do reszty modeli się nie wypowiem, bo nie miałem doczynienia, ale sawfly to okulary, a jak sam piszesz wolisz gogle, a ESS to poprostu firma konkurencyjna tak samo jak firma Bolle, równie dobra, ale aktualnie Revision da się wyrwać nowe za napraw
 10. Witam, skończyło się na tym, że kupiłem gogle Revision Desert Locust. Jest bardzo dużo szansa, że zmieszczą moje okulary, jak nie to będę biegał w soczewkach, ale przynajmniej będę spokojny o moje oczęta ;) Dziękuję wszystkim próbującym mi doradzić sprzęt skompletowany, mam nadzieję, że w sobotę będę mógł udać się na pierwsze strzelania ;)
 11. Witam, śmiem odkopać temat, ale mam pytanie, próbował ktoś nosić te gogle z okularami korekcyjnymi? Albo móglby ktoś kto je posiadać zmierzyć czy przyjmą 13,5cm oprawki do do środka? mam możliwość je kupić w dobrej cenie i zastanawiam się nad tą opcją, a do wtorku muszę się zdecydować.
 12. To ma sens, pobawię się jeszcze tym co mam i zdecyduję co dalej. Z mojej strony to wiem już wszystko co chciałem, dziękuję wszystkim za pomoc.
 13. Witam, dziękuję za wszystkie odpowiedzi, rodzaje zawieszenia mam opanowane. Ale dalej nie rozwiązał się mój problem numer 1 Czyli jak prawidłowo używać zawieszenia 2 punktowego (Ale już wiem, że nie jest za krótkie, bo ma standardową długość)filmik podesłany przez kolegę o nicku Black Jaguar dotyczy tylko 1 i 3 punktowego.
 14. Bolle x500 są często polecane, ale mają dwa minusy są praktycznie niedostępne, a jak się gdzieś pojawiają, to i tak ich cena jest zaporowa (200zl+)
 15. Aaa, no to faktycznie zainteresuję się kupnem oryginału, to jest paradoks magiczne w Airsoftcie, że nowe rzeczy demobilu, są tańsze od tych klepanych w Chinach. Teraz pytanie jak prawidłowo go nosić ja mam aktualnie tak (składam się na prawe ramię) ze pas idzie od zaczepu na lufie, po lewej stronie szyi, następnie po plecach i pod prawą pachą do uchwytu na kolbie. I Wydaje mi się to poprawne, nie utrudnia strzału, a broń po puszczeniu zwisa lufą w stronę ziemie skierowaną w lewą stronę i kolbą opiera się o prawą rękę. Jedyne co to długość pasa nie pozwala szybko podnieść repliki do oka. ED
×
×
 • Create New...