Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

outsider47

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by outsider47

 1. Test kamery runcam4, i duża porcja cheaterstwa i buractwa niestety, taki dzień:
 2. Kolejny filmik, tym razem prosta, beztroska, leśna zadyma, lekki film przed czymś poważniejszym, zapraszam do oglądania:
 3. Zacna zadyma, 42 kille, dużo ze śmiesznego cymoglocka, a w block2 nastąpił jeden z pierwszych udokumentowanych testów w boju - najnowszeo gearboxa od g&p i5:
 4. Krótki lekki filmik, 22 kills cqb killstreak w wideo poniżej jednej minuty:
 5. Niepołomice os Żubr k. Krakowa , zacna strzelanka:
 6. Solinda rzeź CQB, dużo killstreaków
 7. Kompilacja hitów, killstreaków i śmiesznych akcji z 2018r :
 8. Zacne strzelanie u podnóża góry Hełm w Myślenicach, okolice września, zatrzymanie kompozytowej ofensywy 3rd reich, koloryzowane:
 9. Zimowa zadyma, aż 39 hitów, w sumie przez to film tylko o tym ;)
 10. Daleki w cholere strzał na słabej sprężynie:
 11. Nowy filmik, 38 ubić, i zamienna rozgrywka, spring i aeg : https://www.youtube.com/watch?v=eX3bwg6kW6s&t=1s
 12. Zeszłoroczne Ryglice i król cheaterów, który nas odwiedził ;) :
 13. Gra z Nowego Targu, opuszczony kompleks szpitalny, kilkadziesiąt graczy;
 14. Gameplay na kulkach BLS 045 z Taiwangun, uwzględnione różnice w stosunku do BLS sprzedawanych w Czechach;
 15. Test kulek Novritscha 049, część pierwsza:
 16. Film z leśnej naparzanki, dużo trafień, dużo z dalekiego dystansu, rzadko idzie w lesie tak postrzelać, tam koło Myślenic warunki są idealne:
 17. Silnik standardowy montowany w wild hogach, to jest chyba 25000 rpm, batki montowałem różne, 11.1, 7.4 i life 9.9. Kolejna wątpliwość - sorbo jest dość grube - ma 4mm, może ono zmienia AOE, i zębatka tłokowa w różnych położeniach chwyta tłok, i to powoduje dziwną pracę?
 18. AnR - testowałem na m165 element, i m160 tornado przycięta ale z podkładkami na prowadnicy, tłok shs - prawilnie spiłowane zęby, sorbo 4mm, poprawne aoe, zębatka shs dsg, zębatki 16;1 albo 18;1, wychodzi 340fps na 025, listwa dosyłacza jest docięta na 11mm, dysza plastikowa, montowałem też drugą podobnie dociętą, przerywacz ma bardzo luźną sprężynkę, wszystko wydaje się ok, może to wina tej sprężynki
 19. Mam mosfet, ale bez hamulca, to jest g&g wild hog, nie ma tam kostki stykowej tylko mikrostyk + mosfet fabryczny, podejrzewam że przyczyna jest czysto mechaniczna, czasem też mechanizm naciąga się, wystrzał nie następuje i dopiero po drugim naciśnięciu spustu jest strzał
 20. Dwa strzały przy jednym naciśnięciu spustu, przy 'płytkim' krótkim naciśnięciu może nie, ale wciskając głębiej bardzo często, obstawiam słabą sprężynkę antyreversala, ale rzecz jasna przyczyna może leżeć gdzie indziej
×
×
 • Create New...