Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

terminator1012

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by terminator1012

 1. To muszę jaką sprężynkę inną, precke, gumkę HU. Tylko czy znajdę emkę od EA coś w stylu specny do 900 zł? Patrzyłem i były tylko takie z chwytem transportowym i bez risów (do 900 zł). I ile muszę zapłacić do doprowadzenia jej do ok. 450 fps? Z góry thx.
 2. Dasz może link do tych emek EA? Nie mogę znaleźć.
 3. Chodzi mi raczej o spasowanie i wygląd, bo replikę bedę trochę tuningował. To która z nich najlepsza?
 4. Siemka. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem repliki. Podobają mi się emki. Teraz pytanie jakiej firmy? Zastanawiam się nad Specna Arms. Ma dosyć dobre opinie, a repliki wyglądają interesująco. Tylko jest też z tym problem, że może zbyt interesująco. Mają tyle modeli, że idzie się pogubić. Raczej wolałbym składane przyrządy na szynę ris. I czy jest sens kupić m16, czy lepiej kupić m4, lufę precyzyjną (dłuższą niż replika, zakrywa ją tłumik). Zastanawiam się czy jest sens kupić coś lepszego na początek, ale jak tak pomyśleć to lepiej kupić coś trochę droższego i nie żałować. Jeśli macie
 5. Witam. Poszukuję dobrego plecaka taktycznego do wypadów asg i jakiś wycieczek/wyjazdów, który mieściłby się w kwocie ok. 130 zł. Wpadły mi w oko takie plecaki - 1. http://allegro.pl/pl...5563470775.html 2. http://allegro.pl/wo...5515845115.html 3. http://allegro.pl/wo...5194151928.html . Jestem w temacie plecaków zielony, więc za tą cenę jest może coś lepszego? Szukam plecaka z fajnym kamuflażem (w okolicy mam dosyć ciemne lasy i brązowe podłoże), kieszenią na camelbak, pasem biodrowym i pojemnością ok. 35 - 36 l. Wiem, że za tą cenę ciężko znaleźć coś dobrego, ale o ścianę nim rzucać (chyba)
×
×
 • Create New...