Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bulls

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. W końcu to nie silnik, tylko chyba kabelki mi się w GB albo wypięły i muszę lutować, albo coś innego. Silnik 100% sprawny !
 2. Cześć, zakładałem temat ostatnio z problem o silnik, ale jednak to nie to, doszedłem do wniosku że to raczej w GB. Silnik działa 100%, sprawdzałem u kumpla na replice, batka to samo działa 100%. Przewody moje na początku wyglądają na spoko, nic nie wypięte itd. Rozpieczętowałem je i oglądnąłem... Ktoś ma pomysł co mogło się stać ? Ja myślę że mogły mi się kabelki w GB porwać, możliwe ?
 3. Tak odpakowałem, wyglądały na okej. Dziś spróbuje rozkręcić go. A co do tuningu to mam wszystko możliwe w środku nowe, także :P Sprężyna i precka tylko zostało.
 4. Silnik działa, kumpel sprawdzał na swojej m'ce itd. U mnie coś z kabelkami. Wsuwki na początku są okej, więc chyba coś w GB, nie ?
 5. Nie nic takiego nie ma. Ale zauważyłem że po mocnym "uderzeniu" w spust ma taki pewniejszy zapłon, tzn. że za każdym razem chce odpalić ale nie może. Tak jakby za mały przepływ prądu czy coś. A i oddałem silnik koledze to zauważył że poziomo jak jest położony to działa, a jak pionowo to nie działa. :x
 6. Tzn. ? W sensie że gdzieś go tam w GB wyciągnąłem czy coś ?
 7. Nawet nie zdążyłem rozładować, bo po wyjęciu przestał działać jak należy.
 8. Niee, dobrze podpiąłem. Dla pewności sprawdziłem na odwrót i to samo. Po prostu wyjąłem go z GB żeby nie napędzał części, nie chciałem ich zużywać a żeby bateria się rozładowała, bo nie mam rozładowarki a nie potrzebnie ładowałem.
 9. Cześć, niedawno zakupiłem replikę z silniczkiem o takim : https://gunfire.pl/product-pol-1152200334-Silnik-neodymowy-dlugi-High-Torque.html I problem nasunął się taki, że chciałem rozładować batkę nie strzelając na sucho z repliki, więc sobie wyjąłem silnik z maszynki podpiąłem na nowo i coś się zaczął zacinać, praktycznie nie obraca. Batke mam 11v 2.2mah. Ktoś mógłby powiedzieć co się stało, co należy zrobić ? Bo szkoda silnika za takie pieniadze. :\
×
×
 • Create New...