Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skrolox

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Problem wygląda tak: Instaluję gumkę hop-up od G&G na lufie od GFG29, robię normalnego teflon fixa by było ładnie uszczelnione i wszystko wygląda jakby było na swoim miejscu. Strzelam. Wylatuje tylko jedna kulka. Sprawdzam. Widać, że kawałek gumki wystaje w dziurce, w której są podawane kulki, przez co "nie daje im wejść". Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Nie mogę zmienić za bardzo gumki, próbowałem usztywnić taśma klejącą by się nie ruszało. Żadnego efektu. Bardzo proszę o pomoc. PS: Jeżeli ktoś wie gdzie znajdę cały zamek z szyną ris do auga, byłbym wdzięczny.
 2. Problem został rozwiązany. U mnie problem sprawiała zielona gumka G&G która za bardzo odstawała w komorze przez co kulki się nie mieściły. Wystarczy komorę hop-up wsunąć tak by gumka nie była widoczna od dolnej dziurki w której są podawane kulki. Dziękuję za wszelkie próby pomocy :)
 3. Witam. W mojej replice AUGa od GFC nie zawsze chcą podawać kulki w magazynkach mid-cap BattleAxe'a. A dokładniej mówiąc podaje po jedną kulkę na około 5-10 strzałów. Smarowałem je, naprawiałem, zmieniałem docisk hop-upu lecz efekt jest taki sam. Jeżeli się zwolni blokadę to kulki spektakularnie wylatują w powietrze. W dodatku magazynek tej samej firmy tyle że hi-cap działa bez zarzutu.
 4. Witam serdecznie. Po wielu zabawach z moim GFG28 (zniszczony zaczep magazynka, hop-up itd.) zacząłem się zastanawiać czy są ranku dobrze wykonane AUGi w cenie mniejszej niż 1000 zł? Nie piszę tego w dziale dla początkujących, gdyż chce porównać sobie czym się różnią i który model zasługuje na miejsce na podium. Słyszałem legendy o tym, jak JG ma słabe plastiki, jak GFC/APS to loteria i o tym jak firma ASG to kolejny kiepski chiński producent. Czy to wszystko prawda? Czy istnieje AUG NAPRAWDĘ warty polecenia? [Modzie nie zjadaj za pomyłkę w kategorii bądź bezsensowność postu, chce dbać o swó
 5. Bardzo ci dziękuję za pomoc w takim razie dobry człowieku. :icon_smile: Pozdrawiam.
 6. Fajnie, dzięki. Mam nadzieje tylko że pasuje do mojej komory.
 7. Witam. Nie wiem czy umieszczam do w dobry dziale, ale mam mało czasu. Otóż w mojej replice GFG 29 zgubiłem dystanser, a ten od G&G nie pasuje. Co zrobić? Kupić taką http://asgrevolution.com.pl/sklep/hop-up/29-dystanser-typ-h-hop-up-madbull.html czy można zrobić to w jakiś domowy sposób?
 8. PS: Widziałem podobny post, lecz koledze coś się stało z baterią, a tu problem leży w ładowarce.
 9. Witam. Pewnego dnia próbowałem podłączyć mój akumulator (Electro River 7.4 1500mAh) do ładowarki. Zamiast zaświecenia wszystkich lampek, świeciła się tylko jedna na zielono z migającym czerwonym, pozostałe dwie były wyłączone czy z baterią lub bez niej. Zignorowałem to, stwierdziłem że to tylko wybryk diodek i "naładowałem" akumulator. Podczas ładowania przez godzinę ładowarka była zimna jak lód, co się nie zdarzało. Na strzelance się okazało, że replika nie strzela lepiej niż przed naładowaniem, a z nią samą wszystko w porządku. Bardzo proszę o pomoc.
 10. Witam serdecznie. Postanowiłem pomóc koledze w doborze repliki. Zażyczył sobie MP7. Pytanie polega na tym, czy można wymienić sprężynę w tych replikach: (http://gunfire.pl/product-pol-1152199916-Replika-pistoletu-maszynowego-H-K-MP7-A1.html http://gunfire.pl/product-pol-1152207157-Replika-pistoletu-maszynowego-R4-Metal-Version-.html) by liczba fps wynosiła około 400, czyli coś do lasu. Jak znacie sprężynę taką jak opisałem. Sam bym coś mu poszukał, lecz akurat w tym temacie niewiele grzebałem. Z góry dzięki za każdą pomoc. :)
 11. Bardzo dzięki za odpowiedź :) Z pewnością kupię mowy magazynek. Tylko sprawa jest taka, że jak czytałem opinie to wychodzi na to że magazynki JG są gorsze od Battleaxe. Ale co ja tam wiem. Ostatnie pytanie. Co jest bardziej niezawodne; mid-cap czy hi-cap?
 12. Dosyć dużo kręciłem, mimo że słyszałem klikanie bybwszystkie kulki załadować. Chrupnięcia żadnego nie było a w samym magu nic nie dłubałem. Czy problem samemu rozwiązać, czy lepiej kupić magazynek innej firmy np. JG? I wie ktoś coś na temat regulacji lunety w mojej replice?
 13. Skoro akurat te kulki mogą się zaciąć, to dlaczego na początku wszystko działało? Spróbowałem przed chwilą inne kulki, problem dalej występuję. :(
×
×
 • Create New...