Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kapriko

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kapriko

 1. @Pycio Zacznijmy od tego ,że jest to jedyna komora na rynku (nie licząc stockowej). Jest nieporównywalnie lepsza niż stock trzyma szczelność ( dla pewności uzyłem taśmy teflonowej ) jest jak najbardziej godna polecenia niestety trzeba ściągać z zagranicy. Jeszcze dodam że Komora AA ma pewne udogodnienie które sprawia że jest lepsza od stockowej mowa tu daj o wymienności dystanserów Hop up co w stocku było nie osiągalne gdyż dystanser był częścią ramienia.
 2. Zamówiłem od Action Army, a co do gumki możliwe że jest lepsza ja bardzo sobie chwalę gumkę od nineball-a
 3. Na pełnej kapsule przy 8 barach osiągam 560 fps na 0.3 guarder. lufa stock (w ciągu miesiąca wymiana na EdGI 6.00) gumka , gumka ninebal. Na ten moment czekam na komorę hop up i wspomnianą lufę by móc się zabrać za prawdziwą zabawę w snajpera. :icon_lol:
 4. Zdaje się że rozwiązałem twój problem. Do swojej Amoeby kupiłem konwersję Mancraft- która wyeliminowała problem z małą ilością powietrza w cylindrze. Na razie jestem bardzo zadowolny z wyników problemem są kapsuły co2 które muszę chować wraz z reduktorem w ładownicy na kolbę i wyczerpanie nie kapsułpo ok 60 strzalach (1,5 magazynka)
 5. Witam :icon_biggrin: , Nie znalazłem żadnych wzmianek o wymienionej wyżej replice. Od pewnego czasu mam ochotę sobie ją kupić, bardzo mi się podoba w niej wygląd i ergonomia. i tu moje pytania do maniaków którzy posiadają lub wiedzą coś na jej temat: - Czy da się w tej replice osiągnąć bardzo daleki zasięg i celność czy jest to ograniczone konstrukcją repliki? - które części są standardowe , a które nie (po za lufą i gumką hop up)?
×
×
 • Create New...