Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JaSoldat

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Kupiłem miśka 2000 i pokrowiec. Ogólnie leży całkiem dobrze, aczkolwiek delikatnie zsuwa się przy miejscu, które zasłania uszy, przynajmniej u mnie. Być może można jakoś to dopasować, dla chcącego nic trudnego.
 2. Temat do zamknięcia. Wykombinuję coś innego. Nie wiem, czy ktokolwiek zauważyłby, iż edytowałbym posta, toteż wolałem napisać nowego.
 3. Napisałem, że mnie nie satysfakcjonuje, toteż nie zamierzam go kupić, jednakże masz racje. Mój błąd z tym linkiem.
 4. Dzięki. Najpierw muszę jakiś zdobyć, a nikogo, kto by taki tłumik/przedłużenie posiadał nie znam. Na allegro jest taki oto konwensator: http://allegro.pl/kompensator-odrzutnik-tantal-beryl-ak-akms-akm-i5890952114.html jednakże nie satysfakcjonuje mnie ani cena, ani rodzaj tego urządzenia. Wychodzi na to, że albo będę musiał polować na jakiś z allegro, albo kupić coś innego. No nic. Jak ktoś coś wie, niechaj pisze.
 5. Myślisz, że jestem idiotą? Sprawdzałem te aukcje po kilka razy, mając cichą nadzieję, że może jednak uzupełnią zapasy. Masz bana na wzrok? Wyraźnie napisane, że brak w magazynie. Dziękuję jednakże za chęć pomocy.
 6. Niestety nie ma. Nikt na forum nie robi tłumików/przedłużeń lufy do beryla, poważnie?
 7. Witam! Wiecie może, gdzie dostępny jest tłumik płomienia do beryla (oprócz okazyjnie allegro, bo to oczywiste)? Jakieś strony, które toczą na zamówienie? Więcej niż +- stówy na niego nie wyłożę.
 8. Witam serdecznie, maniacy! Przychodzę do Was z problemem wyboru. W oko wpadły mi dwa zestawy spodnie + polar. Oba polary w coyocie, obie pary spodni w multicamie. Texar: https://www.militari..._(376_01-acu-pa) lub https://www.militari..._(373_01-sfu-pa) (strony nie chcą się wkleić - spodnie to Texar ACU i SFU) http://butybojowe.pl...strooper-coyote Helikon: http://ofensywa.eu/k...product_id=1927 http://ofensywa.eu/s...u next multicam lub też http://ofensywa.eu/s...users multi cam . Tutaj się zatrzymam i zadam kolejne pytanie: które spodnie mają lepszy krój i po prostu przeważają nad drugimi? Buty: http://sklepikmysliw...e-pustynne/5790 Podglądowo, buty będę miał okazję przymierzyć. Nadają się? Pytanie główne: Który zestaw jest lepszy? Jeśli odpowiedź padnie na Helikona (zapewne tak się właśnie stanie) proszę też napisać coś o Texarze. Podobnie z butami: dobry wybór? Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.
 9. Witajcie! Przybywam do Was z pytaniem, czy Mich dobrze sprawuje się z pokrowcem wz.2005, czy wygląda to po prostu źle. Chodzi o tego, który zasłania uszy. Jest chociaż trochę podobny do polskiego kevlaru?
 10. Kopcik, teraz tak to czytam i myślałem wcześniej, iż piszesz i o magu, i o łożu, a tutaj okazuje się, iż tylko o magu. Mój błąd, pomyliłem się. Jest ktoś w stanie napisać jak z łożem i nakładką rury gazowej?
 11. Wolę chyba kupić cymowskie magi, tak jak pisałeś. Dziękuję za pomoc. Wydaje mi się, iż wyczerpałem temat. Jeśli jednak ktoś chciałby coś dodać, poradzić, proszę pisać. Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli. Pozdrawiam!
 12. Teraz mówisz o łożu przednim czy magach? Wybacz, że tak Cię męczę.
 13. Dzięki Kopcik, wracasz mi nadzieje. Przyznam się, iż nie pomyślałem o wkładaniu kałachowych w palne skorupy. Dzięki wielkie!
 14. Nie da się nic zrobić z magazynkami? Chodzi o to, coby je popiłować czy coś. Ewentualnie podobne magazynki do beryla, które wejdą do cm.39c? Zależy mi na tym. Ewentualnie poradźcie jakieś zamienniki czy coś. @EDIT Ewentualnie ten magazynek: https://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-mid-cap-2/magazynek-mid-cap-do-ak74-ak-105-cm?from=listing&campaign-id=19 No i ponawiam pytanie, jak z łożem i nakładką rury gazowej. Będzie się to dało zrobić bez specjalnej ingerencji w replikę? No chyba, że inaczej się nie obędzie. Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi proszę o kolejne.
 15. Jeśli ktoś jeszcze jest w stanie mi poradzić/odpowiedzieć, proszę pisać.
×
×
 • Create New...