Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kacprus

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak już napisałem wyżej, choć może niezbyt dokładnie nie chciałem mieć z laserem celownika. Po prostu wziąłem wstawiłem podobny ponieważ tego, na który patrzyłem wcześniej nie było :)
 2. celownik akurat nie musi być ten teraz zauważyłem że podałem inny bo tamten usunęli czy cos :/ w kazdym razie był bardzo podobny tylko aim-0 firmy
 3. Zaczynając, Została mi polecona ta replika : http://gunfire.pl/product-pol-1152206900-Replika-karabinka-GC16-Raider-L-No-Marking-tan.html Chciałbym mieć do niej celownik kolimatorowy, mniej więcej taki : http://gunfire.pl/product-pol-1152206995-Replika-celownika-kolimatorowego-Battle-II-z-celownikiem-laserowym.html Teraz moje pytanie: Po pierwsze: Ok wybory? Po drugie: Podobno ta replik ma na stałe zamontowany przedni celownik mechaniczny (jest tam jakoś połączony z lufą) i tu moje pytanie, czy taki celownik kolimatorowy będzie działał z tą repliką? Nie będzie blokował widoku? Po trzecie
 4. Dzięki pomyliłem linki tzn. celowniki jeszcze z 2tyg na taiwanie był prawie identyczny celownik od aim-0 http://gunfire.pl/product-pol-1152200945-Replika-celownika-kolimatorowego-M2-tan.html ten juz chyba będzie pasować :)
 5. edit* Znalazłem jeszcze taką replikę http://gunfire.pl/product-pol-1152198721-Replika-karabinka-GR15-Raider-XL-PBB-tan.html o tej firmie tzn G&G słyszałem już same dobre opinie. Tak samo jak o specna arms i kolejne pytanie by niepotrzebnie nie tworzyć tematów http://gunfire.pl/product-pol-1152205883-Replika-karabinka-SA-B15-KeyMod-14.html która z tych replik, wszystkich 4 bedzie najlepsza? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
 6. Witajcie, Chciałem się spytać jaką replikę, maskę, gogle, kolimator, może bipod/chwyt polecacie i czy mój wybór nie jest złym wyborem. Chciałem się dowiedzieć od was co sądzicie od danej broni, firmie. NIe podobają mi sie zbytnio ani ak-acze ani g36, m-ki i m-ko podobne za to jak najbardziej. Jak czytałem dużo osób na innym forum polecało specna arms ale jakoś nic z ich oferty że tak powiem dupy mi nie urwało. Budżet na broń ~ 1000zł Pozostałe rzeczy ~ w granicach rozsądku Moje wybory jak na razie to: broń - http://www.taiwangun... ... -earth-aps kolimator - http://www.taiwangun... .
×
×
 • Create New...