Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dellos

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Wybór M4, powiedzmy, że z wysokiej półki z budżetem 4000-6000zł. Widzę, porównania dla różnych modeli na forum, ale wątki raczej stare. Co warto kupić w 2020, jeśli szukamy repliki na lata. Wyraźnie, piszę replikę, bo stawiam na wybór modelu najbliżej podobnego do M4. Wstępnie gdzieś myślę o Tokyo Marui lub Inokatsu ale jestem otwarty na inne propozycje. Oczywiście GBB, jest opcją, alternatywą dla AEG, co zostanie wybrane, to jeszcze nie wiadomo. Ktoś, coś poleci ze swoich doświadczeń lub doświadczeń znajomych?
 2. Twoja broń? Nawet nie wiem w co mam to ubrać, nie znam tego modelu :)
 3. Co do Systema to jak widać nic "specjalnie" super, mega, hiper:
 4. BSLS DAS jest ciekawy bo jest bardzo realistyczny zawsze jest jeszcze Vipertech MK18 MOD 0 GBB :) jest trochę fajnych replik na rynku. Ale pójdę chyba w MT a jak porównujesz HK416 DG i M4 CQB-R? Który ciekawszy/lepszy ?
 5. Tak jestem świadom, że w magach muszę mieć dodatkowe 3-4tyś. zł, ale chcę kupić wszystko za jednym zamachem a potem się cieszyć kilka lat dobrą repliką by przesiąść się na coś nowszego. A jak widzę TM nie wiele zmieniło od 2009 więc musi być zgrabna i dobra replika. Kolejną fajną zabawką jest BSLS DAS ale to cena 1790$ i nie jest popularna pewno ze względu na cenę stąd też pewno z częściami masarka a mimo wszystko TM jest bardziej popularną sprawą. Jak tak zawsze staram się kupić TOP'a i potem mieć na kilka lat spokój bez standardowego serwisowania niż kupować chinola za 600zł i zawsze
 6. Ta Daytona to ciekawy MOD ale właśnie jest to MOD, więc bardzo dużo "kopania" nim system będzie gotowy i działał OUT of the BOX. HK416 również rozważam właśnie :) ale chyba wpierw wybiorę standardowego M4 a potem pomyślę co dalej. TM wydaje się być dobrym wyborem chodź wciąż myślę nad Inokatsu... są jakieś plusy przemawiające za Inokatsu ??
 7. No właśnie ten model rozważam :icon_smile: pytanie czy w takim razie jest sens wchodzić w gazówkę :icon_smile: Jeszcze bardzo ciekawy Tuning pod TM'a: też myślę o takim Upgradzie jeśli kupię TM'a tylko może gdzieś w PL ktoś prowadzi tego typu zmiany na najwyższym poziomie :)
 8. Z tego co widzę model: Inokatsu MTW M4A1 SOPMOD Gas Blowback M4 (Super Version) Ma 1:1 wielkość i bardzo realistycznie oddali użytkowanie broni. A co do poprzedniego Posta to widzę, że kolega (mikadorus) namawia mnie na Elektryka po mału... bo również rozważam zakup Tokyo Marui M4 SOPMOD i to jak widzę 50% ceny Inokatsu :)
 9. Wg. mnie replika M4 na milsim'a powinna się charakteryzować: 1) Odzwierciedlenie 1:1 w wadze broni bez mag'a 2) Magazynki na 30 kulek max 3) Blowback oczywiście słuszny 4) Kompatybilność z osprzętem pod M4 Widziałem, że magazynki pod M4 od Inokatsu można śmiało podpiąć pod zasilanie i chyba występują jak rozumiem w wersji na 30 kulek. Faktycznie wkurza podpinanie węża zewnętrznego pod magazynek a nie replikę no ale jak widać na załączonym:
 10. Cześć, tak właśnie rozważam zakup albo karabinka elektrycznego albo gazowego. Tu mi wpadł pomysł na zakup: M4 od Inokatsu Czy są jeszcze lepsze repliki do MilSim'a ?? Od strony Gazówek oczywiście.
×
×
 • Create New...