Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

seb603

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodzi mi o lufy w długościach 550mm i bardziej o porównania w stosunku do promyka itp. może ktoś miał styczność lub testował?
 2. Witam, wie ktoś coś na temat luf jak w tytule? A może ktoś posiada lub testował? Pozdrawiam
 3. A czy wymiana głowicy tłoka na łożyskowaną nie rozwiązała by problemu rezonowania? Powinno być ciaśniej z łożyskiem.
 4. Jeśli chcesz coś większego to kup 2x: http://azteko.pl/ipo...0c-p-11910.html Baterie wchodzą w boczne prowadnice i można składać kolbę bez problemu. Sam używam jednej takiej baterii od 10 m-cy i ani razu nie padła na strzelance a czasami jak nie chce mi się ładować to spokojnie co 2-gą strzelanke ładuje. No i cena taka, że można 2 kupić i trzymać na zapas. Pozdrawiam
 5. Czy komora AA to coś takiego: https://www.specshop.pl/product-pol-12962-Action-Army-Komora-HopUp-do-VSR-10-B01-013.html Pasuje bez przeróbek?
 6. Ok dzięki a jaki standard AEG czy VSR i jak stokowa komora?
 7. Może wiele gorsza nie jest ale teraz masz w promocji tańszą wersje GC od CM także warto.
 8. Cylinder pasuje, sam montowałem. Na początku trochę ciasno chodził ale się dotarł. Co do mocowania cylindra to nie wiem ale myślę że również powinno pasować. Pozdrawiam
 9. Kup lepiej http://www.taiwangun.com/akumulatory-li-po-2/akumulator-li-po-1100mah-11-1v-20c-ipower?from=listing&campaign-id=14 i wsadź w boki kolby (pasuje bez problemu). Z innymi będzie problem ze złożeniem kolby itp., ponieważ układ ETU wraz z bezpiecznikiem zajmuje większość prowadnicy.
 10. Ok dobrze wiedzieć tylko cena trochę odstrasz. Myślałem nad MaxxModel CNC Aluminum Hopup Chamber SE ale nie mam pewności czy wejdzie bez przeróbek.
 11. Pasowała komora bez przeróbek czy trzeba było dłubać?
 12. Tak dokładnie, tylko chodzi mi o dokładniejsze informacje odnośnie co oznaczają w tym wypadku litery "CH" oraz czy numer np.3 odpowiada w tym wypadku jakieś konkretnej funkcji np. medyk itp.? Jeszcze czy jest jakaś reguła przypisywania numeracji dla danego operatora? Pozdrawiam.
 13. Swoją drogą ciekawe czy obejma wellock rozwiązała by problem i czy w ogóle podchodzi do tych replik? Sam myślę nad delikatnym zwiększeniem mocy w swoim Predatorze i zastanawiam się co wybrać.
 14. Witam, orientuje się ktoś z kolegów co dokładnie oznaczają numeru na broniach, mundurach, hełmach. Chodzi o oznaczenia typu B-001, B-002 itp. i jakim funkcjom odpowiadają w poszczególnych formacjach. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...