Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Agilled

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Agilled

  608-3 [JG]

  Co myślicie o tym AEG-u? (http://www.taiwangun.com/elektryczne/608-3-jg?from=listing&campaign-id=21) Dobry wybór czy jest coś lepszego w tej cenie?
 2. Agilled

  ASIAEG-M7A1

  Witam, Ostatnio gunfire.pl znalazłem tą oto broń http://gunfire.pl/search.php?text=M7a1 Moje pytanie brzmi czy ta broń jest na prawdę warta prawie 1000 zł i dobrym pomysłem będzie zakupienie tej broni czy jednak lepiej by było pozostać przy wyborze moim jakim jest RK-05? Pytam gdyż jestem kompletnym laikiem i będzie to moje pierwsze ASG.
 3. Witam Od jakiegoś czasu zastanawiam się, którą replikę kupić. Udało mi się zawęzić pole poszukiwań do dwóch replik podanych w tytule. Jedna to RK-05 - full metal od BOYI (http://www.taiwangun...&campaign-id=19) a druga to CM.028C od CM (http://www.taiwangun...&campaign-id=19) . Prosiłbym o podanie plusów i minusów tych replik i porównania między sobą. Ewentualnie jeśli ktoś znalazł lepszą replikę w tej cenie, to nie obrażę się jeśli ją nam tutaj przedstawi. Zależy mi na tym, aby replika była w pełni przystosowana do strzelania się w lesie. Jestem ciekaw czy uchwyt w replice CM.028C
 4. Dobra, jeszcze raz wielkie dzięki skierowane do wszystkich udzielających się w tym temacie! Wszystkie moje pytania dostały odpowiedź. Myślę, że temat do zamknięcia. Dzięki wam może uda mi się uniknąć głupich błędów które bym pewnie popełnił :)
 5. Wielkie dzięki, na pewno się zastanowię. Ale mam też inne pytanie. Mój brat chciałby kupić sobię replikę AK, czy cyma która jest polecana przez tak wielu ludzi jest najlepszym wyborem? Oczywiście w moim przedziale cenowym osiągająym około 500zl. A takze interesuje mnie jak wygląda "dołączenie" do drużyny, abym mógł się bawić z innymi ludźmi a nie tylko z bratem,oczywiście chyba nie muszę dodawać że jestem kompletnym laikiem w temacie Air soft'u, toteż nie znam wymagań jeśli takowe są.
 6. Jak widziałem przykład g36 w tej cenie to bardzo mało FPS miał to myślałem, że nie będzie w stanie strzelać na bardzo duży dystans.
 7. Dzięki chłopaki za szybką odpowiedź :) Ogólnie co do repliki g36 to wydaje mi się, że nie jest najlepsza do lasu, ale co ja się tam znam. Liczę ciągle na jakieś sugestie związane z repliką. Najważniejsze żeby była za około 500zł i nadawała się bardzo dobrze do lasu. Jeśli naprawdę jest to koniecznie to AK ujdzie chociaż będę troszkę zawiedziony.
 8. Witam Dopiero zamierzam zaczynać moją przygodę z ASG. Piszę z prośbą o wsparcie mnie w kilku kwestiach. Po pierwsze replika: http://gunfire.pl/pr...inka-DG05B.html Myślałem nad tą repliką, ponieważ mam ograniczony budżet do 500zł za replikę a nie mam zamiaru kupować niczego związanego z AK i z tym nie ma co dyskutować. Moim marzeniem było znalezienie w tej cenie Scara, niestety oczywiście mi się to nie udało. Nie jestem pewien czy ten Dragon jest najlepszą repliką (nie licząc AK itp.) w tej cenie dlatego piszę do was. Producent napisał: "Lufa wewnętrzna o długości 380mm, przy prędkośc
×
×
 • Create New...