Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vendi

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 1. vendi

  Steyr Aug z CA

  Dzięki Levy. Spiłowałem tak jak mówiłeś, jeszcze musiałem poszerzyć otwór w tłumiku płomienia i działa. Jeszcze nie wiem jak sie poprawiło skupienie, bo nie mam jak sprawdzić.
 2. vendi

  Steyr Aug z CA

  Witam. Mam pytanko. Chodzi o to, że zakupiłem lufę prec Guardera 550mm. No i okazało się, że nie przechodzi przez końcówkę gwintu na tłumik płomienia. Jak zainstalować dłuższą niż nominalna lufa w augu? Ktoś ma jakiś pomysł? Widziałem, że ktoś miał chyba 700mm lufę, proszę o pomoc w tym temacie. Pozdrawiam.
 3. vendi

  UTG Mp5 AEG

  Akurat selektory ognia bo chyba o to ci chodzi to w tych mp5 chyba jakies wogule uposledzone sa bo dziwnie chodzą, ale działaja i nie odpadają narazie :).
 4. vendi

  UTG Mp5 AEG

  Ja wtrące 3 grosze jeśli chodzi o porównanie z "normalnymi" aegami. Przedewszystkim dźwięk silnika. Well-e wyją straszliwie. Głównie w ich przypadku słychać silnik a w CA-TM słychać głównie uderzający tłok. Jeśli chodzi o zasięg to w stocku bardzo przeszkadza wolny lot kulek do celu, pomimo, że zasięg jest bardzo przywoity ( u mnie kulki lecą bardzo długo prosto to te 30-35m robią po 1.5-2s co daje przeciwnikowi wystarczająco dużo czasu do uchylenia się, zwłaszcza że z daleka słychać "wycie alarmowe" wella :). Na stockowej baterii w temperarturze ok 0st C bardzo przeszkadza długi naciąg spręż
 5. vendi

  UTG Mp5 AEG

  Jeszcze nikt na forum tego nie próbował więc byłbyś pierwszy. Napewno niezbędna byłaby bateria 9,6V lub nawet 10,8V.
 6. vendi

  UTG Mp5 AEG

  Co do kolimatora to chciałem sprostować, że zamontowałem kolimator o rozstawie na szynę 11 mm a nie 20mm.
 7. vendi

  UTG Mp5 AEG

  Ja zakupiłem ostatnio hicapa z ca i pewniej siedzi w gnieździe, tzn siedzi jak skała w płaszczyźnie tył/przód a chwieje się lekko na boki. Zauważyłem, że się doszczelnił (już o tym pisałem) że wraz z wystrzeleniem pewnej ilości kulek chodzi bardziej miękko i ma lepszy zasięg, chyba oring tłoka i hop up się dotarł.
 8. Wydaje mi się, że za krótko kręcisz pokrętłem po załadowaniu kulek do magazynka. Trzeba kręcic naprawdę długo aż będzie słyszalny charakterystyczny dźwięk (przynajmniej w hicapie mp5 tak jesy :D).
 9. Czyli prowadnica łamie się w miejscu u podstawy?
 10. Nie do końca, bo tu chodzi o gwałtowność. Przy ylindrze większym ciśnienie będzie narastać wolniej niż przy mniejszym(tzn z dziurą), gdzie tłok rozpędza się bez oporu dłuższy czas.
 11. vendi

  UTG Mp5 AEG

  No ja zobacze niedługo. Z racji braku maga lezy sobie z podłączoną baterią. Za tydzień pewnie będe miał maga więc się dowiem. Z teorii wynika, ze bateria rozładowuje się w tempie 1% dziennie. Czyli 7 dni ok. 7%. To coś za szybko Ci padła :).
 12. vendi

  UTG Mp5 AEG

  Jest głęboki śnieg i przepadł bez śladu, ale jeszcze poszukam :). A jaki mag CA masz? Hi-cap czy LOW-cap?
 13. vendi

  UTG Mp5 AEG

  Hmm w miarę normalnie :). Musiał się odczepić z powodu niestabilnego mocowania(dźwignia blokady maga). Tzn chodziło fabrycznie topornie i lubiło blokować się w połowie zblokowania, lub w pozycji odblokowanej. Teraz nasmarowałem i dobrze "spręzynuje", ale niestety zrobiłem to za późno i akcja zweryfikowała tą wadę.
 14. vendi

  UTG Mp5 AEG

  Moja też przeszła chrzest. Nawet hopup nie zamarzł i zasięg niezły był, tylko zgubiłem magazynek 8O .
 15. Zgadza się, na mojej strzelance (chyba na(-1 - 0stC)) przy baterii załadowanej na full szybkostrzelność wynosiła około połowę tego co w temp 20st. Bebechy stock (mam mp5 ale bebechy i silnik ten sam). Myślę że przy sprężynie 130 bateria była by za słaba.
×
×
 • Create New...