Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fallcone

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. Za tą kwotę najlepiej brać coś od Belleville lub bundeswehr. Możesz kupić też po prostu Mon 926, które są bardzo wygodne i zarazem w miarę wodoodporne, a nową parę możesz kupić nawet od 30 zł. Jak ci zależy na niesamowitej wodoodporności, ale kosztem wygody to Belleville. Ja mam 700 gore-tex, które są niesamowicie wodoodporne, ale na dalsze trasy są koszmarne. Dla ciebie mogłyby być te buty .Oczywiście najlepiej nieużywane.
 2. Możesz kupić zwyczajne plastikowe polskie wkładki: +Noga się nie poci +Raczej ich nie zamoczysz -Dla niektórych mogą być strasznie niewygodne -Podczas marszów będziesz musiał robić przerwy Jeszcze są żelowe wkładki: +Bardzo wygodne (chociaż zależy z jakich materiałów są robione) +Nadają się na długie marsze +Amortyzują -Czasami pod wpływem potu, noga może się ślizgać -Zazwyczaj nieodychające I ostatni jaki miałem to wkładki papierowe bundeswehr: +Odychające +Dosyć wygodne +Noga znacznie się mniej w nich poci +Nadają się na marsze +Amortyzują -Bardzo łatwo się
 3. Nie znalazłem. Tylko na allegro komplet, ale nie w mojej rozmiarówce :< .
 4. Witam, Chciałbym zapytać się czy może ktoś wie, gdzie można nabyć nowe lub lekko używane rosyjskie spodnie z kamuflażem ,,kamyszka'' (wzór OMONU).
 5. Dostarczona. Kurier cały w moro :icon_eek2: myślałem, że jak tylko mam spodnie z ,,nieodpowiednim'' kamuflażem. Replika wygląda jak prawdziwy AKMS, drewno jest pobijane oraz replika jest źle spasowana i to widać. Pan Mietek chyba składał za 10 zł. Wystarczy rozłożyć i złożyć jak powinno i będzie dobrze :icon_biggrin: . Choć to 3 kg, to mi się wydaje jakby ważyła 6 kg. Nie wiem, może jestem słaby, ale nosiłem cięższy sprzęt i nic nie czułem, dziwne. Drewno...bardzo ładne, ale sam nie wiem czy to sklejka czy jednolite, przy transporcie jak mówiłem trochę się starła farba. Smarem uwalone, testowa
 6. Ale przecież pisze na stronie, że to sklejka :icon_neutral2:. No nic, poczekam aż przybędzie.
 7. Ehh myślałem, że tematy się zamyka. Poczułem się niekompetentny. Jak przybędzie to zobaczę, czy ta sklejka jest wytrzymała, jak nie to kupie sobie drewniane albo spróbuje wyciąć i ukształtować sobie części. Jest może sens wymieniać sprężynę z M125 na M140/150? Chciałbym, aby dorównywał Major Eagle, choć żeby mu dorównać to potrzebowałbym M170, ale kupowanie części droższych od samej repliki mija się z celem. A 200-300 zł za M140/150 mogę dać. Jeszcze może się rozlecieć, ale jak jest niby ze stali to powinien dać rade.
 8. ,,Łoże oraz nakładka na rurę gazową zostały tak jak w ostrym odpowiedniku wykonane z drewna sklejkowego''. Wolałbym jednolite drewno. Bardzo dziękuje za pomoc wszystkim ;-) . Jak do mnie dotrze, to może zrobię parę zdjęć i małą recenzję po tygodniu użytkowania. Temat można zamknąć panie moderatorze.
 9. To będzie chyba ostatnie pytanie, jakie zadam na temat repliki. Czy ten sklejkowy chwyt, można by było zastąpić prawdziwym z ostrego? Dolne łoże:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6172517229&reco_id=72b06540-1238-11e6-aed9-028b7cd84653&ars_rule_id=201 Nakładka na rule gazową:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6161025070&reco_id=dde1f420-1238-11e6-a7d7-027f8d968121&ars_rule_id=201 Jakby co, udało mi się zamówić swój egzemplarz :icon_biggrin:.
 10. Wydaje się wyglądać dosyć porządnie ten APS. Jednak zaryzykuje i ci zaufam. Zostanę przy RK-10S, teraz jak najszybciej postarać się o zamówienie zanim skończy się promocja :icon_lol:. (Która swoją drogą skończy się po wyczerpaniu wszystkich egzemplarzy)
 11. Właśnie przyglądałem się RK-10S i przez przypadek zobaczyłem model o 50 droższy, z EBB od APS. Jest godny uwagi? Czy lepiej zostać przy RK-10S? http://www.taiwangun.com/elektryczne/ask201a-ebb-full-metal-aps?from=listing&campaign-id=19
 12. Czy jest możliwość wymiany Gearbox na V3 z Blowbackiem, wymiana gumki, lufy itd. Chyba zdecyduje się na RK-10S. Wszystko z drewna i stali prócz uchwytu zrobionego z polimeru. Za jakieś 4-12 dni spróbuje zakupić. Zabrzmi to śmiesznie, ale karabin będzie mi pomagał w przygotowaniu się do turnieju strzeleckiego. I widzę, że łożysko to 7mm, więc pytanie czy oprócz stalowych kulek można ładować plastikowymi? Przepraszam za te oczywiste pytania, ale wole być pewny na 100%, w końcu nie codziennie kupuje replikę, która według mnie tania nie jest.
 13. W RK-06W jest tylko z plastiku magazynek i uchwyt pistoletowy. Magazynek metalowy można kupić, a uchwyt można by było spróbować samemu zrobić. RK-10S byłby idealny, gdyby nie ta kolba. Zastanowię się pomiędzy tymi dwoma i może w między czasie dozbieram jeszcze kasy na jakieś dodatki jak np. lufa precyzyjna. Ostatnie tylko pytanie: Czy oba nadają się do modyfikacji.
 14. Nie mówię, że to mało FPS. Ehhh boje się używać ,,cytuj'', że będzie cytat do całej odpowiedzi. Chodzi mi o zasięg, im więcej FPS tym większy zasięg... choć ucierpi na tym celność, ale coś się wykombinuje. Co do tego co podałeś, też ciekawy, jednak ma mała wadę. Choć broń nie ma wyglądać, a być niezawodna i funkcjonalna, to strasznie nie podoba mi się kolba. Jest możliwość jej zamiany na zwykłą drewnianą?
 15. O 100 zł mogę podnieść. Bardzo zaciekawił mnie ten RK-06W. Dałem się przekonać. Trochę jak za taką cenę ma mało FPS, ale można go przerobić. Czy ktoś może ma ten model i może się pochwalić jak się zachowuje w terenie? W sensie podczas mrozów, deszczów. I czy drewno jest dobrej jakości? Bo patrząc na kolbę i uchwyt na zdjęciach wygląda jakby była ze sklejki (pewnie jest) i miała zaraz się rozwalić.
×
×
 • Create New...