Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UnrealMarine

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skoro wszyscy odradzają chińskich kamizelek, a ja nie mam tylu pieniędzy, to chyba zmontuje sobie ALICE, wyjdzie w podobnej cenie, a trwalej, pewniej i będzie pasować do munduru. ;)
 2. Kamizelkę wezmę Tactical Harness albo AAV FSBE. Jedyne, na co mnie stać i będzie pasowało. Zamówienie jednak ciągnę z gunfire. Problem w tym, że nie mają zielonych gumek G&G, można je zamienić na czarne Systemy i będzie w porządku?
 3. Na kamizelkę okolice 100 złotych. Zaimponowało mi to: http://www.taiwangun.com/kamizelki-taktyczne-2/kamizelka-typu-tactical-harness-olive-8fields?from=listing&campaign-id=20 Pytanie, czy warto?
 4. Ta Mka od EA jest brzydka, na dodatek zupełnie nie ten kolor. Specna na być moją pierwszą repliką, z którą pobiegam pewnie rok, jak nie więcej. Zaryzykuję mimo wszystko. Jedyne, co mnie zainteresowało ze zbrojowni, to Mka od King Arms, http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_167&products_id=1920 ale nie wiem, czy warto i ile tuningu trzeba w nią wpakować (kable, gumka?), co już znacznie, znacznie podwyższa cenę. Najważniejsze pytanie - czy do SA-B01/SA-B02 właduję bez problemu LiPo i z jakim napięciem brać bateryjkę? Ładowarkę wezmę tą, którą polecił kolega kilka postó
 5. Na pewno do nich podjadę przed złożeniem zamówienia i faktycznie wezmę specnę z szynami mimo, że jestem fanem oldschoolu (czyli zwykłych chwytów przednich). A upust pewnie dadzą przy zamówieniu rzędu ~3500. A dlaczego specna mimo, że wielu ludzi rekomenduje EA? Ano dlatego, że specna jest tańsza (a to moja pierwsza replika) i również rekomendowana przez wielu ludzi. Kwestia dobrania modelu, który nie będzie miał luzów, to też po to jadę wziąć broń do łapy przed wydaniem pieniędzy.
 6. Witam. W tym temacie chciałbym prosić o rady profesjonalistów dla grupki zaczynającej swoją przygodę z ASG, a konkretnie dobór sprzętu na dzień dzisiejszy, to jest 20.06.2016. Jesteśmy z okolic Warszawy (promień 30 kilometrów) i w takim zasięgu też planujemy grać. Bardzo zależy nam na dokonaniu zakupu wyposażenia w jednym sklepie w Warszawie/okolicach, a jedyny jaki znalazłem z atrakcyjnymi cenami to Azteko. Przed zakupem chcemy sprawdzić repliki i cały sprzęt. 1. Sprzęt: repliki z przedziału 600-750zł, całość wyposażenia ~1200zł, max 1300zł (bez mundurów). Co sobie wybrałem: -Specna
×
×
 • Create New...